Ciekawe hulajnogi elektryczne na lato – idealne do miasta!

1. Blaupunkt ESC808

Hulajnoga marki Blaupunkt pozwala na komfortowe poruszanie się po mieście, zapewniając nie tylko wygodę, ale i przyjemność z jazdy. Urządzenie skonstruowane zostało z najwyższej jakości elementów ze stali nierdzewnej. Zastosowano w nim wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu hulajnoga jest trwała – będzie można więc korzystać z niej przez wiele lat. Wbudowano w nią silnik 350 W, który pozwala osiągnąć hulajnodze maksymalną prędkość 25 km / H. W urządzeniu jest 3-stopniowa regulacja prędkości, dzięki czemu dostosujesz tempo poruszania się hulajnogą do umiejętności i wieku użytkownika. Wbudowano w nią tempomat, który umożliwia utrzymywanie stałej prędkości jazdy. Hulajnoga ma 8,5-calowe pompowane koła bezdętkowe, dzięki którym można bez problemu jeździć nawet po nierównych drogach. Bateria o pojemności 5000 mAh pozwala na jazdę do 20 km na jednym tylko ładowaniu.

2. Segway Ninebot Kickscooter MAX G30E II

Hulajnoga świetnie sprawdzi się nie tylko do jazdy po mieście, ale też na długich dystansach. W tym modelu zastosowano innowacyjne ulepszenie mocy napędowej, dzięki czemu przejazdy na urządzeniu będą swobodne i bardzo komfortowe. W pojeździe znajduje się zestaw baterii Long-Range Battery Pack, który zapewnia pokonanie dystansu ok. 65 km na jednym ładowaniu. Hulajnogą elektryczną Segway można poruszać się z maksymalną prędkością 25 km / H. Warto dodać, że w urządzeniu są aż 10-calowe opony bezdętkowe, dzięki którym urządzenie będzie można niezwykle wygodnie prowadzić po różnych nawierzchniach. W pełni zintegrowane boczne reflektory i obrotowy dzwonek dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo jazdy o każdej porze.

3. Ducati Scrambler Cross-E

To wysokiej jakości model hulajnogi elektrycznej, który wyposażony został w silnik o mocy aż 500 W. Dzięki niemu można osiągać hulajnogą maksymalną prędkość do 25 km / H w naprawdę krótkim czasie, a także łatwo startować nią nawet z podjazdu. Co ciekawe, silnik modelu Ducati Scrambler pracuje niezwykle cicho, utrzymując różne poziomy prędkości. Akumulator hulajnogi elektrycznej jest dość wydajny, gdyż gwarantuje zasięg do 35 km na jednym ładowaniu. Urządzenie wyróżnia się solidną konstrukcją ramy, która zapewnia stabilność jazdy na hulajnodze. Bezpieczeństwo i komfort poruszania się nią po drodze zwiększa podwójna lampa i aż 3 tryby jazdy. Na uwagę zasługują również 10-calowe koła z grubymi bezdętkowymi oponami, które są odporne na przebicie. Pozwalają również jeździć hulajnogą nawet po nierównych chodnikach lub odcinkach dróg.

4. Motus Scooty 8.5 PRO

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty jest gwarancją komfortu szybkiej i jednocześnie bezpiecznej jazdy. Można nią poruszać się na co dzień po mieście, ale też na dłuższych dystansach, np. zabierając sprzęt w podróż. To świetny wybór dla osób, które zaczynają przygodę z tego typu środkami miejskiego transportu. Kierownica z regulacją jest ruchoma, więc można dopasować ją do siebie tak, aby jechać prosto, swobodnie i wygodnie, odciążając kręgosłup. Hulajnoga elektryczna ma bardzo mocne światła, dzięki którym będzie można bezpiecznie się na niej poruszać – urządzenie widać bowiem z daleka. Hulajnoga ma solidne zawieszenie i pełną amortyzację obu kół, zatem polskie chodniki nie będą jej straszne. Urządzenie nie będzie skakać na wybojach, ale mocno trzymać się nawierzchni. Warto dodać, że powłoka do stania jest antypoślizgowa, więc umożliwi bezpieczne wykonywanie manewrów niezależnie od warunków atmosferycznych.

Te hulajnogi będą hitem lata 2022! Nasz subiektywny ranking

5. Razor E300 13173814

Na tej hulajnodze będzie można poruszać się po każdej drodze! Model Razor świetnie poradzi sobie zarówno na chodniku, jak i nierównej kostce. Niestraszne są urządzeniu również piaszczyste i szutrowe ścieżki. Hulajnoga elektryczna wyposażona jest w pompowane 9-calowe koła, które odpowiadają za płynność jazdy. Amerykański sprzęt potrafi jechać z maksymalną prędkością do 24 km / H, więc pozwoli szybko i jednocześnie bezpiecznie przemieścić się z punktu A do punktu B. W urządzeniu zamontowano wysokiej klasy hamulec ręczny, który automatycznie wyłącza silnik o mocy 250 W. Jest też antypoślizgowy podest, który umożliwia jazdę w dosłownie każdej pogodzie. Płynną regulację prędkości zapewnia z kolei zamocowana w kierownicy manetka przyspieszania. To naprawdę świetna hulajnoga elektryczna zarówno dla dzieci, jak i młodzieży czy dorosłych.

6. Fiat F500-F10 F10K350PL

Legendarna marka Fiat proponuje wysokiej jakości hulajnogę elektryczną. Umożliwia ona wygodne i szybkie poruszanie się po wszystkich nawierzchniach, głównie za sprawą 10-calowych kół. Z hulajnogi mogą korzystać dzieci, ale też dorośli, ponieważ maksymalna waga użytkowników to 140 kg. W urządzeniu zastosowano silnik o mocy 350 W, a także podwójny system hamowania (hamulec tylny tarczowy i elektroniczny). Bezpieczną jazdę do maksymalnie 25 km / H umożliwi pneumatyczne ogumienie oraz cyfrowy wyświetlacz – widać na nim aktualną prędkość, dzienny przebieg i poziom baterii. Model ten sam będzie sugerował włączenie oświetlenia w celu zwiększenia bezpieczeństwa na drodze. Zasygnalizuje także konieczność hamowania.

7. Rider Monster

Hulajnoga jest dedykowana do zadań specjalnych, a więc do jazdy po nierównej nawierzchni. Dzięki powiększonym kołom (przednie 20-cali i tylne 16-cali) żadne wyboje nie będą ci straszne! Specjalnie skonstruowane koła zapewniają odpowiednią amortyzację również dla osób, które mają większą masę ciała – na hulajnodze mogą jeździć użytkownicy do 120 kg. Urządzenie wyposażone zostało w wydajny silnik 350 W, który pozwala osiągnąć maksymalną prędkość do 25 km / H. Sprzęt ma wysokiej klasy hamulec tarczowy tylny i hamulec przedni, które pozwalają na swobodną kontrolę tempa jazdy i szybką reakcję w razie potrzeby. Na jednym ładowaniu hulajnoga Rider Monster przejechać może do 30 km – o stanie baterii informować będzie czytelny wyświetlacz cyfrowy. Sprawdź także ten artykuł na temat ekologicznych środków transportu.

8. Enero DRIFT

To niezwykle mobilny i wytrzymały pojazd, dzięki któremu można komfortowo pokonywać krótkie oraz długie odcinki w mieście. Silnik o mocy 350 W umożliwia jazdę do 25 km / H. Maksymalny dystans, jaki można przejechać hulajnogą na jednym ładowaniu, to 18 km. Urządzenie wyposażono w wysokiej jakości hamulec elektryczny w przednim kole. Dzięki łatwemu systemowi składania będziesz mógł zabrać pojazd w dosłownie każde miejsce. Z kolei możliwość regulowania kierownicy sprawi, że dopasujesz hulajnogę do wzrostu – nie ma więc mowy o krzywieniu kręgosłupa podczas jazdy! W urządzenie wmontowano wyświetlacz pozwalający na kontrolowanie prędkości i stopnia naładowania baterii. To naprawdę świetny pojazd zwłaszcza dla osób, które dopiero uczą się jazdy na elektrycznej hulajnodze.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 95.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny