Najnowszy ranking popularności lodówek turystycznych

1. Camry CR93 CR 93

Aktualnie jest to jeden z najbardziej popularnych modeli lodówek turystycznych na rynku. Stworzono go z myślą o podróżnikach, którzy chcą doskonale przygotować się na nadchodzącą wyprawę. Lodówka jest pojemna i pomieści aż 32 litry napojów oraz pożywienia. Urządzenie zamyka się na praktyczne i wygodne zatrzaski. Zainstalowano do niego również rączkę, która sprytnie chowa się w pokrywie lodówki. Lodówka jest więc jednocześnie bardzo wygodną walizką, będącą praktyczną i estetyczną. Jako że w obudowie wbudowaną ma także specjalną izolację termiczną, może utrzymywać stałą temperaturę w komorze chłodzenia. Nie będzie problemu z podłączeniem lodówki turystycznej do sieci elektrycznej 230 V lub gniazdka samochodowego 12 V, ponieważ wyposażono ją w oba te zasilania. W pierwszym przypadku uzyskać będzie można moc chłodzenia 58 W natomiast w drugim 48 W.

2. Yeticool BX40G 39L BX40G

Lodówka turystyczna Yeticool uważana jest za jedną z nowocześniejszych. Wszystko za sprawą wbudowanego w nią gniazda USB, dzięki któremu można ładować urządzenia zewnętrzne (np. tablet i smartfon). Umożliwia to jednocześnie sterowanie lodówką za pomocą dedykowanej aplikacji! Przewód zasilający to 12 / 24 V, z kolei pojemność urządzenia wynosi 39 litrów. Przenośna lodówka z kompresorem wyposażona została również w ergonomiczne uchwyty i kółka, które umożliwiają wygodne przenoszenie urządzenia. Dzięki teleskopowej rączce przemieszczanie się z lodówką będzie proste i przyjemne! To doskonałe urządzenie na letnie wyjazdy, które na pewno posłuży przez kilka lat.

3. Campingaz Icetime (13 litrów)

Jest to bardzo uniwersalna, niewielka lodówka turystyczna, którą możesz zabrać ze sobą na piknik, plażę lub biwak. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza podczas kilku lub kilkunastogodzinnych wyjazdów, ponieważ jej pojemność to 13 litrów, a czas chłodzenia to ok. 17 godzin. Urządzenie cechuje się wysokiej jakości materiałem, a także stałym utrzymywaniem chłodu dzięki wkładom mrożącym. Lodówka jest poza tym lekka i bardzo łatwa w transporcie. Dzięki ergonomicznej rączce będzie można łatwo przenieść urządzenie. Rączka uniemożliwi również przypadkowe otwieranie się lodówki.

4. Outtec lodówka turystyczna samochodowa CB-4XL

Jeśli wybierasz się na wycieczkę, koniecznie przemyśl zakup tej lodówki! Bez problemu przetransportujesz w niej dużą ilość napojów i żywności, ponieważ urządzenie pomieści aż 33 litry. Temperatura jedzenia będzie przy tym utrzymywana przez cały czas na odpowiednim poziomie. Dzięki kompaktowym wymiarom zmieści się ona do większości samochodów. Lodówka zapewni nie tylko znakomitą izolację termiczną, ale też łatwość jej utrzymania w czystości. Model wyposażono dodatkowo w funkcję chłodzenia i grzania. Ogromną zaletą lodówki turystycznej jest wejście USB, dzięki któremu naładujesz różne sprzęty elektroniczne.

Która lodówka turystyczna w podróż? Sprawdź ranking na maj 2022

5. Outwell ECOlux Box 35l 12V/230V 2020 590176

To wysokiej jakości lodówka turystyczna, która dedykowana jest najbardziej wymagającym podróżnikom – również tym, którzy preferują luksusowy design urządzeń. Lodówka zamknięta została w jasnej, białej obudowie. Wyposażono ją w modne bambusowe uchwyty, natomiast detale wykończono stalą. W urządzeniu znajduje się port USB i dioda LED (w pokrywie). Dzięki izolacji PU zapewniona jest także optymalna wydajność lodówki, a jej element chłodzący używać można jako przegrody. Urządzenie działać będzie na dwóch przewodach zasilających, mianowicie 12 V lub 230 V.

6. Bredeco Mini 4 l czerwona BCMF-4L-S BCMF-4L-S

Tę niewielką lodówkę, w porównaniu do pozostałych, zaprojektowano z myślą o przemieszczaniu się. Można używać jej w zasadzie w każdym miejscu, które ma dostęp do zasilania sieciowego. Włączać można lodówkę także w aucie. To idealne urządzenie na krótkie wypady, z napięciem 230 V i zasilaniem DC 12 V. Pojemność 4 litry umożliwia chłodzenie napojów lub jedzenia. Dzięki dwóm źródłom zasilania urządzenie, mimo niewielkiego rozmiaru, ma wszechstronne zastosowanie. Poza tym lodówkę wyposażono również w wygodny uchwyt do jej łatwego i szybkiego przenoszenia. Solidna konstrukcja z wysokiej jakości plastiku zagwarantuje, że to małe urządzenie służyć będzie przez lata. Sprawdź także ten artykuł z na temat lodówek turystycznych.

7. Royal Catering 51 l RC_IC_02

Jeśli szukasz lodówki turystycznej na imprezy, właśnie ta może okazać się strzałem w dziesiątkę! Urządzenie ma pojemność aż 51 litrów, więc schować można do niej zarówno napoje, jak i różne produkty spożywcze. Dzięki izolowanym ściankom zewnętrznym i pokrywie produkty przez całą dobę będą leżały w chłodzie. Pokrywę zamyka się specjalnym zamkiem, który zabezpiecza lodówkę przed wpadaniem do niej ciepłego powietrza. Po bokach znajdują się także uchwyty, które ułatwiają transport urządzenia. Model wykonano ze stali nierdzewnej, więc urządzenie jak najbardziej spełnia normy higieniczne w gastronomii. Niezależnie od tego, czy będziesz używać jej na rodzinnej uroczystości, pikniku czy w podróży, ta pasywna lodówka turystyczna sprawi, że jedzenie oraz napoje zawsze będą doskonale schłodzone.

8. GÖTZE & JENSEN TC800K

Urządzenie jest jednym z ostatnich hitów wśród lodówek turystycznych. Jest przede wszystkim niezwykle funkcjonalne dzięki wygodnemu uchwytowi, który umożliwia szybki transport urządzenia. Lodówka o pojemności 28 litrów pomieści zarówno produkty spożywcze, jak i napoje, dzięki czemu będziesz bezpieczny o ich odpowiednią temperaturę w podróży. Poza tym ma również blokadę w rączce, a więc zabezpieczenie przed przypadkowym otwieraniem się lodówki. Urządzenie pozwala na chłodzenie, ale też grzanie produktów. Jest zatem wielofunkcyjne i sprawdza się w rozmaitych sytuacjach. Wyposażono je w podwójne zasilanie – 12 V do gniazda zapalniczki samochodowej i 220 / 240 V do standardowego zasilania sieciowego. Właśnie dlatego tej lodówki turystycznej można używać zarówno w samochodzie i w domku letniskowym, jak i na biwaku.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 88,2% czytelników artykuł okazał się być pomocny