Ariel – proszki do prania, kapsułki do prania i inne pozycje z oferty

Jakie proszki do prania posiada w swoim asortymencie marka Ariel? Tradycyjna linia podziału przebiega na granicy środków do prania do koloru i do białego, jednak w ofercie znaleźć można także produkt uniwersalny, czyli proszek do prania zarówno do kolorów, jak i do białego. Jest on przeznaczony raczej dla osób, które piorą rzadko, gdyż co do zasady lepiej w domu posiadać dwa osobne proszki. Proszek do prania Ariel do bieli jest bowiem dodatkowo wyposażony w substancje wybielające, których już nie znajdziemy w proszku uniwersalnym.

Proszki do prania Ariel występują w różnych wariantach wagowych. Na rynku znaleźć można już opakowania o wadze zaledwie 300 g wystarczające na 4 prania, które świetnie nadają się na wyjazdy, podczas których przewidujemy pranie. Do domu zdecydowanie bardziej opłaca się wybrać większe opakowania, których ceny w przeliczeniu są po prostu bardziej korzystne.

Proszek do prania Ariel występuje na przykład w opakowaniach o wadze 10,5 kg, które wystarcza na 140 prań czy też w opakowaniu 3,75 kg, które zapewnia 50 prań. Popularna w sprzedaży jest także chemia gospodarcza z Niemiec, dlatego w sklepach internetowych znaleźć można często produkty Ariel z niemieckimi napisami.

Jeśli chodzi o środki piorące, na rynku znaleźć można także kapsułki do prania Ariel – zarówno te wyprodukowane specjalnie na rynek polski, jak i sprowadzone z Niemiec. Nie będzie zaskoczeniem, że także kapsułki do prania Ariel występują w wariantach do koloru, do bieli i uniwersalnym. Warto podkreślić, że produkt ten nie wymaga już dodatkowego stosowania płynu do płukania i zmiękczania tkanin, gdyż żelowe kapsułki posiadają go już w swoim składzie.

Jeśli chodzi o rozmiary opakowań, kapsułki do prania Ariel występują w opakowaniach po około 10-14, 28, 36, 42, 80 sztuk, co bezpośrednio przekłada się na liczbę prań, gdyż jedno pranie wymaga użycie jednej kapsułki.

Żele do prania i inne produkty w ofercie marki Ariel

Ariel do nie tylko proszki do prania czy kapsułki do prania, ale także wydajne żele do prania produkowane w różnych pojemnościach, na przykład 3,8 l, 4,55l czy też 5,95 l. Warto nadmienić, że marka posiada swoim w asortymencie także produkt o tej formule do prania ubrań dziecięcych, czyli Ariel Baby Żel. W przypadku pozostałego asortymentu nie jest już tajemnicą, że także żele występują w wariantach do bieli, kolorów i uniwersalnym.

Żele czy też płyny do prania Ariel występują także w różnych wariantach ze względu na rodzaj pranych tkanin, dlatego też w asortymencie znaleźć można, na przykład Ariel Sensitive Żel do ubrań delikatnych.

Ariel często reklamuje swoje środki piorące w towarzystwie innego produkty z portfolio Procter&Gamble;, czyli płyny do płukania Lenor. Są one rekomendowane jako uzupełnienie działania proszków do prania. Warto także podkreślić, że popularne kapsułki do prania Ariel także posiadają w swoim składzie ten płyn, dlatego przyjemnie pachną i są miękkie. Jeśli interesują cię szczegółowe opisy produktów marki Ariel, znajdziesz je w artykułach zebranych na tej stronie.