Markowe zegarki w autoryzowanym sklepie

Pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie, czy sprzedawca ma autoryzację konkretnego producenta lub oficjalnego dystrybutora w Polsce – na przykład marki Tissot, Atlantic czy Longines.

Sklep mający w sprzedaży markowe zegarki z gwarancją i odpowiednim certyfikatem będzie najlepszym wyborem. Staraj się unikać sklepów internetowych bez opinii, o podejrzanej reputacji czy sprzedawców na portalach aukcyjnych, by nie kupić podróbki.

Autoryzowany sprzedawca to osoba fizyczna lub prawna albo firma, która musi zostać oficjalnie zaakceptowana przez producenta do sprzedaży jego produktów. Zezwala na bezpośrednią sprzedaż, a także na dostępność do oryginalnych części zamiennych, smarów i baterii.

Zakup zegarka w autoryzowanym sklepie – jak m.in. Doliński Watch Service – to gwarancja wysokiej jakości oraz oryginalności produktu. Masz wtedy pewność jego pochodzenia i autentyczności każdego elementu.

Co to znaczy, że sklep jest autoryzowany?

Kupując zegarek w sprawdzonym sklepie, klient ma pewność, że płaci za oryginalny produkt – z gwarancją międzynarodową, certyfikatem autentyczności oraz oryginalnym pudełkiem. Każdy zegarek z diamentami powinien być opatrzony certyfikatem autentyczności kamienia - są w nim określone właściwości diamentu.

Podobnie zegarki z chronometrem mają certyfikaty. W 1973 roku powstała szwajcarska organizacja wydająca certyfikaty COSC na bazie oceny precyzji zegarków. Chronometr w celu zdobycia certyfikatu COSC sprawdzany jest w różnych odstępach czasu czy pozycjach czy temperaturach.

Sklep stacjonarny, online i autoryzowany serwis

Sklep, który działa zarówno stacjonarnie, jak i online, to symbol pewności – fizycznie działająca firma budzi zaufanie w przeciwieństwie do jedynie wirtualnych sprzedawców. Doliński Watch Service to autoryzowany sklep z zegarkami oraz profesjonalny serwis.

Autoryzowany punkt sprzedaży oferuje wysokiej klasy produkty szwajcarskich, amerykańskich i japońskich producentów. Dodatkowo na miejscu znajduje się profesjonalny serwis – do wyboru są dwie lokalizacje we Wrocławiu. Można osobiście odebrać zamówienie, porozmawiać na temat wybranych zegarków, skorzystać z usługi grawerowania, skrócenia paska czy naprawy jakiegoś elementu. Serwis działa już od ponad 49 lat.

Bogata oferta zegarków na każdą kieszeń

Zaletą sklepu internetowego jest możliwość zaoferowania bardzo różnorodnego asortymentu. Firmę Doliński Watch Service wyróżnia imponująca kolekcja firm zegarkowych i bogate portfolio produktów. Dostępne są zegarki damskie i męskie (m.in. nowości, edycje limitowane, kolekcjonerskie, klasyczne, typu smartwatch, modowe i biżuteryjne), zegarki dla dzieci, akcesoria do zegarków (paski, bransolety, rotomaty) czy biżuteria.

Zegarek to produkt luksusowy. Służy wyznaczaniu czasu, ale jest też elementem stylizacji i biżuterii. Kupując model za kilkaset lub kilka tysięcy złotych, warto mieć pewność jego oryginalności, autentyczności i jakości wykonania.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej