Co to jest barek ogrodowy?

Wózek barowy do ogrodu, czyli barek ogrodowy to rodzaj mebla ogrodowego przeznaczonego do przechowywania różnych przedmiotów, na przykład napojów, szklanek, książek, telefonu i innych niezbędnych artykułów, które chcemy mieć pod ręką. Jest on przeznaczony do użytku na zewnątrz, na przykład w ogrodzie, na tarasie, balkonie lub w innej przestrzeni na zewnątrz.

Wózek z barkiem ogrodowym zazwyczaj ma koła, co ułatwia jego przemieszczanie w razie potrzeby. Takie meble produkuje się z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, takich jak metal, drewno, plastik lub technorattan, aby mogły one wytrzymać warunki zewnętrzne.

Barek ogrodowy – do czego można go wykorzystać?

Korzystanie z ogrodowego wózka barowego może być wygodnym sposobem serwowania napojów i przekąsek podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Może również stanowić element dekoracyjny i służyć jako funkcjonalny mebel, gdy nie jest używany jako wózek barowy.

Barki ogrodowe często mają kilka półek do przechowywania różnych przedmiotów. Niektóre mogą również zawierać wbudowane stojaki na wino lub uchwyty na kieliszki.

Jakie są rodzaje barków ogrodowych?

Dostępnych jest kilka rodzajów barków ogrodowych. Pod względem wykorzystanych materiałów wyróżnia się:

Metalowe wózki ogrodowe

Metalowe barki są popularnym wyborem ze względu na ich trwałość i stylowy wygląd. Często są wykonane z aluminium, stali lub kutego żelaza i mogą mieć skomplikowane detale lub są malowane proszkowo w celu ochrony przed rdzą.

Drewniane wózki barowe do ogrodu

Popularnym wyborem jest też barek ogrodowy drewniany (sprawdź na: https://hastegarden.pl/), za pomocą którego można nadać przestrzeni ciepły i naturalny charakter. Takie wózki wykonuje się głównie z drewna odpornego na warunki atmosferyczne. Warto pamiętać, że dla dodatkowej ochrony barek ogrodowy drewniany warto regularnie impregnować.

Technorattanowe wózki ogrodowe

Takie barki ogrodowe są wykonane z syntetycznej wikliny i mają wyglądać jak tradycyjne rattanowe meble. Są lekkie i łatwe do przenoszenia, co czyni je wygodnym wyborem do zabawy na świeżym powietrzu. Nie wymagają też konserwacji.

Gdzie można zakupić barki ogrodowe?

Obecnie różne rodzaje barków ogrodowych, na przykład takie jak barek ogrodowy drewniany czy metalowy, plastikowy albo z technorattanu można zakupić bez większych problemów w sklepach ogrodniczych.

Takie meble oferowane są także przez sklepy ogrodnicze działające online, dlatego można łatwo i szybko zakupić je z dostawą pod swój adres.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.
Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie
Tel.: +48 717345371, E-mail: [email protected]

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej