Kobieta pachnąca perfumami Carolina Herrera Good Girl (sprawdź na: https://fabrykazapachu.pl/) jest osobą nowoczesną, pełną pasji i świadomą swojego potencjału. Zapach kierowany jest do pań o nieco dwoistej naturze – takich, które potrafią łączyć sprzeczności w perfekcyjny sposób i sprawić, że stają się one spójną całością. Zastanawiasz się czasem, jak Twoją osoba odbierana jest przed współpracowników i osoby, które spotykasz? Jakie wrażenie robisz, gdy po raz pierwszy wchodzisz do pokoju pełnego nieznanych Ci osób? Co myślą o Tobie znajomi podczas wspólnych spotkań? Wiele emocji i cech osobowości można wyczuć i to dosłownie! Zapach jest integralną częścią człowieka i zdradza wiele o jego charakterze. Zobacz, co poszczególne zapachy mówią o osobach, które je noszą!

Kompozycja zapachowa a osobowość – co Twoje perfumy mówią o Twoim charakterze?

Mężczyzna pachnący perfumami Dior Sauvage zdaje się nie znosić żadnych kompromisów. Poszczególne kompozycje zapachowe potrafią pobudzić zmysły w taki sposób, że w świadomości ludzi profil osobowości nowopoznanego człowieka kształtuje się niemal natychmiastowo. Oczywiście potrzebna jest do tego szczypta romantycznej wyobraźni. Nie ulega jednak wątpliwości, że zapachy kojarzą się z konkretnymi emocjami.

Lekkie i świeże aromaty przywodzą na myśl osobę młodą, ciekawą świata, która zgłębia jego tajemnice w nieco nieśmiały sposób. Cytrusy i orzeźwiające zapachy to domena osób żywiołowych, prawdziwych poszukiwaczy przygód, którzy nie boją się nowych wyzwań. Orientalne nuty to kwintesencja tajemniczej zmysłowości i nieprzeniknionego umysłu, a ciężkie, korzenne kompozycje zapachowe kojarzą się z dojrzałością i dużym życiowym doświadczeniem. Wiesz już który zapach pasuje do Ciebie?

Ulubione perfumy celebrytek i influencerek – sprawdź, czym pachną polskie gwiazdy i jak wybrać zapach dla siebie!

Carolina Herrera Good Girl dla nowoczesnych i niezależnych kobiet

Perfumy Good Girl od Caroliny Herrery są sztandarowym produktem marki. Już sam flakon mówi dużo na temat kobiety, która po niego sięga. Wysoka szpilka to symbol kobiecej siły, niezależności, elegancji i wolności. Jest to zapach dla kobiet, które nie boją się być sobą i są świadome różnorodności ról, które pełnią w życiu.

Dior Sauvage to zapach pewnych siebie mężczyzn

Jest tajemniczy, pewny siebie i nieco surowy. Nie jest to jednak surowość oschła i odpychająca – wprost przeciwnie, jest to rodzaj surowości, który przyciąga swoją bezkompromisową autentycznością. Taki właśnie jest mężczyzna pachnący Sauvage od Christiana Diora. Ta kompozycja zapachowa doskonale pasuje do mężczyzny, który jest nieustępliwy w realizacji swoich ambicji.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej