Chłodziarka do piwa - jaką wybrać?

Niewielka, jednobiegowa schładzarka do piwa idealnie sprawdzi się w kuchni. Natomiast w czasie imprez, eventów czy przyjęć na wolnym powietrzu lepsza będzie mobilna chłodziarka do piwa.

Wielu koneserów piwa chciałoby się we własnym domu mieć sprzęt jak w pubach. Jednak nalewak z kegiem w własnym domu dość trudno jest zainstalować, gdyż wymaga on dużo miejsca. Ponadto piwo przechowywane w dużym kegu szybko traci na wartości, jeśli słoi dłuższy czas.

Znacznie taniej można nabyć nalewak do piwa, który sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz podać gościom schłodzone piwo. Nalewak do piwa pozwoli tobie i twoim gościom poczuć atmosferę pubu. Jego cena nie jest wysoka, gdyż kształtuje się na poziomie około 500 zł. Nalewak dostosowany jest do beczek typu keg i posiada w wyposażeniu naboje CO2, które utrzymują odpowiednie ciśnienie i nie dopuszczają do zetknięcia się piwa z tlenem. Jeśli szukasz więcej porad i inspiracji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o lodówkach.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele lodówek

Szukasz nowej lodówki i zastanawiasz się jaki model wybrać? Poznaj najczęściej wybierane lodówki przez naszych czytelników.

Na rynku dostępne są lodówki na piwo stołowe i podstołowe. Stołowa schładzarka do piwa działa w technologii suchej. Urządzenia te pracują szybko i są bardzo wydajne. Dostępne są schładzarki z jednym lub dwoma kranami. Schładzarki podstołowe działają w technologii mokrej i są znacznie droższe, gdyż ich cena zaczyna się od 1665 zł. Ciekawym pomysłem na atrakcyjne przyjęcie są luksusowe schładzarki na piwo w kształcie beczki lub czarne z podświetlanym panelem. Cena luksusowych agregatów do piwa zaczyna się od 2460 zł. Jako lodówka na piwo może posłużyć również chłodziarka do wina.

Chłodziarka do piwa czy też schładzarka do piwa z nalewakiem oraz polecane modele, producenci i opinie o chłodziatkach
Chłodziarka do piwa - którą wybrać? Opinie, ceny, popularne modele, porady

Chłodziarka do piwa - popularne modele

Na uwagę zasługuje schładzarka do piwa Pygmy 25, która świetnie sprawdza się w czasie małych imprez w domu i w ogrodzie. Jest to urządzenie do profesjonalnego schładzania piwa i innych napojów. Estetycznie wykonana ze stali nierdzewnej schładzarka na piwo jest nie tylko wydajna, lecz także świetnie wygląda i będzie atrakcją każdej imprezy.

Bardzo atrakcyjnie wygląda czarna, błyszcząca chłodziarka do piwa Pygmy 25k Exclusive. Ten model schładzarki na piwo posiada wbudowany kompresor, dzięki czemu nie trzeba stosować butli CO2. Sprawdź także ten artykuł o lodówkach dwudrzwiowych.

Ciekawym rozwiązaniem dla osób pragnącym zaimponować gościom na imprezie, nalewając piwo z beczki, jest nalewak do piwa Royal Catering dostosowany do beczek typu keg 5 l. Jest to agregat do piwa o wymiarach 49,50 x 27,00 x 48,50 cm i wadze 6.2 kg, dlatego też bez problemu można go używać w domu. Model działa jak lodówka na piwo i schładza piwo w zakresie temperatury od 2 do 12 stopni. Naboje CO2 pozwalają podtrzymać ciśnienie, dzięki czemu piwo nie wietrzeje. Dystrybutor wykonany jest ze stali nierdzewnej, co zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, lecz także trwałość.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 81.5% czytelników artykuł okazał się być pomocny