Dlaczego warto postawić na lakiery hybrydowe?

Zalety stosowania lakierów hybrydowych sprawiły, że obecnie jest to najpopularniejsza forma manicuru w wielu krajach na całym świecie. Z pewnością kluczową kwestią zwiększonego popytu na te produkty jest fakt zapewnienia trwałości nawet do 4 tygodni. Ponadto stylizacje produktami Semilac są odporne na uszkodzenia, czy zarysowania, a używanie topu zabezpiecza płytkę paznokcia przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Duże znaczenie ma także szeroki wybór odcieni i dodatków do paznokci, które z pewnością zapewnią piękny i estetyczny wygląd płytki. Efekt stylizacji może być błyszczący lub matowy, na rynku dostępne są także cekiny, brokaty oraz inne dodatki, które stanowią ponadprzeciętną dekorację dłoni! 

Czy lakiery hybrydowe są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Mimo wciąż rosnącej popularności lakierów hybrydowych, co jakiś czas można spotkać się z doniesieniami na temat szkodliwości tych produktów. Lakiery hybrydowe same w sobie nie stanowią żadnego zagrożenia dla naszego zdrowia, czy życia. Problemem może być natomiast błędne ściąganie produktu, czy nadmierne używanie acetonu. Zdarza się także, że lakiery hybrydowe powodują alergie, swędzenie, pieczenie, bądź nawet ból palców.

Produkty Semilac tworzone są z najwyższą dbałością o komfort i zdrowie użytkowników. Sporadycznych przypadków uczuleń, jednak nie da się w pełni wyeliminować. Na szczęście większość alergii ma łagodne nasilenie, a nieprzyjemne objawy w pełni ustają po usunięciu lakieru. Producent przed pierwszym użyciem lakierów hybrydowych zaleca wykonanie próby uczuleniowej, co skutecznie pozwoli wyeliminować ryzyko.

Jak nałożyć lakier hybrydowy?

Aplikacja lakierów hybrydowych jest łatwa i prosta. Pierwszy etap to zawsze nadanie paznokciom oczekiwanego kształtu oraz usunięcie skórek. Następnie na odtłuszczoną płytkę należy nałożyć bazę i utwardzić ją pod lampą. Następnie w ten sam sposób aplikujemy kolor oraz top zabezpieczający. Dla właściwej kondycji paznokci kluczowe jest właściwe zdejmowanie hybrydy. Lakieru pod żadnym pozorem nie należy zdrapywać!

Popularną metodą usuwania stylizacji jest użycie acetonu. W tym celu wystarczy jedynie nasączyć płatek kosmetyczny, który następnie umieszczamy na płytce i owijamy folią aluminiową. Po 10 minutach lakier hybrydowy powinien dać się usunąć bez najmniejszych problemów.

Artykuł powstał przy współpracy z dystrybutorem lakierów hybrydowych Semilac https://stylovepazurki.pl

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej