Jakie deski do prasowania znajdziemy w IKEI?

W salonach dostępne są trzy rodzaje desek do prasowania, które różnią się pod względem wymiarów oraz konstrukcji stelażu. Najmniejsza deska z IKEI to model Jall o wysokości 13 cm, przeznaczony do użytkowania na stole. Mała deska do prasowania Jall ma wymiary 73 cm x 32 cm. Przedmiot jest doskonałym rozwiązaniem do bardzo małych pomieszczeń, gdzie rozłożenie deski jest trudne lub niemożliwe.

Kolejny rodzaj to średnia rozkładana deska Ruter (min. 60 cm wysokości). W tym przypadku powierzchnia prasowania wynosi 108 cm x 33 cm. Ostatnim z modeli jest deska do prasowania Danka, która wyposażona jest w specjalną podstawkę pod żelazko oraz masywny stelaż. Jej powierzchnia prasowania wynosi 120 cm x 37 cm. Nóżki zakończone są gumowymi nakładkami, a podstawka pokryta jest powłoką silikonową, przez co żelazko nie zostanie porysowane.

Każda deska z IKEI posiada stelaż wykonany ze stali, którą pokryto przeciwkorozyjną powłoką. Dodatkowo, wraz z deską można nabyć w salonie także 100 % bawełniany pokrowiec na deskę do prasowania. Zainstalowanie pokrowca jest bardzo proste. Ponadto dodatkowym wzmocnieniem, które utrzymuje go na właściwym miejscu, jest znajdujący się na spodzie sznurek ściągający. Jeśli szukasz porad, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o prasowaniu.

Cena desek do prasowania

Po przejrzeniu oferty cenowej salonu można stwierdzić, że każda deska do prasowania IKEA z pewnością znajdzie grono swoich zwolenników. Ceny nie są wygórowane, lecz przystępne dla przeciętnego konsumenta. Na przykład mała deska do prasowania Jall przeznaczona na stół kosztuje ok. 20 zł. Trochę droższa jest składana deska Ruter, posiadająca stelaż. Jej cena wynosi ok. 50 zł.

Natomiast najdroższa deska do prasowania IKEA to model Danka. Deska, podobnie jak jej tańsza wersja Ruter, posiada rozkładany metalowy stelaż. Znacznie większa jest tu jednak powierzchnia prasowania. Dodatkowo deska wyposażona jest w specjalną podstawkę pod żelazko oraz gumowe zakończenia nóżek. Cena produktu Danka wynosi ok. 100 zł.

Do kompletu w asortymencie salonów IKEA można nabyć także bawełniany pokrowiec na deskę do prasowania w cenie ok. 20 zł. Produkty IKEA dostępne są także na popularnych aukcjach internetowych, gdzie ceny mogą być niższe nawet o kilka złotych. Ceny pokrowców kształtują się natomiast w granicach ok. 20 zł do nawet 30 zł w zależności od rozmiaru powierzchni prasowania.

Deska do prasowania dostępna w IKEA jest jak najbardziej standardowa. Zbiera bardzo dobre opinie użytkowników, ma standardowe wymiary.
Deska do prasowania IKEA - opis, cena, opinie, wymiary

Deska z IKEI – opinie konsumentów na temat produktu

Deski do prasowania z IKEI nadają się do każdego wnętrza. Z uwagi na trzy różne wymiary cieszą się dobrymi opiniami konsumentów. Z komentarzy na forach internetowych wynika, że większość osób podczas zakupu deski do prasowania, nie sugeruje się ceną, lecz rozmiarem produktu. Nie każdy bowiem ma warunki, by móc pozwolić sobie na pełnowymiarową deskę.

Pozytywne opinie posiada też mała deska Jall, która świetnie sprawdzi się w maleńkim mieszkaniu. Nie zajmuje miejsca na podłodze. Do wyprasowania wystarczy trochę miejsca na stole. Model Ruter to z kolei duża deska, lecz niepełnowymiarowa. Takie rozwiązanie zbiera sporo pochlebnych opinii konsumentów. Dla bardziej wymagających dedykowana jest deska Danka.

Dobra deska do prasowania powinna posłużyć nam jakiś czas. W końcu nie jest to jednorazowy wydatek. Dlatego solidna oraz niedroga deska do prasowania IKEA z pewnością stanowi dobry wybór. Trzy różne wymiary pozwolą na dopasowanie deski do przestrzeni domowej w taki sposób, aby nie zajmowała zbyt dużo miejsca i była jednocześnie praktyczna. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko odwiedzić jeden z salonów IKEA i osobiście przejrzeć dostępne w sprzedaży deski do prasowania.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 92.2% czytelników artykuł okazał się być pomocny