Rodzaje desek do prasowania Leifheit

Po przejrzeniu asortymentu na stronie producenta można stwierdzić, że Leifheit posiada duży wybór desek do prasowania. W sprzedaży dostępny jest na przykład model ariactive czy fashion. Chociaż najbardziej popularna jest wielofunkcyjna deska do prasowania lifeheit airboard. Produkty różnią się kształtem blatu i stelażu, wielkością powierzchni do prasowania oraz budową.

Producent umożliwia wybór desek tradycyjnych (nieelektrycznych) oraz elektrycznych. Większość tradycyjnych modeli wyposażona jest w wygodną podstawkę pod żelazko, a niektóre z nich posiadają nawet zamontowane przy podstawce gniazdo oraz antenę podtrzymująca przewód od żelazka. Ponadto, każda deska do prasowania Leifheit ma stabilny i solidny stelaż.

Deski elektryczne to z kolei produkty dostosowane do pracy z wykorzystaniem stacji parowej. Tego typu deska skraca czas prasowania nawet o połowę. Aktywna deska posiada także funkcję odsysania pary. Co ciekawe, w asortymencie Leifheit dostępna jest także deska do prasowania dla singli. Produkty dedykowane są zarówno dla małych, jak i średnich czy dużych gospodarstw domowych. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukasz więcej porad, przeczytaj także ten artykuł o wyborze deski do prasowania.

Opinie o produktach Leifheit

Większość konsumentów uważa, że deska do prasowania Leifheit to naprawdę porządny sprzęt. Ogromną zaletą jest niewielki ciężar oraz solidny stelaż. Na dodatek deska składa się i rozkłada bardzo cicho. To ważna cecha, zwłaszcza gdy mamy małe dziecko. Konsumenci chwalą także duży wybór pokrowców do wymiany. Opinie o deskach do prasowania Leifheit są w większości pozytywne.

Deski do prasowania w dobrych cenach - sprawdź promocje!

Deska do prasowania Leifheit to jeden z najlepszych modeli. Ma standardowe wybiary i zbiera świetne opinie.
Deska do prasowania Leifheit - opis, cena, opinie, wymiary

Konsumenci, którzy zainwestowali w ten produkt, zgodnie twierdzą, że był to dobry zakup. Wielofunkcyjna deska do prasowania Leifheit, jak widać, szybko zdobyła wielu zwolenników. Nie ma się co dziwić, ponieważ w końcu jest to niemiecki produkt. A zgodnie z utartym przekonaniem, niemieckie pochodzenie świadczy o wysokiej jakości wykonania.

Zastosowane w deskach dodatki typu gniazdko przy podstawce pod żelazko oraz antenka podtrzymująca przewód spotkały się z pozytywną reakcją konsumentów. Te swego rodzaju „udziwnienia”, jak nazywają je niektórzy klienci, mają służyć zwiększeniu wygody podczas korzystania z deski do prasowania. Najbardziej zadowalającą opinią, jaką można spotkać na forach internetowych, jest stwierdzenie, że deski Leifheit są warte swojej ceny.

Deska do prasowania Leifheit – ceny

Jak na niemiecką markę przystało, deski do prasowania Leifheit nie należą do najtańszych produktów. Najdroższe są deski elektryczne, których cena sięga ok. 2 500 zł. Pozostałe produkty są znacznie tańsze. Na przykład deska przystosowana do stacji parowych, posiadająca antenkę, podstawkę i bawełniany pokrowiec kosztuje ok. 300 zł. Powierzchnia prasowania wynosi 130 cm x 38 cm.

Sporo tańsza jest tradycyjna mniejsza deska lifeheit airboard, za którą zapłacimy ok. 180 zł. Deska posiada podstawkę, antenkę oraz specjalny pokrowiec, który zapewnia prasowanie odzieży z obu stron. Powierzchnia prasowania w tym przypadku jest równa 110 cm x 30 cm. Jeszcze mniej zapłacimy natomiast za tzw. deskę dla singli. Jest to produkt przeznaczony dla małych gospodarstw domowych. Model posiada jedynie podstawkę. Cena deski wynosi ok. 110 zł.

Deski oraz pokrowce do wymiany marki Leifheit to bardzo cenione produkty. Producent zadbał o to, aby deski do prasowania spełniły oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających konsumentów. Każdy z nas, poszukując sprzętu gospodarstwa domowego, chciałby dobrze zainwestować. Dlatego warto czasem nieco odłożyć niż powielać zakup sprzętu co rok lub dwa. Inwestycja tego typu po prostu musi się opłacać.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 92.4% czytelników artykuł okazał się być pomocny