Deska do prasowania Philips

Zalety sprzętu, jakim jest deska do prasowania Philips

Warto na samym początku zaznaczyć, że pod uwagę brana jest deska do prasowania do generatora pary. Co to oznacza? Otóż, to znakomite połączenie zarówno żelazka, jak i generatora pary wraz z deską do prasowania w… jednym urządzeniu. Wszystkie elementy takiego sprzętu posiadają doskonale zgrane ze sobą parametry, będące jednocześnie kompatybilne. Dodatkowo, deski te posiadają funkcję ułatwiającą „zatrzymywanie” materiałów – co znaczy, że podczas prasowania nie zsunie się z niej śliska tkanina (jak jedwab). Co ważne, rzeczy po ich wyprasowaniu nie będą wilgotne – tak więc nie ma szans na ich zagniecenie. Najbardziej popularnym i najchętniej kupowanym modelem desek do żelazek z generatorem pary jest obecnie Philips gc24025. Urządzenie jest wyposażone w pokrowiec na deskę.

Deska z generatorem pary

Wspomniany model deski posiada wyrzut pary. Jest on dość mocny, więc wystarczy lekko przejechać żelazkiem po ciuchu i niemal od razu uzyskuje się doskonały efekt prasowania. Ważna jest też funkcja nadmuchu – szczególnie podczas prasowania delikatnych tkanin. Nie dość, że ubranie szybciej się schłodzi, to w dodatku nie trzeba mocno naciskać na nie żelazkiem – materiał lekko uniesie się bowiem właśnie za zasługą nadmuchu!

Deska do prasowania do generatora pary posiada również funkcję podgrzewania, co znacznie przyspiesza proces „doprowadzania do porządku” ciuchów, zwłaszcza, gdy zależy nam na czasie. Świetnym rozwiązaniem jest także odsysanie pary w desce Philips, które przyspiesza stygnięcie nawilżonych nią rzeczy. Warto w tym miejscu wspomnieć również o funkcji zasysania. Podczas prasowania deska z generatorem pary przyciągnie do siebie daną rzecz – a więc prasowanie będzie proste i całkiem… przyjemne! Pracę urządzenia ułatwia pokrowiec na deskę. Sprawdź także ten artykuł o najlepszych deskach do prasowania.

Deska do prasowania Philips gc24025

Jak wyprasować koszulę?

Deska do prasowania Philips posiada aż 8 funkcji, znacznie upraszczających zmagania z ciężkimi do wygładzenia zagnieceniami. W urządzenie wbudowano chociażby system ShoulderWing, dzięki któremu z łatwością wyprasować można koszulę i to bez większych zmian jej pozycji na desce! To innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na szybkie i bezproblemowe prasowanie koszuli. Elementy systemu są wysuwane, a więc można je zamykać bądź otwierać.

Deska do prasowania Philips i stojące na niej żelazko. Polecana deska do prasowania z generatorem pary
Deska do prasowania Philips do żelazka z generatorem pary – opinie, cena, opis

Gładki poślizg na dużej powierzchni

Ważnym faktem jest, iż deska została wyposażona w 100% bawełniany pokrowiec. Z kolei warstwy ukryte pod tym materiałem wykonano z filcu oraz pianki, a więc powierzchnia do prasowania staje się dzięki temu wygodna oraz gładka. Wielowarstwowy pokrowiec na deskę z generatorem pary daje świetny poślizg żelazka na ubraniu – a to umożliwia dokładne rozprostowanie każdego zagniecenia!

Kolejnym plusem modelu gc24025 jest jego duża powierzchnia, bo 120cm x 45cm. Umożliwia ona uzyskanie zdecydowanie większej powierzchni do prasowania od standardowych desek, jednocześnie pozwalając na rozprostowywanie obrusów czy… pościeli. Sprawdź także ten artykuł z poradami, jak prasować koszule.

Opinie użytkowników oraz kwestia bezpieczeństwa

Deska do prasowania Philips gc24025 cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami użytkowników. Cenią oni sprzęt za specjalny uchwyt unoszący przewód – dzięki czemu nie dotyka on prasowanej garderoby. Dobrą renomą cieszy się także stabilna i duża podstawka na żelazko, nadająca się do stosowania jej z generatorami pary. Jej odporność na wysoką temperaturę zapewnia bezpieczne używanie deski z żelazkami parowymi.

Pozytywnym rozwiązaniem jest również wmontowana blokada przed dziećmi, transportem czy przypadkowym przewróceniem się deski podczas prasowania. Co ważne, blokada pozwala także na zamykanie deski na czas jej przechowywania. Dwunożna konstrukcja z antypoślizgowymi nasadkami zapewnia dodatkową stabilizację, więc bezpieczeństwo wzrasta do maksimum.

Deska do prasowania Philips gc24025 - cena

Prezentowana deska do prasowania Philips kosztuje między 450-500 zł. Można kupić ją zarówno stacjonarnie (MediaMarkt, NeoNet), jak i w sklepie internetowym producenta marki.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 84.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny