Popularne deski w marketach Lidl i Biedronka

Deska do prasowania z Lidla i Biedronki - Vileda Viva Express Smart

Jest to dość popularny model desek, jakie można kupić w obu tych supermarketach. Czasami pojawia się ona również w sprzedaży sieci marketów Carrefour. Deska do prasowania z Lidla i Biedronki wyróżnia się wysokiej klasy materiałem. Jej powierzchnia do prasowania jest stalową siatką, która nie rdzewieje oraz jest odporna na korozję – dodatkowo, przepuszcza ona również parę wodną. Na niej z kolei zamieszczony jest pokrowiec materiałowy z nadrukiem logo Viledy, wyściełany poliuretanową gąbką (7mm). Dzięki niemu, wyprasujesz daną rzecz zarówno dokładnie, jak i… wygodnie.

Deska Vileda oczywiście jest z gniazdkiem elektrycznym, a także posiada stabilną podstawkę pod żelazko. Co ciekawe, wyposażona została również w blokadę nóżek – doskonałą do transportowania lub przechowywania deski w dowolnym miejscu. Opinie użytkowników mówią, że cenią oni deskę za jej nowoczesny wygląd, stabilność i trwałość. Idealnie wyprasujesz na niej nawet najmniejsze rzeczy, jak ubranka dziecięce. Ta duża deska do prasowania posiada wymiary 114 cm x 34 cm, z kolei jej maksymalne obciążenie to aż do 10 kg! Z kolei po złożeniu deski, osiąga ona wymiary 151 cm x 42 cm x 7cm.

Opinie użytkowników wskazują jeszcze na jedną jej ważną cechę – deska do prasowania Vileda jest łatwa do złożenia, a zakres ustawiania jej wysokości jest dość optymalny. Użytkownicy deski potwierdzają jednocześnie, iż jej powierzchnia do prasowania jest spora, a to zapewnia maksymalny komfort podczas prasowania. Nie jedź do Castoramy – tam nie znajdziesz desek Viledy! W dobrej cenie kupisz ją w Lidlu oraz Biedronce.

Cena deski z gazetki promocyjnej to 99 zł.

Leifheit Fashion M Basic Plus NF

Jest to standardowa deska do prasowania z Lidla – standardowa, to znaczy często można ją „wyhaczyć” z gazetki promocyjnej. To klasyczna, metalowa deska z ramą rurową, polecana do prasowania tradycyjnym żelazkiem na jej powierzchni. W zestawie z deską znaleźć można zarówno zintegrowaną podstawkę na żelazko, uchwyt na przewód z gniazdkiem elektrycznym, a także bardzo stabilną i trwałą konstrukcję z regulowanymi nóżkami (75-88cm). Użytkownicy cenią sobie deskę za prostą obsługę oraz oszczędność miejsca przy jej przechowywaniu.

Jest to dość duża deska do prasowania, posiadająca wymiary 120cm x 38cm. Jeżeli zatem szukasz większej deski, gdzie nie ma problemu z nieustannie plączącym się kablem od żelazka – deska do prasowania z Lidla będzie dla Ciebie idealna!

Cena deski to ok. 130zł.

Deska do prasowania w użyciu
Deska do prasowania z Lidla i Biedronki – opis, cena, opinie, wymiary

Duża deska do prasowania - Rorets Next R9738-01260

Jest to często pojawiająca się deska w ofercie marketu Biedronka. Nie posiada jej ani Carrefour, ani Lidl. Również asortyment Castoramy nie jest bogaty w ten wysokojakościowy sprzęt – zresztą, tu rzadko kiedy można w ogóle trafić na jakąkolwiek deskę do prasowania. Rorets Next jest metalową deską z blatem, który wykonano z rozciągniętej siatki (32cm x 112 cm). Blat umożliwia efektywne prasowanie – wszystko za zasługą przenikania pary! Urządzenie wyróżnia się 4-stopniową regulacją wysokości, profilowaną podstawą na żelazko (z blachy), a także blokadą przed samoczynnym rozkładaniem się nóżek (np. gdy przenosisz deskę). Sama deska nie jest ciężka, gdyż waży ok. 5kg.

Jeżeli chodzi o jakość deski co do ceny, to jest ona naprawdę świetna! Nie dość, że deska jest stabilna i szeroka, to posiada bardzo prosty mechanizm rozkładania. Co ważne, przy prasowaniu nigdy nie dochodzi do sytuacji, że metalowa siatka odbija się na… prasowanym ciuchu! Co niestety dzieje się dość często, nawet w tych droższych deskach do prasowania.

Cena deski z Biedronki to ok. 100zł.

ikona podziel się Przekaż dalej