Dieta sokowa w różnych wydaniach

Bez problemu znajdziesz różne oferty detoxu sokowego, które pozwolą przeprowadzić kilkudniową dietę oczyszczającą. Warto postawić na produkty pewne, dobrej jakości i smaczne. Dzięki temu oczyszczająca dieta sokowa przebiegnie w pełni bezpiecznie i bezproblemowo. Body Chief oferuje dwie opcje detoksu sokowego - My Clearing i My Detox. Sprawdź jakie smaki soków oferuje poszczególna wersja i wybierz tą, która bardziej Ci odpowiada. Dla urozmaicenia można też stosować oba detoksy naprzemiennie.

Aby dieta sokowa (sprawdź na: https://bodychief.pl/koncepcja-detoksu-sokowego) przyniosła zamierzone rezultaty, warto podejść do niej z rozsądkiem. Rekomendowany czas jej trwania to 3-5 dni. Podczas detoksu sokowego warto postawić na relaks i spokój, nie przemęczać się. A na jakie efekty można liczyć? Jest ich naprawdę sporo: oczyszczenie organizmu, zwiększona energia i lepsze samopoczucie, poprawa stanu skóry i włosów, zwiększona odporność, lepsza koncentracja.

Jak skorzystać z detoksu sokowego od Body Chief? To bardzo proste, soki na cały dzień możesz zamówić na naszej stronie, tak samo jak catering dietetyczny. W porannej dostawie otrzymasz 6 odpowiednio zbilansowanych soków. Każda butelka posiada numer, dzięki czemu wiesz, w jakiej kolejności je spożywać. Z diety sokowej skorzystasz w takich miastach jak: Kraków, Szczecin, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Lublin, Łódź, Białystok. Do wyboru masz detoks organizmu 3 dniowy lub 5 dniowy. Wybór należy do Ciebie.

Detoks sokowy w cateringu dietetycznym

Soki stosowane przy detoksie Body Chief wyciskane są metodą cold press (na zimno). Pozwala ona na zachowanie większości składników odżywczych, co daje najlepsze rezultaty prozdrowotne. Każdy składnik soku jest dokładnie przemyślany. Oprócz bogactwa warzyw i owoców, dodawane są również inne korzystne składniki. Są to między innymi superfoods (jagody acai, macha, chia, jarmuż), produkty przeciwzapalne jak imbir i miód, a także inne smaczne dodatki, jak na przykład orzechy, mleka roślinne, woda kokosowa. Co ciekawe, do produkcji soków na jeden dzień detoksu, zużywane jest około 5 kilogramów warzyw i owoców. To prawdziwa bomba witamin i składników odżywczych.

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej