Deska klozetowa

Bidet

W wielu krajach bidet stanowi niezbędny element wyposażenia każdej łazienki. I nie chodzi tutaj tylko o Japonię, ale też o wiele państw Europy Zachodniej. Jeśli chcesz kupić bidet, pamiętaj, by zamontować go w odpowiednim miejscu. Postaw go blisko toalety. Dzięki temu będziesz mógł z niego wygodnie korzystać. 

Pamiętaj, że do bidetu należy doprowadzić instalację wodociągową. Dlatego remontując łazienkę, zastanów się, czy chcesz mieć taki element wyposażenia. Bidety występują w różnych wzorach i kolorach. Producenci proponują modele podwieszane, stojące i w stylu retro. Mając bidet, nie musisz już wchodzić pod prysznic, czy do wanny, aby się podmyć. 

Duroplast

Bidetta

Bidetta cieszy się ogromną popularnością w krajach skandynawskich. To bateria z wężem i słuchawką. Montuje się ją na ścianie niedaleko ustępu. Dzięki temu możesz łatwo i szybko wymyć się nad toaletą. Nie musisz już nigdzie podchodzić. 

Jest świetną alternatywą dla tradycyjnego bidetu. Nie zajmuje bowiem zbyt wiele miejsca. Pod względem wielkości przypomina miskę ciśnieniową. Pozwala regulować ciśnienie i siłę strumienia. Przyda się w wielu sytuacjach, nie tylko do mycia okolic intymnych. Dzięki niej możesz bez problemu podmyć maluszka korzystającego z nocnika. Pozwala też wygodnie umyć włosy. Ułatwia też mycie podłóg. Zamiast napełniać wiadro wodą, można ją wlać do bidetty. Dlatego bidetta dostaje coraz lepsze opinie. Należy jednak pamiętać o pewnych mankamentach. Przede wszystkim, tak samo, jak w przypadku bidetu, musisz zadbać o odpowiednią instalację wodno-kanalizacyjną. Po drugie, jeśli z baterii zacznie kapać woda, to bezpośrednio na podłogę.

Deska myjąca

Jeśli chcesz zadbać o higienę i jednocześnie masz niewielką łazienkę, zwróć koniecznie uwagę na deskę myjącą. Jej największym atutem jest estetyczny wygląd. Nowoczesna deska myjąca opinie ma pozytywne. Pod linkiem znajdziesz jeden z popularniejszy modeli od Roca: http://www.roca.pl/katalog/produkty/toalety-myjace/multiclean/multiclean/premium-soft-deska-sedesowa-z-funkcja-bidetu-804008001#!A804008001

Przypomina klasyczną deskę sedesową. Co ważne, nie musisz dla niej wygospodarować dodatkowego miejsca. Nie wymaga też modyfikacji instalacji wodno-kanalizacyjnej. Nowoczesne modele sterowane są na pilota. Mogą też wykryć obecność użytkownika. Wybierając deskę myjącą z górnej półki, możesz również ustawić odpowiednie parametry. Kierunek, temperatura i siła strumienia wody uzależniona jest od Twoich potrzeb i oczekiwań. Niektóre modele oferują dodatkowe funkcje, takie jak autoczyszczenie, czy odkażanie.

Deska bidetowa

Automatyczną deskę myjącą polubi cała rodzina. Jej zalety doceni nie tylko maluch, ale też dorośli. Teraz wizyta w toalecie stanie się o wiele przyjemniejsza. Deska myjąca gwarantuje higienę na najwyższym poziomie. Instaluje się ją na desce sedesowej. Dlatego nie wymaga dodatkowej przestrzeni. Warto więc trochę zainwestować.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100,0% czytelników artykuł okazał się być pomocny