Odkurzacze parowe

Odkurzacz parowy – czym się charakteryzuje?

Odkurzacz parowy jest stosunkowo prostym urządzeniem, które wykorzystuje gęste strumienie pary rozprowadzane pod niskim ciśnieniem z dyszy czyszczącej. Odkurzacze parowe marek takie jak te, które można znaleźć na https://sklep.bissell.pl/ są uważane za najlepsze nie tylko ze względu na ich skuteczność działania, ale też dlatego, iż są kompaktowe i lekkie, co ułatwia przenoszenie ich z jednego miejsca do drugiego. Ze względu na innowacyjny projekt i wydajność – produkt ten oferuje naprawdę wiele korzyści.

Higieniczność odkurzacza parowego

Ciepło w tych urządzeniach osiąga nawet 120 stopni Celsjusza i jest wytwarzane za każdym razem, gdy para jest stosowana celem sprzątania wybranej powierzchni. Jest to rodzaj ciepła, który może zabić aż 99 procent najczęstszych bakterii domowych (!), a także roztoczy kurzu, które są wyjątkowo trudne do wyeliminowania w każdy inny sposób.

Podłogi, dywany i inne rodzaje powierzchni, które zostaną wyczyszczone metodą parową, są:

  • oczyszczane
  • dezynfekowane

Tym samym zostają całkowicie wolne od zarazków, a więc można z nich korzystać z radością i świeżością. Co więcej - para, która oczyszcza powierzchnie, staje się wystarczająco gorąca, aby usunąć najczęstsze szkodniki występujące w domu, takie jak pchły, roztocza i mrówki. Jest to jeden z głównych powodów, dla których odkurzacz parowy staje się coraz bardziej popularny - zapewnia efekty, których tradycyjne odkurzacze po prostu nie są w stanie zapewnić.

Oferowane przez Bissell odkurzacze parowe zabijają szkodniki wysokotemperaturowym strumieniem pary, a następnie zasysają je, dzięki czemu podłogi i dywany pozostaną całkowicie wolne od wszelkich niezdrowych oraz szkodliwych zarazków czy owadów.

Kolejną przydatną zaletą tych środków czyszczących jest to, że woda, która jest w nim używana, zmiękczy trudne do usunięcia, uparte plamy na dywanach i podłogach. Dzięki temu, odkurzacze parowe sprawiają, iż dzisiaj można oczyścić praktycznie z ich udziałem każdą powierzchnię, jaką tylko można sobie wyobrazić. Ba! Najlepszy odkurzacz parowy jest w stanie nawet oczyścić powietrze.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny