Najważniejsze korzyści wynikające z usługi wykończenia wnętrz pod klucz

Czy wiesz, które aspekty przemawiają za sięgnięciem po usługi wykończenia wnętrz mieszkań pod klucz w Deco Nova? Przede wszystkim kwestia czasu, który każdy z nas ma ograniczony. Doba, choćby nie wiem co, bardziej się już nie rozciągnie. W przypadku remontu nie musisz być osobą w pełni dyspozycyjną. Jeśli jesteś osobą bardzo zapracowaną lub na co dzień zajmujesz się opieką nad dziećmi, wszystkie zadania powinieneś oddać w ręce projektanta.

Zakup materiałów budowlanych i dodatków do mieszkania oraz doradztwo – zleć to profesjonalistom!

Każda realizacja składa się z wielu zadań, a także wymusza stworzenie bardzo długiej listy elementów, które należy kupić i dostarczyć na czas ekipie. Im większy metraż mieszkania czy domu, tym więcej produktów do wybrania i więcej dylematów do rozwiązania. Nawet w przypadku zamawiania produktów przez Internet trzeba być gotowym na godzinę wizyty kuriera, który przywiezie ze sobą nierzadko ciężkie rzeczy o większych gabarytach. Niezbędne jest sprawdzenie w jego obecności, czy wanna, kabina prysznicowa, umywalka czy miska ustępowa nie uległy uszkodzeniu. Kolejne godziny spędza się na rozpakowywaniu i pozbywaniu się folii czy kartonów. W przypadku wykrycia uszkodzeń, porysowań czy ubicia produktów potrzebny jest czas na wypełnienie formularza zwrotu i odesłanie towarów, a także dopilnowanie, aby wszystkie środki wróciły na konto. W przypadku zlecenia tego na zewnątrz, wszelka troska o budżet klienta i wyręczenie go w najbardziej żmudnych i niewdzięcznych czynnościach spoczywa na projektancie. A, jak wiadomo, oszczędność czasu to również oszczędność pieniędzy. Poważnym argumentem przemawiającym za wyborem usługi projektowania i wykończenia mieszkania pod klucz jest też profesjonalne, kompleksowe doradztwo – na każdym etapie inwestycji. Dzięki temu nie musisz pozostawiać wszystkiego przypadkowi. Z każdą niewiadomą możesz pójść do specjalisty, a on pozwoli uniknąć Ci problemów, które wiążą się z niewiedzą lub opieszałością ekip budowlanych.

Współpraca ze sprawdzonymi ekipami remontowo-wykończeniowymi

Dostęp do profesjonalnych wykonawców, którzy zawsze na czas stawiają się w miejscu pracy, są trzeźwi, uczciwi i kompetentni – to kolejny element przemawiający za sięgnięciem po kompleksowe usługi. Ważny jest zwłaszcza nadzór projektowy i wykonawczy. Na każdym kroku przebieg prac jest monitorowany – czuwa nad tym Twój projektant. Na każdą czynność firma udzieli Ci gwarancji, dlatego w razie problemów masz się do kogo zwrócić. Po zakończeniu prac otrzymujesz czyste, kompleksowo urządzone i posprzątane mieszkanie, do którego od razu możesz się wprowadzić lub wystawić ogłoszenie o chęci jego wynajęcia. Wybierając usługę pod klucz, klient płaci za odciążenie go z setek drobnych, ale i większych zadań, które w przeciwnym razie musiałby wykonać osobiście. Projektant – we współpracy ze sprawdzoną ekipą fachowców – podejmuje za niego najważniejsze decyzje, zwłaszcza te dotyczące kwestii technicznych, na których inwestor nie musi się znać.

Kupiłeś mieszkanie z przeznaczeniem na wynajem? Zadbaj o jego funkcjonalność, design i zoptymalizuj koszty remontu

Ci, którzy zakup nieruchomości traktują wyłącznie pod kątem inwestycyjnym, również powinni rozważyć zakup usługi wykończenia mieszkania pod klucz. Liczba decyzji i czynności, które trzeba podjąć przy przeprowadzaniu generalnego remontu (w przypadku rynku wtórnego), ale też związanych z wykończeniem mieszkania (zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym) może przytłaczać. Osoby zapracowane, prowadzące biznes, na pewno będą zadowolone, gdy będą mogły zlecić kompleksowe prace wyspecjalizowanej firmie. Ekipa podpowie, na czym warto i można zaoszczędzić, co również przełoży się na konkretne oszczędności. Dopnie też projekt, oddając mieszkanie w stanie idealnym do wystawienia go na jednym z popularnych portali ogłoszeniowych. Istotne jest także zaplanowanie i wykonanie prac według założonego z góry harmonogramu. Wówczas każdy kolejny etap jest zamykany w przewidywanym okresie, dlatego mieszkanie zostanie oddane w terminie uzgodnionym z klientem. Skrócenie czasu trwania remontu wpłynie na poprawę rentowności najmu, co jest nie bez znaczenia dla inwestora i przekłada się na jego zysk. Profesjonalny podmiot utrzymuje niezmiennie wysoką jakość wykonawstwa, na której możesz polegać.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny