Okna dachowe 3-szybowe

Okna dachowe Fakro trójszybowe to najwyższej jakości produkty oparte na zawiasie umieszczonym pośrodku wysokości okna. Modele te są niezwykle wygodne w użytkowaniu, posiadają automatyczny nawiew i są doskonale odporne na wilgoć. Ich nowoczesny design i oryginalne rozwiązania wykończeniowe różnorodna kolorystyka zachwycą każdego. Konstrukcja z potrójnym przeszkleniem okien dachowych jest gwarancją większej szczelności, a co za tym idzie znacznie wyższej efektywności energetycznej.

Fakro - okna dachowe pełne zalet

Energooszczędność

Przy projektowaniu okien dachowych FAKRO jednym z najważniejszych priorytetów jest ich energooszczędność. Izolująca termicznie konstrukcja okien dachowych z lub 4 przeszkleniami gwarantuje oszczędność energii cieplnej i zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Dodatkowo montowane wraz z kołnierzem uszczelniającym w wersji Thermo zyskują o nawet 15% lepszy współczynnik przenikania ciepła. Odpowiednio ukształtowanie profili, ram oraz nawiewników w górnej części ościeżnic umożliwiają napływ dużej ilości światła naturalnego, a także pasywne pozyskanie ciepła słonecznego w chłodniejsze dni. Duża powierzchnia przeszklenia okien FAKRO pozwala na przenikanie naturalnego ciepła przez promienie, które zimą ogrzewają pomieszczenia. Ma to bardzo pozytywny wpływ na bilans budynku, zarówno pod względem zysków, jak i strat ciepła. Biorąc pod uwagę dzisiejsze wymagania budowlane, okna dachowe FAKRO są cenione przez architektów, inwestorów i klientów, którzy cenią sobie oszczędność pieniędzy. Zastosowanie okien dachowych Fakro energooszczędnych zmniejsza zapotrzebowanie na energię cieplną, ale także zmniejsza zanieczyszczenie powietrza, co pomaga chronić środowisko naturalne.

Ekologia

Okna dachowe FAKRO są wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska. W ofercie znajdują się okna z drewna i tworzywa sztucznego PCV oraz aluminium.
Drewno jest surowcem naturalnym i bezpiecznym dla zdrowia. Drewno użyte do produkcji okien dachowych FAKRO, pochodzi z lasów o planowanej gospodarce leśnej, a w całym procesie produkcji używane są ekologiczne materiały, które są wolne od szkodliwych substancji. Okna Fakro posiadają certyfikat FSC oraz certyfikat środowiskowy EPD. Oznacza to, że produkcja i użytkowanie okien dachowych FAKRO drewnianych ma wpływ na środowisko naturalne i jest prowadzona zgodnie z przyjętymi wymogami środowiskowymi.

Jakość i trwałość

Okna dachowe to spokój na lata. Firma FAKRO od zawsze zapewnia najwyższą jakość oferowanych produktów, a Klient i jego są dla nas priorytetem. Ciągły rozwój i doskonalenie produktów zgodnie z oczekiwaniami rynku czyni nas jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. Nasze produkty są bezpieczne, przyjazne dla środowiska i energooszczędne, ich wysoką jakość potwierdzają liczne certyfikaty i obcokrajowcy. Jesteśmy również pewni, że okna Fakro dachowe zapewnią komfort mieszkania na poddaszu przez wiele lat. Przeszklenie zastosowane w dachówkach FAKRO objęte jest dożywotnią gwarancją przeciwgradową, a wszystkie okna dachowe objęte są 10-letnią gwarancją. Istnieje również możliwość przedłużenia gwarancji na okno obrotowe trzyszybowe drewniane z pakietem U5 aż do 20 lat.

Wygoda i funkcjonalność

Dobrze dopasowane okna dachowe w każdym pomieszczeniu na poddaszu zapewnią komfortowe warunki odpoczynku, pracy, zabawy. W oknach dachowych FAKRO umieszcza się klamki w dolnej części skrzydła, co gwarantuje ich funkcjonalność. Nawet wyżej zamontowane okna dachowe są łatwo dostępne, a automatyczny nawiewnik V40P przepuszcza optymalną ilość świeżego powietrza. Wentylacja niewymagająca obsługi w oknach FAKRO zapewnia zdrowe powietrze na poddaszu oraz pozwala na zaoszczędzenie energii cieplnej. Aby w pełni cieszyć się komfortem mieszkania na poddaszu, okna dachowe można wyposażyć w akcesoria wewnętrzne i zewnętrzne. Oryginalne akcesoria można łatwo zamontować i gwarantują one idealne dopasowanie do okna. Wewnętrzne dodatki dają możliwość regulacji ilości i intensywności światła słonecznego wpadającego do wnętrza pod skośnym dachem. Dzięki nim można uzyskać zaciemnienie nawet w słoneczny dzień, jeśli potrzebny jest odpoczynek. Duży wybór rolet czy żaluzji z pewnością zapewni harmonię z wystrojem domu. Zewnętrzne akcesoria służą głównie do zabezpieczenia wnętrza przed nagrzaniem. Absorbują one promienie słoneczne już przed szybą, emitując ciepło na zewnątrz, tym samym chroniąc przed ciepłem słonecznym.

ikona podziel się Przekaż dalej