Odkurzanie i mopowanie powierzchni – podwójne możliwości urządzenia

Zaczniemy od połączenia w robocie sprzątającym dwóch podstawowych funkcji, które mają zapewnić dokładne czyszczenie każdej powierzchni. To robot, w którym producent zdecydował się na połączenie odkurzania i mopowania. Tym samym nawet szczególnie trudne zabrudzenia na podłodze nie będą stanowiły dla niego problemu. W celu uzyskania najwyższej skuteczności urządzenie wykorzystuje proces czyszczenia na sucho i na mokro i oddziela go od siebie, co ma zagwarantować dokładne i efektywne sprzątanie. Wszystko to staje się możliwe, dzięki wykorzystaniu poruszania w górę i w dół.

Wyjątkowa moc gwarancją skutecznego odkurzania

Firma Dreame w swoim modelu x40 Ultra zdecydowała się na wykorzystanie wysoce efektywnej technologii Vormax, która gwarantuje ssanie pod ciśnieniem 12 000 Pa, co sprawia, że robot jest w stanie skutecznie usuwać zanieczyszczenia z większą wydajnością niż inne dostępne na rynku modele. Odkurzanie podłogi odbywa się z dużą siłą ssącą, wraz ze skutecznym mopowaniem oraz z procesem suszenia gorącym powietrzem.

Czyszczenie robota nie stanowi problemu – nowoczesne rozwiązania w Dreame x40 Ultra

W modelu Dreame x40 Ultra zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania, które mają zapewnić minimalne zaangażowanie w obsługę robota. Do sprzętu dołączona jest efektywna stacja czyszcząca, która odpowiada za regularne opróżnianie pojemnika z zanieczyszczeniami. Do tego dochodzi również funkcja automatycznego uzupełniania wody do procesu mopowania. Urządzenie samo pracuje z czyszczeniem nakładek mopujących w 70 stopniach, co gwarantuje, że są zachowane w odpowiednim stanie dla efektywnego i skutecznego sprzątania. Dla podniesienia efektywności robota wykorzystywane jest mapowanie na 4 poziomach, co sprawia, że urządzenie lepiej planuje trasę i jest w stanie zagwarantować jeszcze wyższą skuteczność sprzątania.

Postaw na sprawdzone urządzenie o ogromnych możliwościach

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem robota i krótkie przedstawienie Dreame X40 Ultra Cię zainteresowało, to zajrzyj na https://bit.ly/odkurzaczx40ultra13 i dowiedz się więcej o tym sprzęcie. To jeden z lepszych odkurzaczy automatycznych na rynku, który ze względu na swoje możliwości i wysoką efektywność należy do urządzeń godnych zainteresowania. Jeśli chcesz ułatwić sobie sprzątanie, wybierz model, który zrobi to za Ciebie.

ikona podziel się Przekaż dalej