Wybierając materiały do wnętrz kierujemy się dziś nie tylko ich estetyką, ale przykładamy dużą wagę do jakości i pochodzenia. Coraz większe znacznie ma również kwestia ekologii i zrównoważonego rozwoju. Z tego powodu świadomie rezygnujemy z tworzyw sztucznych, okładzin wykreowanych na kanwie sezonowej mody oraz takich, które nie dają możliwości renowacji. Wszystko to przemawia za wyborem materiałów naturalnych i ponadczasowych, a do takich należą drewniane podłogi dwuwarstwowe polskiej marki Jawor-Parkiet.

Jawor-Parkiet: Producent Podlóg Drewnianych
Drewniana podłoga w domu – dobry wybór na lata

Podłogi drewniane do wnętrz w różnych stylach

Miłe i subtelne w dotyku, zachwycające nieprzemijającą urodą i naturalnym rysunkiem sęków i słojów. To tylko niektóre zalety podłóg drewnianych. Ich niepodważalnym atutem jest także atrakcyjne i ponadczasowe wzornictwo, bowiem pasują do wnętrz w dowolnym stylu. Taką swobodę aranżacyjną i możliwość wpisania w każdy projekt wnętrza umożliwia przemyślana i bogata oferta podłóg Jawor-Parkiet. To parkiety i deski o dwuwarstwowej konstrukcji, rekomendowane na ogrzewane podłogowe. Klasyczną propozycją dla zwolenników parkietu na podłodze jest kolekcja FertigParkiet. Niewielkie elementy parkietowe można montować na kilka sposobów, w tym w popularnym i zawsze modnym układzie jodły klasycznej. W efekcie FertigParkiet to propozycja zarówno do wnętrz stylowych jak i nowoczesnych. Prawdziwe pole do popisu dla projektantów daje z kolei seria krótszych desek Design Experience. Miłośnicy wzoru jodełki francuskiej na podłodze mogą wybierać pomiędzy parkietem a deską z kolekcji Chevron. W każdej wersji podłoga o urokliwym symetrycznym wzorze podkreśli styl wnętrz urządzonych klasycznie, w stylu modernizmu czy modern classic. Piękna deska dębowa od Jawor-Parkiet deska dębowa od Jawor-Parkiet z kolekcji Luxury 220 oraz Luxury Maxi o długości 2,5 m wykreuje szykowny efekt glamour. Zwolenników tradycyjnego rzemiosła i uroków stylistyki retro albo loft urzeknie inspirowana architekturą Warmii i Mazur kolekcja dębowych desek Retro Collection. Fanom stylu vintage z pewnością do gustu przypadną podłogi Vintage Series.

Ekologia i jakość

Za wyborem podłóg drewnianych przemawiają także względy praktyczne. Można je z powodzeniem stosować na ogrzewanie podłogowe, dlatego zapewniają komfort termiczny. Wykonane z naturalnego surowca są bezpieczne, ekologiczne i hipoalergiczne. Tworzą w domu zdrowy mikroklimat. Wykończone naturalnym olejowoskiem, lakierem lub rewolucyjną powłoka Fusion Hybrid łączącą cechy obu produktów, są odporne na ścieranie i uszkodzenia. W razie konieczności można je poddać renowacji lub miejscowym naprawom (powłoki olejowosk,Fusion Hybrid). Wszystko to sprawia, że podłogi drewniane to najlepszy wybór do domu. Odpowiednio zadbane zachowają piękny wygląd na długie lata.

Jawor-Parkiet: Producent Podlóg Drewnianych
Drewniana podłoga w domu – dobry wybór na lata
Jawor-Parkiet: Producent Podlóg Drewnianych
Drewniana podłoga w domu – dobry wybór na lata
Jawor-Parkiet: Producent Podlóg Drewnianych
Drewniana podłoga w domu – dobry wybór na lata

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej