Drukarki natychmiastowe FujiFilm Instax - co to?

Z pewnością kojarzysz zdjęcia natychmiastowe - małe odbitki, w których obrazy otoczone są kultową białą ramką. Takie fotografie znane jako Polaroidy były w szczególności popularne za czasów fotografii tradycyjnej, jednak teraz, w erze cyfrowej, wciąż można się nimi cieszyć. Wystarczy sięgnąć po drukarki mobilne FujiFilm Instax (sprawdź na: www.cyfrowe.pl), na przykład popularny ostatnio Instax Mini Link 2. Komunikuje się ona bezprzewodowo ze smartfonem i umożliwia wykonanie odbitki natychmiastowej z portali społecznościowych lub urządzenia mobilnego. Wystarczy wykorzystać do tego prostą, dedykowaną aplikację.

Wyjątkowa galeria z fotografii natychmiastowych

Odbitki natychmiastowe FujiFilm Instax wyróżniają się wyjątkowym klimatem. Drukowane w ten sposób obrazy cechują się unikatową plastyką i nasyconymi kolorami. Dzięki temu każda uwieczniona w ten sposób chwila będzie wyjątkowa. Co więcej, oferują różnokolorowe ramki, na których można zapisywać inspirujące cytaty, podpisywać, kto znajduje się na zdjęciach czy zostawiać miłe wiadomości dla pozostałych domowników.

Wystarczy kawałek estetycznego, naturalnego sznurka, drewniane klamerki i kilka lub kilkanaście odbitek natychmiastowych, aby stworzyć piękną galerią w dowolnym pomieszczeniu i móc codziennie cieszyć się najpiękniejszymi chwilami. Taka galeria świetnie uzupełni nie tylko salon, dobrym wyborem będzie też przedpokój. Zdjęcia wszystkich domowników, bliskich krewnych czy przyjaciół mogą również ożywić surową przestrzeń biurową.

Kreatywna zabawa z odbitkami natychmiastowymi w Twoim domu

Aplikacja mobilna wspierająca drukarki natychmiastowe FujiFilm Instax, umożliwia kreatywną zabawę z fotografiami. Możesz ozdabiać ulubione kadry ramkami, szkicami, nakładkami czy korzystać z efektów widocznych w ramach rozszerzonej rzeczywistości (AR). Kod QR pozwoli ożywić Twoje nadruki widniejące na ścianach. Te gotowe efekty ułatwią Ci tworzenie tematycznych galerii, np. na imprezę okolicznościową.

Dzięki innowacyjnym trybom wykonywanie ciekawych kolaży nie będzie stanowić dłużej wyzwania. Tworzenie pomysłowych aranżacji na ścianach to od teraz pestka! Po prostu podziel ulubione zdjęcie (np. szeroką panoramę) na kilka kadrów. Dodatkowo aplikacja daje możliwość zapisywania odręcznych notatek na ramkach. Takie seflie w formie odbitki z miłą, odręcznie napisaną wiadomością pozostawione na drzwiach lodówki, z pewnością umili dzień współlokatorom czy ukochanej osobie.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny