Proste połączenia

W nowoczesnym wnętrzu wszystko ze sobą idealnie współgra. Dominuje prostota i harmonia. Nie ma mowy o rzucających się w oczy dodatkach czy niepasujących do siebie połączeniach kolorystycznych. W kwestii materiałów, można postawić zarówno na naturalne, jak i sztuczne tworzywa. Dozwolone jest łączenie ze sobą drewna, szkła i stali.

W tę koncepcję doskonale wpiszą się NATURA LUMIA – szklane drzwi wewnętrzne, które są jednocześnie proste i nowoczesne. Naturalna okleina w białym lub czarnym kolorze została połączona z dużymi przeszkleniami. Model optycznie powiększy i doświetli pomieszczenie. Nowoczesny zamek magnesowy to idealne dopełnienie tego modelu.

Drzwi wewnętrzne z kolekcji NATURA LUMIA
Drzwi wewnętrzne z kolekcji NATURA LUMIA

Minimalizm w każdej postaci

W domu urządzonym w nowoczesnym stylu, mniej znaczy więcej. Minimalistyczne rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Czasem, wspomniany minimalizm może przyjmować wręcz surowy charakter, nawiązując w ten sposób do stylu industrialnego. Minimalny charakter wnętrza można wyrazić za pomocą nowoczesnych drzwi pokojowych.

PORTA HIDE to drzwi z ukrytą ościeżnicą. Takie drzwi tworzą ze ścianą jednolitą całość i prezentują się nowocześnie i elegancko. Optymalny wybór to gładkie drzwi pokryte białym lakierem. Można dobrać do nich chromowaną klamkę, z którą stworzą spójną całość.

Kolekcja PORTA HIDE
Kolekcja PORTA HIDE

Geometryczne detale

Prostota i geometria to dobre połączenie, które idealnie wpisuje się w ideę nowoczesnego stylu. Geometria porządkuje przestrzeń i pozytywnie wpływa w ten sposób na jej wizualny odbiór. Drzwi wewnętrzne w nowoczesne, geometryczne wzory to np. modele z różnego rodzaju frezowaniami, ale nie tylko.

Oryginalnie będą się prezentować drzwi NATURA VECTOR, we francuską jodełkę. Ten wyjątkowy wzór zostanie jeszcze bardziej wyeksponowany dzięki naturalnej, dębowej okleinie. Takie drzwi to klasyczne połączenie, ale z charakterystycznym, nowoczesnym sznytem.

Drzwi wewnętrzne z kolekcji NATURA VECTOR
Drzwi wewnętrzne z kolekcji NATURA VECTOR

Spójna całość

W nowoczesnym wnętrzu drzwi powinny współgrać z kolorem podłogi i okien. Nie ma konieczności, by wszystkie wskazane elementy były w tym samym odcieniu. Chodzi o to, by dobrze ze sobą korespondowały. Prosta forma i naturalne wykończenie, to w tym przypadku najlepszy wybór.

NATURA KONCEPT to nowoczesne drzwi wewnętrzne, które będą dobrze wyglądać z drewnianą podłogą i białym wykończeniem okien. Są dostępne z przeszkleniami lub bez. Przeszklenia mogą przybierać formę od wąskich pasków po szerokie prostokątny. Od Ciebie zależy, ile światła chcesz przemycić do pomieszczenia.

Drzwi wewnętrzne PORTA z kolekcji NATURA KONCEPT
Drzwi wewnętrzne PORTA z kolekcji NATURA KONCEPT

Nieskazitelna biel

Nowoczesne drzwi pokojowe w białym kolorze sprawdzą się w większości wnętrz. Będą świetnym uzupełnieniem wnętrza minimalistycznego, skandynawskiego, klasycznego i oczywiście – nowoczesnego. Tak samo dobrze będą prezentować się modele w wersji pełnej, jak i z efektownym frezowaniem.

PORTA VECTOR PREMIUM to prosty design i minimalizm. Skrzydła nie mają przeszkleń, dlatego sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagany jest odpowiedni poziom intymności (np. w sypialni). Do wyboru są drzwi w wersji pełnej lub z subtelnymi frezami.

Wszystkie wspomniane modele drzwi wewnętrznych w nowoczesnym stylu znajdziesz na stronie: https://www.porta.com.pl/produkty/nowoczesne

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny