Zegar na ścianę w salonie

Zegarki w różnej postaci towarzyszą nam właściwie ciągle. Noszone na ręce stały się ważnym elementem męskiej biżuterii, zegary w telefonach, komputerach i tabletach w zasadzie nigdy nie opuszczają linii naszego wzroku, więc właściwie pierwotna rola klasycznych zegarów ściennych może zostać uznana za archaiczną. Dlaczego takie zegary wciąż goszczą na ścianach w naszych domach i miejscach pracy? Powody mogą być dwa. Po pierwsze klasyczny zegar z tarczą i wskazówkami jest po prostu niezawodny. Podczas gdy telefony i komputery mogą ulec awarii lub wyczerpaniu, zegar umieszczony na ścianie wciąż będzie tykał. Druga, chyba bardziej popularna pobudka to względy estetyczne. Zegar, szczególnie duży, nowoczesny model jest po prostu ładny. Umieszczony na ścianie w salonie estetycznie zapełnia pustą przestrzeń, jednocześnie dopełniając wystrojowi pomieszczenia.

Nowoczesne zegary ścienne do salonu

Salon można uznać za bijące serce każdego domu. Tutaj spotykamy się całą rodziną, wspólnie spędzamy czas na biesiadowaniu, oglądaniu filmów, czy po prostu relaksie. Czym właściwie charakteryzuje się nowoczesny styl w danym pomieszczeniu? W wystroju nowoczesnego salonu bardzo ważne jest to, aby dodatki, które do niego wnosimy, pełniły więcej niż jedną funkcję. Na przykład ozdobne lampki poza oczywistą funkcją dekoracyjną świetnie sprawdzą się także w roli subtelnego oświetlenia pomieszczenia podczas rodzinnego seansu filmowego. Nowoczesne zegary ścienne do salonu dostępne na https://sklep.newthetime.pl/zegary-scienne są w pełni działającymi mechanizmami do mierzenia czasu, które dodatkowo spełnią zadanie nieoczywistej dekoracji.

Duże zegary ścienne – zegar ścienny naklejany

Duże zegary naklejane na ścianę można uznać za absolutny hit ostatnich lat. Dzięki bardzo dużej różnorodności dostępnych stylów, kolorów oraz oczywiście wielkości, te praktyczne ozdoby stały się popularnym sposobem na estetyczne wykończenie oraz dekorację wielu pomieszczeń. Chociaż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że jest to praca dla specjalisty, ale instalacja naklejanego na ścianę zegara jest bardzo prosta i intuicyjna. W pudełku wraz z zegarem znajdują w się wszystkie potrzebne elementy, w tym szablon do przyłożenia do ściany, który da pewność, że wszytko zostanie zamocowane prosto.

Artykuł powstał we współpracy ze sklep.newthetime.pl

Artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej