Automat do kawy Franke

Ekspres Franke (sprawdź na: www.coffee-style.pl) to automatyczny ekspres do kawy, który łączy ze sobą najwyższą jakość oraz funkcjonalność. Dzięki niemu szybko przygotujesz swoja poranną kawę i nabierzesz sił na pozostałą część dnia.

Modele produkowane są przez szwajcarską, renomowaną markę Franke Coffee Systems, która jest czołowym dostawcą ekspresów do kawy dla biznesu. Jeśli więc jesteś właścicielem firmy i poszukujesz profesjonalnego ekspresu do swojego biura, polecamy ekspresy Franke. Nasze ekspresy świetnie sprawdzą się w firmach korporacyjnych oraz w branży gastronomicznej. Z ekspresów Franke bardzo często korzystają również stacje benzynowe takie jak Orlen, BP, Shell, czy Lotos.

Dlaczego ekspresy Franke są tak popularne? Ponieważ są to niezawodne, funkcjonalne oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb ekspresy do kawy. Charakteryzuje je doskonała jakość przyrządzanej kawy, jej wyjątkowy smak i aromat.

Latte macchiato, americano, czy mała czarna?

Ekspres do kawy Franke pozwala na wiele możliwości parzenia Twojej ulubionej kawy. Z jego pomocą zrobisz pyszne cappuccino, espresso, americano lub przygotujesz spienione mleko do cafe latte. Wystarczy, że wsypiesz ziarna kawy do pojemnika, a następnie ustawisz na dotykowym wyświetlaczu kawę, na którą masz aktualnie ochotę. Możesz zdecydować również o jej intensywności.

Ekspres Franke jest bardzo prosty w obsłudze oraz czyszczeniu. Posiada automatyczny program czyszczący urządzenie, który uwzględnia jego płukanie oraz odkamienianie. Dzięki temu możesz cieszyć się swoja wyjątkową i aromatyczną kawą.

Ekspres Franke - modele

Obecnie w ofercie posiadamy kilka modeli ekspresów do kawy Franke, które różnią się od siebie niektórymi parametrami:

  • Franke A800 - to automatyczny ekspres do kawy, który łączy nowe technologie i funkcjonalność, z dobrym designem. Posiada wyświetlacz dotykowy 10,4 i pozwalana na przyrządzenie wielu napojów kawowych. Model ten przeznaczony jest przede wszystkim do przestrzeni biznesowych, jego wydajność to około 200-250 filiżanek kawy dziennie.
  • Franke A600 - automatyczny ekspres, który przyciąga uwagę eleganckim czarnym designem. Posiada dotykowy wyświetlacz z dodatkowym podświetleniem LED. Idealnie sprawdzi się w dużych biurach, czy hotelach. Jego dzienna wydajność wynosi od 160 do 200 filiżanek dziennie.
  • Franke A1000 - ekspres automatyczny posiadający wiele funkcji i zaawansowaną technologię. Jednym z jego największych atutów jest w zasadzie nieograniczona możliwość rozbudowy ekspresu i dopasowania go do indywidualnych potrzeb. Możesz do niego dokupić m.in. dodatkowe akcesoria takie jak podgrzewacz do filiżanek lub system dozowania wybranych syropów.
  • Franke A400 - jest to jeden z najczęściej wybieranych automatycznych ekspresów do kawy spośród modeli Franke. Cechuje go nieprzeciętny design, bogactwo funkcjonalności oraz dobra wydajność. Posiada inteligentny wyświetlacz dotykowy 8. Wybierając model A400, sam decydujesz o rodzaju zaparzacza. Zalecany jest zaparzacz 43 mm do m.in. pojedynczych filiżanek kawy lub mocnego espresso, natomiast przy dwóch filiżankach parzonych jednocześnie, polecamy zaparzacz 50mm.
  • Franke A300 - jest to nowy model wśród automatycznych ekspresów do kawy Franke. Jego zaletą są kompaktowe rozmiary, dzięki czemu zmieści się w każdej kuchni, nawet w małym biurze. Posiada 8 calowy dotykowy wyświetlacz, który oferuje bogaty wachlarz napojów kawowych oraz czekoladę. Jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Każdego dnia może przygotować mniej więcej do 100 filiżanek pysznej i aromatycznej kawy.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny