Toaleta myjąca Xiaomi to wybór wprost dla Ciebie. Połączenie tradycyjnej muszli klozetowej i nowoczesnego bidetu to tylko i wyłącznie oszczędności miejsca i Twoich pieniędzy.

Chiński producent Xiaomi słynie z innowacyjnych rozwiązań w przystępnych cenach. Xiaomi zagościł w naszych kieszeniach w postaci telefonów komórkowych, teraz przyszła pora na rozwiązania smart do naszych domów. Rozwiązania od Xiaomi podnoszą zdecydowanie jakość życia pozwalając zyskiwać na czasie i czerpać z życia więcej przyjemności.

Montaż tego innowacyjnego urządzenia jest niezwykle prosty, wręcz intuicyjny. Klasyczny rozstaw śrub sprawia, że pasuje on do większości popularnych podtynkowych stelaży.

NOWOCZESNY ELEMENT WYPOSAŻENIA KAŻDEJ ŁAZIENKI

Innowacyjne rozwiązanie od Xiaomi posiada już rzesze zadowolonych klientów, na kolejnych rynkach zdobywa nowych. Konkurencję zostawia daleko w tyle ponieważ toaleta myjąca od www.ebidet.pl jest dużo bardziej funkcjonalna, posiada dużo bardziej atrakcyjny wygląd niż podobne produkty od innych firm. Wygląd sprawia, że będzie ładnie wyglądać zarówno w nowoczesnej minimalistycznej łazience jak i w klasycznym układzie. Toaleta została zaprojektowana jako produkt niezwykle minimalistyczny, pełen prostych linii. Całość w postaci zarówno deski i głównej misy WC idealnie się uzupełniają tworząc perfekcyjną jedność. Toaleta myjąca wyposażona jest w specjalny panel po swoje prawej stronie, umożliwia on pełne sterowanie całym urządzeniem.

Dużym plusem wpływającym pozytywnie na design toalety jest jej nocne podświetlenie wykonane w technologii LED. Zapewnia nietuzinkowy wizualny efekt po zmroku. Efekt ten jest nie tylko rozwiązaniem efektownym ale również praktycznym bowiem ułatwia korzystanie z toalety w porze nocnej, nie wybudzając użytkownika i pozostałych domowników. Dodatkowe światło to jedna, wolnoopadająca deska to druga ważne zaleta wpływającą na bezpieczeństwo i komfort korzystania z toalety, zwłaszcza w nocy.

TEMPERATURA DOSTOSOWANA DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Jedną z ciekawszych funkcji dostępnych w toalecie myjącej jest możliwość czyszczenia stref intymnych. W celu maksymalizacji komfortu, funkcja ta została wzbogacona o możliwość regulacji strumienia i temperatury wody. Wszystkie parametry zmieniamy na wspomnianym już panelu kontrolnym.

Toaleta myjąca, zapewnia skuteczną higienę, możliwość regulacji położenia dyszy wpływa z kolei na skuteczność mycia.

Może się zdarzyć sytuacja, że czyszczenie nie spełni Twoich oczekiwań, to nic, wystarczy ponownie nacisnąć na panelu opcję “hip wash”.

Dysza czyszcząca uruchomi się ponownie, zwiększając minimalne zakres mycia tak, aby zapewnić satysfakcjonujący efekt finalny. Jak już wspomnialiśmy toaleta myjąca od Xiaomi to urządzenie niezwykle komfortowe, oprócz podgrzewanej wody w dyszach czyszczących również główna deska jest podgrzewana. Siedzenie na niej to czysta przyjemność!

Wbudowany w desce czujnik obecności wykrywa osobę korzystająca z toalety i natychmiast podgrzewa powierzchnię do optymalnej, wcześniej zdefiniowanej, temperatury. Regulacja temperatury możliwa jest w trybie cztero-stopniowym.

PODGRZEWANA DESKA TO NIE WSZYSTKO!

Deska z regulacją temperatury powierzchni, dodatkowo podgrzewana woda do czyszczenia okolic intymnych to nie wszystko. Inteligentna toaleta myjąca posiada również funkcję masażu. Masaż podczas korzystania z toalety poprawia ukrwienie masowanym częściom ciała, relaksując jednocześnie. Masaż ma postać przyjemnych biczów wodnych. Z każdej z dyszy wypływają naprzemiennie to ciepła to zimna woda. Efekt odprężenia gwarantowany przez dysze ma jeszcze jedną zaletę, dodatkowo czyści skórę.

Toaleta łącząca klasyczne rozwiązanie z bidetem to rozwiązanie dostępne dla mężczyzn, jak i kobiet. Zwłaszcza dla kobiet które w okresie menstruacji muszą przywiązywać dużo większą uwagę do higieny okolic intymnych. Łagodny strumień wody i podgrzewana deska zapewniają niespotykany nigdzie indziej komfort, dbając jednocześnie o naszą czystość.

SAMOOCZYSZCZAJĄCA SIĘ TOALETA Z BIDETEM

Każda toaleta, nie ważne jak bardzo będziemy o nią dbać to i tak jest miejscem w którym będą występować różnego rodzaju bakterie. Jednak w przypadku toalety od Xiaomi mamy świadomość, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby łazienka była jak najbardziej sterylna.

Toaleta została wyposażona w program samoczyszczący, te proste rozwiązanie eliminuje do 99,9 % bakterii i zabrudzeń.

Wszystko co związane z inteligentnymi rozwiązaniami do Twojej łazienki znajdziesz na stronie https://ebidet.pl/

artykuł sponsorowany

ikona podziel się Przekaż dalej