tablica korkowa

Dla większego porządku na biurku

Loginy, tymczasowe hasła, liczby, adresy, numery telefonów, szczegóły na temat spotkań – te i wiele innych dane zapisujemy na różnego rodzaju karteczkach. Jest to poręczne i szybkie – wystarczy oderwać je z bloczka i zanotować informacje. Co zrobić jednak, aby ich nie zgubić? Wtedy doskonale sprawdza się tablica korkowa (sprawdź). Model dla pojedynczego pracownika nie musi mieć zbyt dużych wymiarów. Karteczkę możemy przytwierdzić za pomocą pinezki, dzięki czemu pewnie trzyma się podłoża. Tablica korkowa powinna znajdować się w zasięgu wzroku i ręki. Tym samym można wygodnie odczytywać informacje i przypinać kolejne arkusze. Tego typu wyposażenie pozwala również kreować własną, indywidualną przestrzeń, na której umieszcza się np. zdjęcia, pocztówki i ozdoby, które w miejscu pracy dają namiastkę domu. W takim otoczeniu codzienna aktywność zawodowa staje się znacznie przyjemniejsza.

Tablica korkowa dla lepszej komunikacji

W każdym biurze musi znaleźć się jedno takie miejsce, gdzie pracownicy mogą wymieniać się informacjami – niezależnie od tego, w jakim dziale są zatrudnieni. Istotnym czynnikiem jest dostępność takiej tablicy, z której powinni móc korzystać wszyscy zatrudnieni. Wówczas tablica wisząca pełni funkcję „agory”, na której każdy może powiesić swoje ogłoszenie. To również doskonałe narzędzie do umieszczania ogłoszeń firmowych na przykład dotyczących nadchodzących akcji, wydarzeń czy szkoleń. Często umieszcza się na niej ważne przypomnienia. To niezbędne wyposażenie dla biur zatrudniających wielu pracowników. Takie akcesorium pozwala lepiej zorganizować pracę zarówno w skali mikro, jak i makro. W tym wypadku warto już wybierać tablice wiszące o dużych rozmiarach, jako że docelowo informacje będzie na nich wywieszać wiele różnych osób.

Do organizacji szkoleń

Słowo tablica pochodzi od łacińskiego tabula, które kojarzy się z określeniem tabula rasa – czystej tablicy. Kolejne zastosowanie tablic korkowych jest więc oczywiste, jako że doskonale nadają się one podczas wszelkiego rodzaju szkoleń, wykładów czy prezentacji. Korzystają z nich zarówno firmy, jak i profesjonalni trenerzy i szkoleniowcy, którzy chcą uczynić swoją pracę bardziej efektywną.

Materiały szkoleniowe są wówczas dobrze widoczne, wystarczy odpowiednio je przytwierdzić. Tablice są poręczne – można je wygodnie zawiesić, a zakup i korzystanie np. z pinezek nie stanowi żadnego problemu. Warto wybrać ofertę od sprawdzonego producenta, dzięki czemu można mieć pewność co do trwałości tablicy na lata. Artykuły są dostępne w różnych wymiarach, co pozwala łatwo dopasować je w zależności od tego, ile osób bierze udział w szkoleniu. Przechowywanie tablic również nie sprawia żadnego kłopotu.

Jak wybrać tablicę korkową?

Choć cena tych produktów nie jest wysoka, to mimo wszystko traktuje się je niczym inwestycję na lata. Dlatego warto wybrać produkty od cenionego producenta. Wówczas można mieć pewność, że akcesorium posłuży na całe lata. W ofercie Arte-Bis można znaleźć wiele różnych produktów, co pozwala dostosować akcesorium do wymagań Twojej firmy.

Artykuł sponsorowany
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 20.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny