Znajdziemy tu wszystko czego potrzebujemy.
Nie da się jednak ukryć, że wiele osób nie zna wszystkich możliwości serwisu i nie wie, w jaki sposób robić tańsze zakupy. Dlatego też przedstawiamy rozwiązania, z których warto skorzystać. 

Zawężaj kategorie i parametry

Robiąc zakupy na  Allegro warto wykorzystywać pełnię możliwości tej platformy. Jedną z nich jest możliwość zawężania listy wyświetlanych produktów i ofert dzięki kryteriom wyszukiwania. Dzięki temu znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Zacznij od kategorii i zaznacz tylko tą, której oferty cię interesują. Jeśli dodatkowo zaznaczysz jak najwięcej parametrów takich jak cena, stan przedmiotu, rodzaj oferty czy opcje dostawy, które cię interesują możesz mieć pewność, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. 

Allegro Smart

Towary wystawiane przez sprzedających na Allegro bardzo często mają ceny niższe od tych, jakie znajdziemy w sklepach stacjonarnych. Zdarza się jednak, że oszczędność jest stosunkowo niewielka, ponieważ płacimy za przesyłkę kurierską. Dlatego też, jeśli zamawiasz poprzez Allegro choćby kilka przesyłek miesięcznie zdecyduj się na skorzystanie z usługi Allegro Smart. Jednorazowa opłata nie wynosi wiele (jedynie 8,99 za miesiąc lub 49 złotych na rok) a w zamian wszystkie zamówione przez ciebie towary zostaną dostarczone do ciebie za darmo. Co ważne, masz wówczas możliwość korzystania także z darmowych zwrotów.

Allegro Pay - raty oraz odroczenie płatności

Każdemu z nas zdarza się kupić na Allegro coś, co kosztuje naprawdę sporo. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na taki wydatek z własnych środków. Dlatego też warto korzystać z rozwiązań, które daje nam serwis. Jednym z nich jest usługa Allegro Pay, która pozwala nam na rozłożenie płatności na raty lub skorzystanie z możliwości odroczenia płatności. Poza tym warto pamiętać, że wiele ofert, w tym elektornika na Allegro umożliwiają nam korzystanie z rat 0%. Dzięki temu płacisz dokładnie tyle, ile wynosi cena towaru - bez odsetek i dodatkowych kosztów.

Tylko jeden sprzedawca

Kupujesz na Allegro kilka przedmiotów tego samego rodzaju? Ubrania, dodatki do domu, części samochodowe? Sprawdź dokładnie ofertę sprzedającego, u którego dokonujesz pierwszego zakupu. Być może ma w swojej ofercie wszystko czego potrzebujesz. Dzięki temu wszystkie produkty dotrą do ciebie w jednej przesyłce a dodatkowo możesz liczyć na rabat lub kod promocyjny na kolejne zakupy.

Allegro Lokalnie

Kolejnym sposobem na tańsze zakupy jest sprawdzanie i wyszukiwanie ofert na Allegro Lokalnie. Daje ci to możliwość wspierania osób i firm z twojej okolicy a jednocześnie pozwala uniknąć kosztów wysyłki. Kupując lokalnie możesz bowiem zdecydować się na odbiór osobisty.

Monety Allegro

To kolejny sposób na oszczędność. Obecnie możemy znaleźć wiele ofert, które oznaczone są symbolem z literką M. Oznacza to, że kupując je możemy zbierać wirtualne punkty, które wymienić na kupon a tym samym zapłacić mniej podczas kolejnych zakupów. Poszukując towarów, których potrzebujesz sprawdź czy któraś z ofert odpowiadających twoim potrzebom nie bierze udział w akcji promocyjnej.

Smart week i Strefa Premier

Smart Week to kolejna akcja promocyjna marki Allegro, którą warto znać. Każdego dnia  możemy znaleźć setki ofert w promocyjnych cenach. Zaoszczędzić możemy naprawdę sporo a wybór produktów dostępnych w ramach tej akcji jest naprawdę imponujący.
Podobnie jak w przypadku Strefy Premier, w której możemy znaleźć nowe produkty z kategorii takich jak elektronika, gry komputerowe, gry planszowe czy książki.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 20.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny