Emulsja ochronna Starwax do paneli i parkietów – co ją wyróżnia?

Starwax do paneli i parkietów to jeden z bestsellerów tej francuskiej marki. Perfekcyjnie odnawia podłoże i sprawia, że wygląda jak nowe, nawet jeśli jest intensywne użytkowane. Jednym z najważniejszych zadań emulsji jest ochrona powierzchni m.in. przed plamami i śladami zużycia, takimi jak np. zarysowania. Producent zadbał o to, by preparat wyróżniał się szerokimi możliwościami zastosowania. Dzięki skoncentrowanej formule możesz wykorzystać go do podłóg wykonanych z litego drewna i lakierowanych paneli i parkietów. Emulsja jest bardzo wydajna – 1 litr produktu wystarczy na aż 30 m2 powierzchni!

Jak prawidłowo stosować emulsję ochronną do paneli?

Użytkownicy chętnie wybierają produkty marki Starwax ze względu na nieskomplikowaną aplikację. Nałożenie emulsji ochronnej do paneli i parkietu jest bardzo proste. Zacznij od odkurzenia podłogi. Następnie wylej niewielką ilość produktu na podłogę, zgodnie z zaleceniami producenta. Emulsji nie należy wcierać. Powinna być równomiernie rozprowadzana po podłożu, najlepiej za pomocą zwilżonej ściereczki.

Preparatu nie trzeba spłukiwać. Po około 30 minutach podłoga powinna wyschnąć. Producent rekomenduje, by po około godzinie od wyschnięcia nałożyć drugą warstwę, która wzmocni powłokę i nada jej połysk.

Jak stosować emulsję ochronną Starwax do paneli i parkietów? Poznaj praktyczne wskazówki!
Jak stosować emulsję ochronną Starwax do paneli i parkietów? Poznaj praktyczne wskazówki!

Gdzie warto kupować preparaty Starwax?

Chcesz wypróbować środki marki Starwax i zastanawiasz się, gdzie można je znaleźć? Są dostępne w dobrych sklepach i marketach budowlanych. Co ciekawe, możesz je kupić także w internecie. To rozwiązanie ma wiele zalet. Kupując online, oszczędzasz czas i pieniądze, które musiałbyś poświęcić, odwiedzając sklepy stacjonarne. Starwax do parkietów i paneli jest dostępny tutaj: https://www.rabdom.pl/pl/p/Starwax-Emulsja-ochronna%2C-Parkiety-i-Panele-1L-43360/2840. Kupując emulsję w e-sklepie Rab-Dom, otrzymujesz punkty lojalnościowe, które możesz wymienić na inne niezbędne preparaty i akcesoria! Pamiętaj jedynie o tym, by przed użyciem preparatu zapoznać się z zaleceniami producenta!

ikona podziel się Przekaż dalej