O czym pamiętać podczas wyboru poduszki?

Niezwykle istotną kwestią w wyborze poduszki jest tworzywo użyte w produkcji produktu, materiał może bowiem pełnić bardzo ważną funkcję. Nie bez znaczenia pozostaje również jej wypełnienie. Standardową bawełnianą poduszkę wypełnioną pierzem lub puchem warto zastąpić funkcjonalną i wyprofilowaną poduszką, która wykorzystuje specjalne włókna węglowe. Jej wyjątkową zaletą jest uwalnianie ładunków elektrycznych, a co za tym idzie - redukuje skumulowane napięcie w górnej części kręgosłupa. Jej starannie zaprojektowana budowa dopasowuje się do naturalnego ułożenia górnych kręgów kręgosłupa, dzięki czemu ryzyko uszkodzenia tego odcinka jest zminimalizowane. Być może nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak ważna jest odpowiednia poduszka w profilaktyce wszelkich zwyrodnień kręgosłupa. Można ją znaleźć u renomowanych producentów, takich jak szwedzka firma Hilding produkująca materace, stelaże i akcesoria. Ich poduszka (sprawdź na: sennamaterace.pl) Antistress Carbon to fantastycznie rozwiązanie dla zestresowanych i zapracowanych kobiet, dla których sen jest odpoczynkiem po trudnym dniu pracy.

Jaką poduszkę wybrać dla niej?
Jaką poduszkę wybrać dla niej?

Przyjazne dla środowiska, dobre dla zdrowia

W dzisiejszym świecie, kiedy staramy się chronić naszą planetę Ziemię, coraz świadomiej wybieramy produkty, które kupujemy. Dlatego nawet podczas wyboru poduszki do spania, warto rozważyć opcję bardziej ekologiczną. Ta kwestia nie jest bez znaczenia dla wyżej wspomnianego szwedzkiego producenta. Proponuje on innowacyjną poduszkę Visco Green, którą wyprodukowano z ekstraktów z olejów roślinnych i tworzywa bambusowego. Jakie są jej główne zalety? Fantastycznie dopasowuje się do naturalnego kształtu odcinka szyjnego, zmniejsza punkty nacisku, pozwala odpocząć. Jej powierzchnia jest antybakteryjna, co szczególnie docenią panie, którym zależy na nienagannym stanie włosów oraz cery. Firma Hilding łączy najnowocześniejsze techniki produkcji, naturalne surowce, aby dostarczyć produkty najwyższej jakości. Tę poduszkę znajdziesz np. na stronie materacepiotrkow.eu. Już dzisiaj zaproś wygodny i komfortowy sen do swojego domu - zatroszcz się o swoje zdrowie i zdrowie Twoich najbliższych.

Podaruj innym sen najwyższej jakości

Specjalnie wyprofilowana poduszka może być również fantastycznym pomysłem na prezent dla najbliższych kobiet. Szukasz prezentu dla swojej mamy, żony lub siostry? Zamiast standardowego bukietu kwiatu, czy pudełka słodkich czekoladek, zastanów się nad bardziej funkcjonalnym prezentem, który sprawdzi się dla każdej wyjątkowej kobiety. Poduszka antystresowa pozwoli Jej odpocząć po całym dniu ciężkiej pracy. W końcu sen to jedna z najbardziej podstawowych potrzeb fizjologicznych, ale to także czas regeneracji, zebrania sił i wyciszenia. Warto też zadbać o właściwy sen dla Twojej córki - odpowiednia poduszka zredukuje ryzyko zniekształceń górnej części kręgosłupa.

Jaką poduszkę wybrać dla niej?
Jaką poduszkę wybrać dla niej?

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 100.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny