Plus outlet

Nowoczesny styl

Nowoczesność w wystroju wnętrz ma wiele twarzy – można to zauważyć chociażby przeglądając czasopisma czy portale wnętrzarskie. Jednak gdy myślimy o współczesnym stylu, który najlepiej oddaje „ducha epoki”, zazwyczaj mamy przed oczami proste formy i efektownie połączone kolory. Do tak zaprojektowanej łazienki potrzebna będzie również innowacyjna ceramika, która będzie podkreślać charakter wnętrza, równocześnie nie zaznaczając przesadnie swojej obecności, niejako wtapiając się w otoczenie. Producenci obecnie dość często stawiają na geometryczne kształty i brak zbędnych ozdobników. Prostokątna umywalka, podwieszana muszla sedesowa i bidet, podtynkowa armatura i stelaże – oto nieco uproszczony przepis na łazienkę według aktualnych trendów.

Klasyczna elegancja

Niekwestionowaną zaletą współczesnego designu jest różnorodność i możliwość czerpania tego, co najlepsze z minionych lat. Jeżeli zatem marzy nam się łazienka w bardziej klasycznym czy wręcz retro klimacie – nic nie stoi na przeszkodzie. Do takiego wnętrza również bez większego problemu znajdziemy właściwą ceramikę sanitarną. Warto zwrócić uwagę np. na umywalkę montowaną na blacie i przypominającą dużą misę, a także wannę wolnostojącą, na staroświeckich nóżkach. To właśnie takie detale stanowią o charakterze całości.

Wygoda przede wszystkim

Niezależnie od tego, jaki styl preferujemy, nie zapominajmy  jednym kluczowym aspekcie: łazienka ma być przede wszystkim wygodna w użytkowaniu. Zanim rozpoczniemy poszukiwania sprzętów i mebli, musimy najpierw zaplanować ich układ – wiąże się to również z zamontowaniem podejść hydraulicznych w odpowiednich miejscach. Wybierając poszczególne komponenty ceramiki łazienkowej, trzeba dokładnie je zmierzyć i dopasować do wymiarów pomieszczenia. Dobrym pomysłem będzie rekonesans w internecie: wiele ciekawych propozycji, zróżnicowanych pod względem design i ceny, znajdziemy np. na stronie +Outlet. Możemy wówczas bez pośpiechu przejrzeć i porównać oferty producentów oraz sprawdzić wszystkie niezbędne parametry, które pomogą nam ocenić, czy dany produkt rzeczywiście sprawdzi się w naszej łazience. Warto przy tym pamiętać, że ceramika to inwestycja na lata. Dlatego nie należy sugerować się wyłącznie atrakcyjną ceną czy modną formą – podstawowym kryterium jest jakość.

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny