Eleganckie zaproszenia ślubne w kopertach

Jeśli stawiacie na klasykę połączoną z wyjątkową dbałością o estetykę, ta forma zaproszenia będzie dla was idealna. Dlaczego? Jest w pewien sposób minimalistyczna, ale zachowuje wysublimowany charakter. Takie zaproszenia ślubne zwykle składają się z pozłacanej wstążki lub klamry z inicjałami pary. Wewnątrz natomiast możecie zawrzeć wszelkie niezbędne informacje dotyczące samej uroczystości. Taki sposób informowania gości o przyjęciu dodatkowo nadaje wyjątkowego charakteru.

Zaproszenia ślubne Pink Sparkle
Zaproszenia ślubne Pink Sparkle

Oryginalne zaproszenia ślubne w formie pudełeczka

Jasne jest, że każdego swojego gościa zaprosicie wraz z waszymi rodzicami. Jednak wiele par zastanawia się, czy oryginalne zaproszenia ślubne warto przekazać również rodzicom? Ciekawe zaproszenia ślubne w formie pudełeczek z zawartością są szczególnym prezentem dla waszych kochanych rodziców. Przy tym możecie skorzystać z propozycji zaproszeń ślubnych od artMA. Ten sklep internetowy z zaproszeniami ślubnymi zawiera projekty, które pozostaną w pamięci najbliższych przez wiele lat.

Zaproszenie ślubne dla rodziców
Zaproszenie ślubne dla rodziców

Ciekawe zaproszenia ślubne wycinane laserowo

Ten rodzaj zaproszenia jest piękną wizualizacją niebagatelnego stylu uroczystości. Zapraszając gości przy pomocy właśnie takich folderów, możecie zrobić na nich niezwykłe wrażenie. Zaproszenia ślubne wycinane laserowo są nie tylko bardzo precyzyjnie stworzone. Charakteryzują się również ujmującym urokiem. Mogą być utrzymane w stylu klasycznym, przeplatać ze sobą formy folderów, kopert czy kart otwieranych na boki.

Zaproszenia ślubne wycinane laserowo
Zaproszenia ślubne wycinane laserowo

Ekologiczne zaproszenia na ślub i wesele

Chcecie dbać nie tylko o dobro gości, ale też lubicie troszczyć się o środowisko? Ekologiczne zaproszenia ślubne świetnie wpisują się w ten eko trend. Dzięki niepowtarzalnemu wzornictwu papieru i jego barwom stworzycie projekt niespotykanego zaproszenia. Utrzymane w stylu minimalistycznym z przeplotem ręcznych rysunków i boho kwiatów zagwarantują waszym gościom niezatarte wrażenia jeszcze zanim pojawią się na zaślubinach.

Kwiatowe zaproszenia ślubne

Szukacie wzoru, który nie słabnie pod wpływem zmieniającej się mody? Oryginalne i jednocześnie eleganckie zaproszenia ślubne to nie tylko nowoczesne wzornictwo. Kwiaty zawsze będą obiektem zachwytu i pożądania, często stanowią też wspaniałą kwintesencję wystroju wnętrza sali weselnej. Świetnie więc wkomponują się w tematykę wesela. A przy tym spodobają się zdecydowanej większości (o ile nie wszystkim) zaproszonych.

Zaproszenia ślubne z liśćmi Eukaliptusa
Zaproszenia ślubne z liśćmi Eukaliptusa

Jak wypisać zaproszenie ślubne dobrze?

Istnieje kilka zasad, które Wam w tym pomogą. Po pierwsze odpowiednio sformułujcie, kto zaprasza gości. W tym miejscu dobrze jest też pamiętać o rodzicach pary, których tytułujemy wielką literą. Zaproszenie ślubne wymaga też prawidłowego zaproszenia adresata. Zawsze zaczynamy od kobiety, a jeśli nie znamy poprawnej formy odmiany imion i nazwisk, nie robimy tego. Małe dzieci zaprasza się z rodzicami, a wyjątek mogą stanowić nastolatkowie u progu dorosłości. Doskonale jest wypisać zaproszenia ręcznie, ale zwykle jest to nieosiągalne. Dlatego pozostawcie sobie chociaż jedno miejsce na ręczne uzupełnienie imion gości.

Wybór zaproszeń ślubnych nie musi być trudny!

Umiejętność kompromisów przyda wam się nie tylko podczas wyboru zaproszeń, ale też w późniejszym wspólnym życiu. Jesteśmy pewni, że podejmiecie najlepsze decyzje i będziecie cieszyć się tym wyjątkowym dniem jeszcze przez wiele lat!

artykuł sponsorowany

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 0.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny