Rodzaje i skład kapsułek do prania Ariel 3w1

Kapsułki do prania Ariel 3w1 występują w dwóch podstawowych rodzajach. Pierwszy z nich przeznaczony jest do prania kolorowych tkanin, natomiast drugi wykorzystywany jest do białego prania (Ariel Mountain Spring). Dostępne są także uniwersalne kapsułki Ariel, przeznaczone zarówno do koloru, jak i do białego o nazwie Alpine, a także saszetki zawierające zwiększoną dawkę płynu do płukania Lenor. Każdy rodzaj kapsułek jest przyjazny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Kapsułki do prania Ariel 3w1 są najbogatszą wersją tego rodzaju produktu. Jak sama nazwa wskazuje, ich struktura składa się z trzech odseparowanych od siebie komór, w których umieszczone są skoncentrowane detergenty. Środek zawarty w kapsułkach doskonale pierze, skutecznie usuwa plamy oraz nadaje tkaninom blask. Na dodatek kapsułki do prania Ariel działają już w 30 stopniach.

Saszetki żelowe, pomimo swojej niebywałej praktyczności, są niebezpieczne dla dzieci. Środek piorący znajdujący się wewnątrz kapsułek oddziałuje drażniąco na oczy. Przez to, że kapsułki błyskawicznie rozpuszczają się podczas jakiegokolwiek kontaktu z wodą, należy szczególnie chronić je przed dziećmi. Na szczęście oryginalne opakowanie pomaga w przechowywaniu produktu. A może zainteresuje cię także artykuł o żelu do prania Persil?

Jak należy stosować kapsułki żelowe?

Kapsułki piorące stosuje się znacznie prościej niż inne środki czystości typu np. proszek do prania czy płyn. W tym przypadku wystarczy zakupić odpowiedni rodzaj kapsułek i posegregować pranie. Na koniec wystarczy już tylko umieścić saszetkę w bębnie pralki automatycznej, przykryć ubraniami i włączyć nastawiony wcześniej program prania.

Należy jednak pamiętać, że jedna kapsułka zawsze odpowiada jednemu praniu. Korzystając z saszetek, nie mamy możliwości dozowania detergentu, jak np. w przypadku proszku do prania. Istnieje więc ryzyko niedoprania ubrań, jeśli włożymy do pralki zbyt dużą ich ilość. Ogromną zaletą kapsułek piorących Ariel 3w1 jest brak jakichkolwiek zacieków na wypranych ubraniach.

Kapsułki do prania Ariel dobrze sprawdzają się nawet do większych zabrudzeń. Możesz wybrać różne rodzaje, które najlepiej się sprawdzają.
Kapsułki do prania Ariel 3w1 - ceny, opinie, rodzaje, jak prawidłowo stosować?

Saszetki zostały skonstruowane w taki sposób, aby błyskawicznie oraz całkowicie rozpuszczały się w wodzie, uwalniając zawarte w nich detergenty. Potwierdzeniem skuteczności, a zarazem komfortu użytkowania kapsułek piorących Ariel są pozytywne opinie konsumentów. W wielu przypadkach zdarza się, że osoby, które wypróbowały kapsułki, nie wyobrażają sobie powrotu do korzystania z tradycyjnych środków piorących.

Kapsułki do prania Ariel 3w1

Ceny różnych opakowań kapsułek

Kapsułki do prania Ariel 3w1 można nabyć niemal w każdym sklepie, który posiada w sprzedaży chemiczne środki czystości. Na przykład w sieci sklepów Tesco, można kupić saszetki, których cena jest następująca:

  • do białego Ariel Mountain Spring 3w1 28 szt. w cenie ok. 35 zł
  • do koloru Ariel Color 3w1 50 szt. w cenie ok. 38 zł
  • z płynem do płukania Ariel Touch of Lenor 3w1 36 szt. w cenie ok. 30 zł (promocja z 45 zł)

Na popularnych aukcjach internetowych dostępne są kapsułki piorące Ariel 3w1 Alpine, których ceny wahają się w granicach ok. 10 zł – 19 zł za opakowanie 16 sztuk saszetek plus dodatkowo koszt przesyłki. Za 38 szt. kapsułek Ariel Alpine należy zapłacić blisko 30 zł – 35 zł.

Opinie o kapsułkach Ariel 3w1

Użytkownicy kapsułek Ariel 3w1 wypowiadają się w sposób bardzo pozytywny na temat tego innowacyjnego produktu. Saszetki chwalone są przede wszystkim za wysoką skuteczność prania, komfort w użytkowaniu, przyjemny i długotrwały zapach na wypranych ubraniach oraz za wydajność (1 kapsułka = jedno pranie). Zastosowanie saszetek żelowych do prania nie powoduje także konieczności częstego czyszczenia pralki, jak to ma miejsce w przypadku korzystania z proszku.

Na dodatek kapsułki do prania Ariel nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu znacznie łatwiej jest je przechowywać. Ceny kapsułek piorących są porównywalne z cenami za inne środki czystości. Najkorzystniej jest nabyć kapsułki, gdy akurat trwa promocja. Wówczas stara cena może zostać obniżona nawet do połowy! Warto więc śledzić promocje i postawić na komfort codziennego prania.

Zwolennicy innowacyjnych rozwiązań, ale nie tylko, doceniają kapsułki do prania Ariel 3w1. W dzisiejszych czasach żyjąc w ciągłym biegu, liczy się tak naprawdę każda minuta. Tym bardziej, gdy na głowie mamy jeszcze sporo obowiązków domowych. Ułatwienie czynności prania, dzięki korzystaniu z kapsułek, pozwala nam zaoszczędzić czas i nerwy. Dlaczego więc nie skorzystać z tego innowacyjnego produktu? Nic tak naprawdę nie tracimy, a możemy jedynie sporo zyskać. Kapsułki to przyszłościowy produkt piorący.

ikona podziel się Przekaż dalej