Jak używać kapsułek do prania Persil?

Kapsułki do prania Persil są jednym z innowacyjnych sposobów na ułatwienie codziennych obowiązków. Dzięki nim możemy zyskać wygodę podczas prania, której do tej pory nie zaznaliśmy. Kapsułki Persil duo-caps wyposażone są w technologię z dwukomorową budową, zawierającą enzym odplamiający z aktywatorem blasku oraz podwójnie skoncentrowany, płynny środek piorący.

Nie ma konieczności podawania szczegółowej instrukcji, jak używać kapsułek, ponieważ jest to bardzo prosta czynność. Produkt jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie, dzięki zastosowaniu delikatnej folii. Dlatego wystarczy włożyć żelową kapsułkę do bębna pralki, a następnie przykryć praniem i włączyć odpowiedni program piorący.

Podczas prania, uwalniany zostaje enzym odplamiający wraz z płynnym środkiem piorącym. Innowacyjna formuła persil duo caps sprawia, że nawet najtrudniejsze zabrudzenia zostają skutecznie usunięte z odzieży. Żelowe saszetki do prania działają już w niskich temperaturach (20 stopni). Dzięki temu nawet delikatne rzeczy możemy wyprać dobrze i zarazem bezpiecznie. Jeśli szukasz więcej informacji, sprawdź także ten artykuł o kapsułkach do prania.

Kapsułki do prania Persil duo-caps

Ceny kapsułek – Persil

Firma Henkel oferuje kapsułki do prania Persil duo caps w kilku wersjach. Do wyboru mamy kilka rodzajów lekkich i zarazem wygodnych opakowań, które zawierają zwykle po 3, 15, 32 oraz 40 sztuk żelowych saszetek. Ponadto w sprzedaży dostępne są warianty do koloru, do białego oraz kapsułki z dodatkiem płynu do płukania Silan.

Za opakowanie 3 sztuk kapsułek Persil do koloru zapłacimy ok. 5 zł. Cena za 15 kapsułek wynosi około 30 zł. Jeśli natomiast obowiązuje promocja na ten produkt, kapsułki w opakowaniu 15 szt. możemy nabyć już za ok. 24,99 zł. Wraz z większą ilością kapsułek w opakowaniu ceny są adekwatnie wyższe.

Opakowanie 32 kapsułek Persil będzie kosztować już ok. 45 zł, a 40 sztuk wyniesie nas blisko 58 zł. Kapsułki Persil duo caps z dodatkiem płynu do płukania Silan można nabyć m.in. na popularnych aukcjach internetowych. Szacunkowa cena za opakowanie 19 szt. wynosi ok. 24 zł.

Karsułki do prania Persil Duo Caps są bardzo skuteczne. Odświeżają, zmiękczają i nadają niezwykłego zapachu wszystkim ubraniom.
Kapsułki do prania Persil duo caps - opinie, ceny, sposób użycia

Opinie na temat kapsułek persil duo caps

Na forach internetowych można znaleźć mnóstwo opinii na temat kapsułek do prania. My skupimy się na produkcie firmy Henkel – Persil duo-caps. Każdy konsument ma inne oczekiwania w stosunku do środków piorących. Dla jednych ważny jest zapach, a dla innych np. siła odplamiania. Z tego względu opinie o kapsułkach Persil duo caps mogą się różnić.

Bardzo często spotyka się jednak pozytywne bądź neutralne opinie. Osoby, które wypróbowały ten środek piorący, piszą np.:

  • „Kapsułki są wydajne, bardzo dobrze radzą sobie z usuwaniem zabrudzeń i pozostawiają przyjemny zapach”,
  • „Wydajny środek do prania zmiękcza wodę usuwa zabrudzenia w niskich temperaturach”,
  • „Niezbyt podoba mi się zapach, ale skuteczność oceniam dobrze”,
  • „Cena w promocji myślę, że przystępna ok. 1 zł za szt”,
  • „Kapsułki są bardzo wygodne w użyciu. Świetnie dopierają, pranie jest czyściutkie i miękkie”.

Po przytoczonych wyżej opiniach wyraźnie widać, że potrzeby konsumentów są różne. Wiele osób zwraca uwagę na cenę kapsułek, która jest najkorzystniejsza w czasie trwania promocji. Na przykład w sieci drogerii Rossmann można nabyć kapsułki w przybliżonej cenie za 1 pranie niższej niż 1 zł. Duża promocja kapsułek występuje także w marketach Tesco. Tutaj można kupić kapsułki, które po przeliczeniu na jedno pranie, kosztują nawet ok. 0,65 zł/szt.

Inne kapsułki do prania

Wybór wśród dostępnych na rynku środków piorących jest naprawdę duży. Prócz dwukomorowych kapsułek Persil duo caps dostępne są tradycyjne jednokomorowe kapsułki ze skoncentrowanym detergentem. W sprzedaży występują także trzykomorowe saszetki Ariel 3w1, które zawierają środek piorący, płyn do płukania oraz odplamiacz.

Decyzja, na którą wersję żelowych saszetek się zdecydujemy, zależy przede wszystkim od naszych oczekiwań względem środków piorących. Drugi plan stanowi cena produktu, która nie zawsze mieści się w granicach naszego budżetu. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem jest okres promocji.

Kapsułki do prania bardzo ułatwiają czynność prania. Ponadto nawet dzieci wiedzą, jak używać tego produktu. Rozsypujący się proszek, zacieki na ubraniach oraz problemy z dozowaniem to już przeszłość. Decydując się na zakup kapsułek do prania Persil, fundujemy sobie przede wszystkim wygodę i znaczne ułatwienie życia. Wybór kapsułek jednokomorowych, 2w1 lub 3w1, zależy od indywidualnych oczekiwań.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 85,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny