Czym są i jak stosować kapsułki Vizir?

Kapsułki żelowe Vizir to nic innego jak skoncentrowany środek piorący w płynie, szczelnie umieszczony w saszetce. Ulepszona formuła sprawia, że kapsułki nadają się do prania zarówno do koloru, jak i białych tkanin. Dzięki trzykomorowej budowie saszetki Vizir Go Pods skutecznie piorą, usuwają zabrudzenia oraz nadają wypranym tkaninom blask.

Jedna kapsułka potrafi wyprać nawet 5 kg prania. Co więcej, łatwo rozpuszcza się i zaczyna działać już w 20 stopniach. Kapsułki Vizir są bardzo proste w użyciu. Po nastawieniu prania należy włożyć do pustego bębna pralki kapsułkę, a następnie położyć na niej ubrania i gotowe.

Ale uwaga! Kapsułki nie sprawdzą się, gdy zastosujemy je w praniu ręcznym, wstępnym, a także przy jedwabiu i wełnie. Kompaktowe opakowanie kapsułek Vizir sprawia, że łatwo można je przechowywać. Zaletą produktu jest także uniwersalny charakter, który pozwala na pranie koloru i białego, używając tej samej kapsułki. Sprawdź także ten artykuł o kapsułkach do prania.

Cena kapsułek Vizir

W sprzedaży dostępne są trzy rodzaje kapsułek piorących Vizir. Każdy z produktów posiada indywidualny charakter, którego zadaniem jest spełnienie oczekiwań konsumenta. Do wyboru mamy więc kapsułki do prania Vizir Alpine Fresh, Sensitive Clothes oraz Touch of lenor Freshness.

Kapsłuki Vizir są skuteczne i nadają się wspaniale do prania różnych tkanin. Opinie na ich temat są bardzo dobre, dlatego warto je regularnie stosować
Kapsułki do prania Vizir - rodzaje, opinie, ceny, jak stosować?

Poniżej przedstawiamy, jak wygląda cena różnych opakowań kapsułek.

  • Vizir Touch of Lenor Freshness lub Alpine Fresh 30 szt. w cenie ok. 33 zł [Tesco],
  • Vizir Alpine Fresh 15 szt. w cenie ok. 19 zł [Tesco],
  • Vizir Go Pods 42 szt. w promocyjnej cenie ok. 44 zł [Tesco],
  • Vizir Go Pods 38 szt. w cenie ok. 26 zł [Biedronka].

Jakie opinie posiadają kapsułki żelowe Vizir?

Wszystkie rodzaje kapsułek Vizir cechują się wysoką skutecznością i nadają się do koloru oraz bieli. Każdy z nich odznacza się natomiast innymi właściwościami. Na przykład wariant Alpine Fresh zapewnie świeżość ubrań, Sensitive to formuła delikatna dla tkanin, natomiast Touch of Lenor Freshness to kapsułki z dodatkiem obłędnego płynu do płukania Lenor.

Czytając opinie w Internecie, większość użytkowników kapsułek żelowych Vizir wypowiada się o produkcie w sposób pozytywny. Dobrze oceniana jest m.in. wydajność oraz skuteczność w usuwaniu plam. Kwestią pierwszorzędną jest natomiast długo utrzymujący się przyjemny zapach.

Warto więc skorzystać z nadarzającej się co jakiś czas promocji i osobiście przetestować kapsułki do prania Vizir. Może okazać się, że nie zamienimy ich już na nic innego. Komfort w użytkowaniu oraz przystępna cena to najmocniejsze argumenty, które potrafią skłonić nas do niejednego zakupu.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93.3% czytelników artykuł okazał się być pomocny