Karcher – przegląd popularnych urządzeń znanej firmy

Urządzenia Karcher to całe bogactwo oferty w zakresie sprzętów do domu i ogrodu oraz profesjonalnych. Wśród tych pierwszych, kupowanych na użytek własny wymienić można między innymi urządzenia Karcher wysokociśnieniowe, myjki do okien Karcher, odkurzacze i wielofunkcyjne, jak odkurzacz piorący Karcher czy parowy, a także samojezdne robocleanery, mopy parowe Karcher i myjki ciśnieniowe, zamiatarki, szczotki elektryczne czy stanowiska do prasowania. Bliżej przyjrzymy się kilku najpopularniejszym urządzeniom w ofercie producenta.

Myjki ciśnieniowe Karcher – wysokociśnieniowe urządzenia Karcher znajdują zastosowanie podczas prac w ogrodzie i porządków. Niektóre nadają się także do mycia samochodu, a inne posiadają specjalne dodatki i sprawdzą się także w niektórych pracach domowych. Dlatego też myjki ciśnieniowe Karcher podzielone są na linie Compact i Compact Home, Full Control, Full Control Home, Full Control Car, Premium Full Control, Premium Full Control Home, a także wersje od K do K7. Im bardziej zaawansowane urządzenie, tym wyższe ceny zakupu, które zaczynają się już od 350 zł za produkt z linii Compact i windują aż do 2659 zł za produkt z linii Premium Full Control Plus Home. W zależności od wersji te urządzenia Karcher nadają się do usuwania lekkich i ciężkich zabrudzeń, mycia samochodu, prac w ogrodzie, a także sprzątania domu.

Myjki do okien Karcher – występują w liniach Home Line i Premium Home Line lub linii łączącej oba zastosowania. Co charakteryzuje myjki do okien Karcher? Umożliwiają mycie szyb bez smug i zacieków. Są wyposażone nie tylko w ściągaczkę, ale także pad z mikrofibry do mycia okien. Najczęściej posiadają wymienną baterię, co umożliwia wydłużenie ich pracy. Jeśli chodzi o ceny, zaczynają się od 289 zł za podstawowy model i rosną aż do 619 zł za model z linii Premium Home Line. To urządzenie umożliwia pracę przez nawet 100 minut na jednym ładowaniu. W porównaniu z tańszymi modelami innych marek jest to nawet trzykrotnie więcej niż oferuje konkurencja.

Parownice Karcher – to chyba najpopularniejsze sprzęty wykorzystywane do mycia łazienki i kuchni. Parownice Karcher nie tylko skutecznie usuwają zabrudzenia, ale także zabijają większość drobnoustrojów. Występują w linii podstawowej EasyFix, EasyFix Premium Home i Deluxe EasyFix Premium Home, a ich ceny zaczynają się od 299 zł i windują do 1899 zł (również w zestawie z żelazkiem).

Mopy parowe Karcher – występują w wariancie bezprzewodowym, co znacznie ułatwia czyszczenie podłóg bez konieczności jej wcześniejszego odkurzania. Mopy parowe Karcher występują w liniach: podstawowej, Premium i Premium Home Line, a ich ceny zawierają się w przedziale od 1149 zł do 1749 zł.

Odkurzacz piorący Karcher – nadają się nie tylko do odkurzania dywanów, ale także czyszczenia wykładzin i tapicerek oraz mycia podłóg twardych. Można go użyć także do czyszczenia tapicerki samochodowej. Odkurzacz piorący Karcher występuje w liniach podstawowej, Special i Home Line, a jego ceny zawierają się w przedziale od 929 zł do 1339 zł.

Wśród bogatej oferty produktów marki karcher każdy znajdzie urządzenia na miarę własnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o konkretnych produktach, znajdziesz je w artykułach zgromadzonych na tej stronie.