Lenor do płukania tkanin – rodzaje produktu

Koncentrat Lenor przeznaczony do płukania tkanin posiada uniwersalny charakter. Jest to jeden z popularnych niemieckich produktów chemii gospodarczej. Wysoce skoncentrowany płyn do płukania tkanin Lenor dostępny jest w sprzedaży w wielu różnych wariantach. Konsumenci, aby nieco ułatwić sobie rozpoznawanie rodzaju płynu, posługują się często określaniem produktów według koloru butelki.

Idąc tym tropem, wśród płynów do płukania tkanin marki Lenor, wyróżnić można m.in. żółty płyn o nazwie Lenor Summer Breeze (kwiatowy zapach), niebieski – Aprilfrisch, Lenor orchidea (Gold Orchid; zachowuje świeżość ubrań przechowywanych w szafie), a także Lenor Sensitive przeznaczony dla dzieci, alergików oraz dla niemowląt.

Lenor do płukania tkanin posiada specjalnie opracowaną formułę, której zadaniem jest ochrona ubrań przed oznakami starzenia się tkanin. Płyn do płukania Lenor ma ograniczać rozciąganie się ubrań, mechacenie oraz płowienie kolorów. Producent zapewnia także, że dzięki zastosowaniu płynu Lenor, zminimalizujemy gniecenie się materiału, co znacznie ułatwi prasowanie. A może zainteresuje cię także ten artykuł o proszku do prania Ariel?

Jak stosować Lenor? Opinie i porady

Niemal wszystkie opinie konsumentów wyrażają zadowolenie po skorzystaniu z produktu. Nieustannie podkreślana jest wysoka jakość produktu oraz duża wydajność. Wszystko przez mocno skoncentrowaną formułę, która wpływa na zwiększenie wydajności każdego mililitra płynu. Ogromną zaletą Lenora według użytkowników jest także długotrwały zapach. Nawet ubrania wyciągnięte po kilku tygodniach z szafy, nie tracą pięknego zapachu. Co więcej, nadaje się zarówno dla dzieci, jak i dla niemowląt czy alergików.

Konsumenci zwracają też uwagę na skuteczność płynu, który doskonale zmiękcza tkaniny. Bardzo często w oczach wielu użytkowników Lenor nie ma sobie równych. Zalety płynu sprawiają, że coraz więcej klientów wiernie trwa przy tej marce, nie myśląc o poszukiwaniu innych alternatywnych produktów. Lenor do płukania jest łatwo dostępny, więc znaleźć go można nawet w co trzecim sklepie z chemią gospodarczą.

Płyn do płukania Lenor to jeden z najlepszych i najczęściej stosowanych płynów tego typu. Ma bardzo szerokie zastosowanie.
Lenor - płyn do płukania - rodzaje, opinie, ceny, porady jak stosować

Warto zwrócić jednak uwagę na to, jak stosować płyn do płukania Lenor. Jest to super skoncentrowany środek, dlatego przy standardowej ilości prania należy zmniejszyć zalecaną dawkę płynu do ok. 25 ml. Lenor jest wysoce wydajnym produktem, który wystarcza nawet na kilkadziesiąt prań. Precyzyjnie opracowana formuła ułatwia prasowanie oraz minimalizuje zjawisko elektryzowania się ubrań.

Płyn do płukania Lenor – cena pojemności na przykładzie wybranych sieci sklepów

Lenor dostępny jest w ofertach bardzo wielu marketów oraz sieci drogeryjnych (np. Rossmann). Cena produktu zależy głównie od pojemności płynu. Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie i za ile można kupić Lenor do płukania tkanin.

Rossmann:

  • koncentrat Lenor (niebieski) 925 ml w cenie ok. 8 zł
  • koncentrat Lenor (niebieski lub żółty) 1,9 L w cenie ok. 16 zł
  • koncentrat Lenor sensitive 1,9 L w cenie ok. 16 zł

Tesco:

  • koncentrat Lenor (niebieski) 930 ml w cenie ok. 10 zł [jeśli jest promocja, można nabyć go w cenie ok. 8 zł]
  • koncentrat Lenor Gold Orchid (orchidea) 1,5 L w cenie ok. 16 zł
  • koncentrat Lenor Gold Orchid (orchidea) 780 ml w cenie ok. 10 zł [jeśli jest promocja, można nabyć go w cenie ok. 7 – 8 zł]

Ponadto spory wybór produktów znajdziemy na popularnych aukcjach internetowych.

Wybór dobrego płynu do płukania nie jest łatwy. Jeśli nie mamy zaufanej marki, zwykle dokonujemy wyboru metodą prób i błędów, wydając pieniądze na testowanie różnych produktów. Dlatego w takiej sytuacji warto postawić na niemiecką jakość. Lenor do płukania tkanin z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych konsumentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto skorzystać z czasu promocyjnego, ponieważ promocja bardzo korzystnie zbija cenę produktu.

ikona podziel się Przekaż dalej