Lodówka Candy - jaką wybrać?

Candy stawia raczej na ekonomiczne lodówki na każdą kieszeń. Większość lodówek dużych i wszystkie modele małych nie posiada systemu No Frost. Ceny modeli z systemem No Frost zaczynają się od 1449 zł. Szron w lodówkach Candy jest automatycznie skraplany i odprowadzany na zewnątrz.

Candy oferuje zarówno lodówki do zabudowy jak i wolnostojące. Producent stawia tu na energooszczędność, gdyż modele małych lodówek posiadają klasę energetyczną A+ lub A++. Wśród modeli wolnostojących znajdziemy chłodziarki w modnych kolorach inox i srebrnym.

Małe lodówki Candy - wady i zalety oraz modele

Szczególną pozycję w ofercie Candy stanowią małe lodówki, które świetnie sprawdzają się w małym gospodarstwie domowym. Wśród małych lodówek Candy znajdziemy modele wolnostojące o wysokości do 85 cm, jak również modele podblatowe do zabudowy o wysokości 82 cm. Lodówka Candy to nie jedyna możliwość. Jeśli szukasz więcej porad i inspiracji, sprawdź także zebrane w tym miejscu artykuły o lodówkach.

Jednym z najpopularniejszych modeli małej lodówki Candy jest CCTOS 502 W o wysokości 85 cm. Model ten zdobył sobie świetne opinie użytkowników dzięki cichej pracy i energooszczędności. Klienci chwalą sobie dobry stosunek jakości do ceny, pojemny zamrażalnik i wydajne chłodzenie i mrożenie. Ceny tego modelu wahają się od 599 do 665 zł.

Jeśli podoba ci się kolor srebrny możesz wybrać model CCTOS 502XH. Oba modele posiadają automatyczne rozmrażanie chłodziarki, zaś rozmrażanie zamrażarki jest manualne. Cena tego modelu zaczyna się od 649 zł. Użytkownicy podkreślają takie zalety tego modelu jak cicha praca, dobra pojemność i wygodne oświetlenie. Wadą jest krótki przewód zasilający.

Lodówka Candy czy też lodówko-zamrażarka Candy podblatowa oraz polecane modele chłodziarek wraz z cenami
Lodówki Candy - popularne modele, opinie użytkowników, ceny, zalety, wady

Candy oferuje 2 modele małych lodówek do zabudowy: z zamrażalnikiem i bez. Użytkownicy częściej wybierają model z zamrażalnikiem, który zbiera dobre opinie jako świetny sprzęt w przystępnej cenie.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele lodówek

Szukasz nowej lodówki i zastanawiasz się jaki model wybrać? Poznaj najczęściej wybierane lodówki przez naszych czytelników.

Duże chłodziarki Candy - popularne modele

Candy stawia na wygodne, duże lodówko zamrażarki z osobnym zamrażalnikiem. Wśród dużych lodówek mamy do wyboru modele w kolorze białym, inox, a nawet czarnym. A może zainteresuje cię także ten artykuł o lodówkach Gorenje?

Wszystkie modele mają zamrażalnik na dole, co stanowi dużą wygodę dla użytkownika. Zamrażalnik otwiera się rzadziej, więc nie musimy się często schylać do niższych półek w lodówce.  Lodówko zamrażarka Candy posiada pojemny zamrażalnik z 3 wygodnymi szufladami. Rozmrażanie odbywa się automatycznie lub manualnie w zależności od modelu.

W dużych lodówkach z osobnym zamrażalnikiem zastosowano automatyczne rozmrażanie zarówno w części chłodziarki, jak i zamrażarki. Droższe modele posiadają system rozmrażania No Frost.

Na uwagę zasługuje model chłodziarki Candy CCBS 5172 XH z zamrażalnikiem dolnym. Cena tego modelu waha się od 1065 do 1475 zł. Ta lodówko zamrażarka zasłużyła sobie na dobre opinie dzięki cichej pracy i estetyce wyglądu. Jego zalety to energooszczędność i spora pojemność. Wady tego modelu to brak pojemnika na jajka, niewygodne rozmieszczenie półek na drzwiach. Pojawiają się opinie, że blacha na drzwiach jest podatna na wgniecenia. Lodówka Candy to wybór wart rozważenia.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 85,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny