Lodówka Gorenje

Chłodziarko zamrażarka Gorenje

Chłodziarki i zamrażarki Gorenje są bardzo atrakcyjne pod względem nie tylko ceny, ale i… wyglądu. Chłodziarka mimo sporych gabarytów nie odbierze uroku całej kuchni. Wręcz przeciwnie – podkreśli jej aranżację i charakter. Producent wypuszcza na rynek wielobarwne produkty, np. ostatnio pojawiła się lodówka… zielona! Niewątpliwie każdy zatem będzie miał szansę na stworzenie wyjątkowo oryginalnej kuchni w swoim domu.

Mała lodówka do zabudowy

Chłodziarka Gorenje do zabudowy z łatwością dopasuje się do każdego aneksu kuchennego. Jeżeli jesteś singlem i nie potrzebujesz zbyt wielkiej lodówki, możesz zdecydować się na niewielką wersję – wyglądem nawiązującą do zamrażarki! Taka mała chłodziarko zamrażarka Gorenje w zabudowie posiada niemal same zalety, m.in. zużywa mało energii. Rzecz jasna ostateczny pobór prądu zależeć będzie od tego, jaka klasa energetyczna jest w wybranym modelu. A może zainteresuje cię także artykuł o lodówkach marki Indesit?

Lodówka Gorenje – zalety urządzenia

Niemal w każdym nowo wypuszczanym na rynek modelu Gorenje instaluje się elektroniczny regulator temperatury. Lodówki Gorenje w większości posiadają również wbudowaną funkcję No Frost, zapobiegającą osadzaniu się szronu na ściankach lodówki.

Popularne modele lodówek firmy Gorenje

Lodówka Gorenje RK 6191 AW – wolnostojąca

Urządzenie wyróżnia się szufladą CrispZone, która posiada sporą pojemność – umożliwi ona przechowywanie zarówno warzyw, jak i owoców. W szufladzie znajduje się regulator wilgotności, który przedłuży świeżość zakupionych produktów. Ultranowoczesna izolacja No Frost skutecznie zredukuje gromadzący się szron, a także lód – oczywiście, przekładając się na… niższe rachunki za prąd!

Dodatkowo, w lodówce zamontowano technologię Ion Air, wytwarzającą doskonały mikroklimat z użyciem procesu jonizacji. Podczas niego zachodzi do wytworzenia się ozonu, będącego naturalnym wrogiem bakterii – zatem nie musisz obawiać się z tym systemem ani pleśni, ani grzybów! Nowoczesna technologia zlikwiduje również wszelakie nieprzyjemne zapachy, a szkodliwe mikroorganizmy zostaną dosłownie zniszczone! Przy takich właściwościach naprawdę ciężko stwierdzić jest w tej lodówce jakiekolwiek wady. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także ten artykuł o lodówkach Liebherr.

Cena lodówki to ok. 1150 zł.

Lodówka Gorenje RKI 4151 AW – zabudowa

Jest to lodówka do zabudowy, której klasa energetyczna to A+. Jej główne zalety to duża pojemność (ok. 214 l), a także szklane półki wewnątrz komory chłodzącej – możesz je dowolnie regulować! W środku znajdziesz również szklaną pokrywę, dwa pojemniki do przechowywania warzyw i owoców, a także cztery tzw. „balkoniki” na sosy, dipy, dżemy czy nieco mniejsze produkty. Dzięki zamrażarce wbudowanej w lodówkę, zamrozisz aż 9 kg dowolnej żywności!

Cena urządzenia to ok. 1250 zł.

Kobieta przy otwartej lodówce, a także najlepsze lodówki Gorenje, opinie o marce i polecane modele
Lodówki Gorenje – popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady

Lodówka Gorenje NRK 6191 CX – wolnostojąca

Ten wyjątkowy sprzęt wyprodukowany został z prawdziwej stali nierdzewnej, pokrytej dodatkowo powłoką TouchFree – dzięki temu nie będą zostawały na niej tłuste ślady! Stal zapewni trwałość lodówki, a to znacznie wydłuży czas użytkowania jej przez całą rodzinę. Opinie użytkowników sugerują, że jednym z najczęściej wybieranych kolorów tej lodówki jest modny ostatnio inox.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele lodówek

Szukasz nowej lodówki i zastanawiasz się jaki model wybrać? Poznaj najczęściej wybierane lodówki przez naszych czytelników.

Lodówka została wyposażona w system IonAir poskramiający bakterie i pleśń, a także w technologię No Frost – dzięki czemu urządzenie wolne będzie od osadzającego się szronu i lodu, również na produktach.

Cena lodówki to ok. 1400 zł.

Lodówka Gorenje NRKI 4181E1 – zabudowa

Lodówka wyróżnia się intensywnym obiegiem powietrza w komorze zamrażarki, które dodatkowo zmniejsza poziom wilgotności. Dzięki temu nie musisz wcale rozmrażać zamrażarki, a jedzenie nie będzie się zbrylało!  Lodówka posiada również sporo przestrzeni na jej zagospodarowanie, a zapachy nie mieszają się między komorami.

Co ciekawe, urządzenie to posiada regulowaną funkcję zmniejszania i zwiększania temperatury. Tak więc możesz szybko ochłodzić produkty, które przed chwilą zakupiłeś w sklepie – i to w dużej ilości! Funkcja ta wyłącza się automatycznie po sześciu godzinach i wraca do pierwotnych ustawień. Tak więc ciężko jest tu wymienić jakiekolwiek wady, szczególnie przy tak nowoczesnych zastosowaniach technologicznych!

Cena urządzenia to ok. 1900 zł.

Lodówka Gorenje ORK192GR – wolnostojąca

Najdroższa, jednak najbardziej efektowna lodówka z proponowanych modeli. Jest ona zielona, stworzona z myślą o wielbicielach klimatów retro. Wbudowany został w nią inteligentny system utrzymywania optymalnej temperatury – niezależnie od częstotliwości otwierania drzwiczek. Wszystko za sprawą analizy sposobu… korzystania z niej! Funkcja ta umożliwi zatem zachowanie świeżości każdego produktu.

Retro-lodówka nada kuchni oryginalnego wyrazu. Dostępne są również inne wersje kolorystyczne modelu, m.in. czerwony, inox bądź czarny.

Cena urządzenia to ok. 4400 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 89.5% czytelników artykuł okazał się być pomocny