Lodówki Haier – popularne modele

Lodówka Haier A3FE742CMJ

Jest to bardzo popularna chłodziarka, która charakteryzuje się niskim poborem mocy – związana jest z tym klasa energetyczna lodówki A++. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi aż 307 litrów, z kolei zamrażarka pomieści wewnątrz aż 129 litrów. Urządzenie wyróżnia się nowoczesnym oświetleniem ledowym oraz prostym systemem sterowania elektronicznego. Lodówka posiada bardzo dobre opinie, wskazujące na wyjątkowość funkcji No Frost – zmniejsza ona poziom wilgotności wewnątrz sprzętu, dodatkowo ograniczając powstawanie lodu i szronu. Pozwala to również na okresowe, automatyczne rozmrażanie się lodówki.

Dodatkowo urządzenie wyposażono w alarm otwartych drzwi oraz zbyt wysokiej temperatury. Swoje produkty zmieścisz w aż trzech półkach z solidnego szkła, a także w jednym pojemniku na owoce i warzywa. Co istotne, w zamrażarce do wykorzystania masz aż dwie pojemne szuflady. Jedyną wadą urządzenia jest jego… koszt zakupu. Ta lodówka Haier, której klasa energetyczna jest bardzo dobra, to wybór wart rozważenia.

Cena tego modelu to ok. 3100 zł i kupisz go, m.in. w sklepie MediaExpert. A może zainteresuje cię także ten artykuł o lodówkach Gorenje?

Lodówka Haier A3FE632CSJ

To zdecydowanie mniejsza lodówka, która posiada pojemność 203 litrów. Jej klasa energetyczna to A+, zapewniająca sporą oszczędność energii – w porównaniu do chłodziarek o klasie A. Urządzenie również wyposażono w funkcję No Frost, zapewniającą lepszy obieg zimnego powietrza wewnątrz lodówki Haier – dzięki temu zapobiegniesz osadzaniu się szronu bądź lodu. Co ważne, funkcja ta całkowicie wyeliminuje potrzebę rozmrażania lodówki!

Urządzenie AGD zyskało sobie bardzo pozytywne opinie dzięki eleganckiemu i nowoczesnemu, a jednocześnie prostemu w obsłudze wyświetlaczowi LED – ułatwia on sterowanie parametrami lodówki. Błyskawicznie ustawisz więc temperaturę w komorze urządzenia bądź włączysz dodatkowe funkcje.

Cena urządzenia to ok. 1900 zł.

Lodówka Haier HRF521DM6

Lodówko zamrażarka wyróżnia się klasą efektywności energetycznej A+ oraz technologią No Frost – działającą na tych samych zasadach, co poprzednie modele. Szuflada na warzywa i owoce jest bardzo pojemna oraz wyposażona w system monitorowania poziomu wilgotności dla lepszego przechowywania produktów! Półki wykonane zostały z hartowanego szkła, które zapewnia wysoką wytrzymałość oraz odporność szyb na stłuczenia bądź zarysowania. A może zainteresuje cię także artykuł o lodówkach marki Indesit?

Otwarta lodówka Haier dwudrzwiowa oraz inne lodówki Haier, które warto wziąć pod uwagę - ceny, opinie i opisy popularnych modeli
Lodówki Haier – opinie, ceny, popularne modele, zalety, wady

Chłodziarka jest dwudrzwiowa, a więc będzie idealna dla wieloosobowej rodziny. Zamrażarka pomieści aż 177 litrów produktów, co czyni ją bardzo praktyczną dla domowników i pozwala na przechowywanie sporej ilości jedzenia.

Cena powyższego modelu to ok. 2900 zł i znajdziesz ją w sieci sklepów MediaExpert.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele lodówek

Szukasz nowej lodówki i zastanawiasz się jaki model wybrać? Poznaj najczęściej wybierane lodówki przez naszych czytelników.

Lodówka Haier HTTF406W

To niewielka lodówka o klasie energetyczne A+ - jest więc ona gwarancją realnych oszczędności poprzez redukowanie poboru prądu, co czyni ją również przyjazną dla… środowiska. Kompaktowe lodówki Haier dopasujesz do nawet niewielkiego aneksu kuchennego, nie zaburzając przy tym proporcji posiadanej przestrzeni. Jednocześnie z łatwością schowasz do lodówki wszystkie niezbędne artykuły spożywcze. To lodówka, która doskonale sprawdzi się w niewielkiej kuchni, kawalerce bądź studenckim mieszkaniu. Jedyną jej wadą jest brak funkcji No Frost, ale tą małą „niedogodność” skutecznie wynagradza koszt zakupu urządzenia. Ta lodówka Haier, której klasa energetyczna jest dobra, to wybór wart rozważenia.

Cena lodówki to ok. 500 zł.

Lodówka Haier A3FE737CMJ

W ciągu 24 godzin lodówka jest w stanie zamrozić aż 12 kg żywności. Co ciekawe, w razie awarii zasilania produkty nie zostaną rozmrożone przez… 13 godzin! Wszystkie artykuły spożywcze z łatwością zmieszczą się na trzech półkach wykonanych z bezpiecznego szkła oraz na trzech półkach znajdujących się na drzwiach lodówki. W lodówce „ukrywają się” również dwa pojemniki na warzywa i owoce oraz specjalna półka na butelki.

Cena urządzenia to ok. 3000 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 76.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny