Lodówki no frost - zasada działania, opinie, ceny, zalety, wady, popularne modele

Współczesny świat to rozwój, innowacja i nowoczesność. Dzisiejsze gospodarstwa domowe bez wahania stosują szereg kompleksowych rozwiązań, które nie tylko przyspieszają i ułatwiają ich funkcjonowanie, ale również sprawiają, że staje się ono bardziej opłacalne. Projektujemy i tworzymy coraz więcej - tak rozległy niegdyś świat sprzętów AGD, dziś nie jest nam obcy. Bez względu na powszechnie uznawane trendy, istnieją sprzęty niezastąpione, bez których nie możemy się obejść, a najważniejszych jest oczywiście wolnostojąca lodówka.

A może zainteresują cię także te artykuły o sprzęcie AGD, jaki powinien się znaleźć w domu?

Małżeństwo oglądające lodówkę w sklepie

Lodówki no frost - sposób na ułatwienie życia

Czy ktoś z nas wyobraża sobie sytuację, gdy jesteśmy pozbawieni dostępu do lodówki? W której całą zakupioną żywność musimy przechowywać w warunkach pokojowych? Fakt, że lodówka jest sprzętem niezaprzeczalnie podstawowym nie podlega dyskusji. Pozostaje jedynie kwestia wyboru jej modelu. Dostępne na rynku wyposażenia kuchenne kuszą nas poziomem zaawansowania, prześcigają się w jakości projektów, wytrzymałości i przystępności użytkowania, dlatego decyzja o zakupie tej jedynej, wcale nie jest łatwa.

W dobie tak ogromnej dostępności różnego rodzaju produktów zdecydowanie warto mówić o „perełkach”, które w jakiś sposób wyróżniły się spośród wszystkich innych akcesoriów. Do takich należą bez wątpienia lodówki no frost, które pokochaliśmy od pierwszego wejrzenia i które sprawiły, że zarówno nasze wnętrza, jak i poczucie komfortu oraz miesięczne wydatki, nie stanowią już powodu do zmartwień. Sprawdź także ten artykuł o popularnych lodówkach Indesit.

Lodówki no frost - jak działają?

Lodówka z systemem no frost jest przede wszystkim urządzeniem bezszronowym (wolnostojącym lub przeznaczonym pod zabudowę), w którym dzięki nowoczesnym technologiom nie mamy problemu z nawarstwianiem się tafli lodu na jej ścianach oraz uciążliwym odmrażaniem. Przy zakupie nowego sprzętu powinniśmy pamiętać, że fakt wydania nieco większej sumy pieniędzy na lodówkę z systemem no frost stanowi wręcz niepoliczalną rekompensatę za czas, który mogli byśmy zmarnować na obsługę zwykłej lodówki.

Technologia no frost nie pozwala na osadzanie się szronu oraz lodu na wewnętrznych ściankach komory chłodzącej i mrożącej w naszej lodówce. Nowoczesny system cyrkulacji powietrza z kolei pozwala na bezproblemowe utrzymanie pożądanego poziomu temperatury oraz wilgoci, a także ich dowolną modyfikację. Działa to w ten sposób, iż ciepłe powietrze jest natychmiast usuwane, a na jego miejsce nadmuchiwane jest zimne, które dodatkowo osusza wnętrze lodówki (rozwiązania te stosowane są bardzo często w przypadku producentów firm takich jak Samsung lub Beko).

Producenci lodówek bezszronowych z systemem no frost nie poprzestali na projekcie jednego typu urządzenia, wręcz przeciwnie. Dla naszej wygody, komfortu oraz lepszej organizacji czasu, stworzono kilka różnych odmian bezszronowych systemów zastosowanych w lodówkach, określanych jako: no frost, full no frost, low frost. System no frost ogranicza namnażanie się powłoki lodowej w zamrażarce, dzięki czemu całkowicie eliminuje konieczność rozmrażania. Lodówko zamrażarka posiada bardziej skomplikowaną specyfikę, a mianowicie - nie dopuszcza do powstawania i osadzania się szronu i lodu.

System low frost natomiast jest technologią wykorzystującą mechanizm odprowadzania wilgoci, który powoduje, że szron oraz warstwa lodowa są produkowane znacznie wolniej i poprzez to konieczność odmrażania lodówki zachodzi stosunkowo rzadziej. Lodówko zamrażarka, a dokładnie ujmując - lodówka bezszronowa, wolnostojąca lub pod zabudowę – nadaje się do każdej kuchni, niezależnie od tego jaki projekt posiadamy. Sprawdź także ten artykuł o lodówkach Liebherr.

Lodówka no frost i jej liczne zalety

Zalety, jakie posiada lodówka z systemem no frost, można wymieniać w nieskończoność - z kilku powodów. Po pierwsze, ze względu na natłok obowiązków, wielość codziennie wykonywanych ról, tryb życia, nie możemy pozwolić sobie na marnowanie czasu, którego i tak przecież nie mamy zbyt wiele. Posiadamy przecież ważniejsze lub po prostu bardziej interesujące zajęcia niż kilkugodzinne odmrażanie lodówki, a następnie jej mycie i ponowne przygotowywanie do pracy.

Lodówki no frost - zasada działania, opinie, ceny, zalety, wady, popularne modele 2

Co ciekawe, niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że nawet mała lodówka, przeznaczona do zabudowy, może posiadać dużą pojemność. Po drugie, od sprzętów codziennej użyteczności wymagamy tego, aby były wygodne, wytrzymałe i trwałe, albowiem stanowią niemały wydatek. Dlatego właśnie bezszronowe chłodziarki do zabudowy są niekwestionowanym liderem na polskim rynku i nie tylko, spełniają bowiem wszystkie wymagania klientów. Poza tym prezentują mały poziom wilgotności we wnętrzu urządzenia, dzięki czemu żywność dłużej zachowuje świeżość.

Mała lodówka wolnostojąca, pasująca do każdego wnętrza, to świetny pomysł na długoletnią inwestycję. Co więcej, dzięki lodówko zamrażarce no frost, nie mamy problemu z jedzeniem stale przywierającym do pokrywy lodowej. Warto zwrócić również uwagę na aspekty mniej widoczne na pierwszy rzut oka, a mianowicie - osiadający wciąż szron może doprowadzić do uszkodzenia systemu oświetlenia i pogorszenia się jakości pracy urządzenia, przy no frost ten problem nie istnieje.

Nie występuje także większe zużycie energii elektrycznej, aniżeli jest to konieczne - no frost, to zdecydowany lider w dziedzinie oszczędzania oraz zabezpieczenia przed awariami.

Wady lodówek no frost

Wiadomo, że niezależnie od posiadanej ilości zalet i rekomendacji, lodówki bezszronowe mają również swoje mankamenty, które mogą w jakiś sposób przeszkadzać. Do takich możemy zaliczyć np. fakt, że świeża żywność nie przechowuje się zbyt dobrze w warunkach małej wilgotności powietrza.

Możemy zaobserwować to zjawisko m.in. w żółtym serze lub wędlinie, która bardzo szybko wysycha. Oczywiście, możemy temu zapobiec i nadal cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem swojej lodówko zamrażarki, wystarczy przechowywać tego rodzaju produkty w plastikowych pojemnikach. Uznając to za wadę, warto jednocześnie podkreślić, że rezygnacja z rozbudowy lodówki z systemem no frost o dodatkowe wentylatory, wynika z tego, że znacznie zmniejszyłoby to jej powierzchnię użytkową.

A to z kolei ważne jest podczas projektowania kuchni i przeznaczenia akcesoriów no frost pod zabudowę. Wbrew pozorom pojemność i styl urządzenia jakim jest lodówko zamrażarka z no frost stają się jego największymi zaletami, a konieczność magazynowania produktów wilgotnych w pojemniczkach plastikowych, nie jest niczym co burzy nasz komfort. Lodówki bezszronowe, to nie tylko ułatwienie, czystość i większa przyjemność z użytkowania, ale również znaczna ochrona przed bakteriami.

No frost – jak kształtują się ceny i na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?

Wiemy już na czym dokładnie polega system no frost, wiemy również z czym wiąże się użytkowanie tego rodzaju sprzętu, dlatego teraz warto skupić się na parametrach – którymi będziemy kierowali się podczas zakupu. Oczywisty dla nas pozostaje fakt, że lodówki z systemem no frost są sprzętami wielofunkcyjnymi, bezszronowymi, oszczędnymi, a przede wszystkim – kompleksowymi. Są to urządzenia wolnostojące lub do zabudowy, sprzedawane stosunkowo tanio, biorąc pod uwagę funkcje i udogodnienia, które posiadają.

Podczas dokonywania wyboru wymarzonej lodówki zwracamy uwagę na kilka podstawowych czynników, należą do nich: rodzaj, pojemność, funkcje i technologie, jakie posiada lodówko zamrażarka, wyposażenie, klasa energetyczna oraz rozwiązania, które chronią przed wysuszaniem.

Skupiając się na rozwiązaniach eliminujących nadmierne wysuszanie żywności, producenci wychodząc na przeciw oczekiwaniom, zaprojektowali specjalne szuflady regulujące poziom wilgotności, posiadające wentylatory filtrujące powietrze. Ważny jest również fakt, iż wbrew pozorom, mała lodówka może posiadać większą pojemność niż ta o większych gabarytach.

Jeśli mówimy o cenach, po raz kolejny warto podkreślić istotną kwestię. Lodówki z systemem no frost w istocie kosztują więcej niż klasyczne sprzęty, lecz są one bez wątpienia bardziej opłacalne i tanie w porównaniu do funkcji, wyposażenia oraz gwarancji, jakimi dysponują. Niewątpliwie, liderami w tworzeniu lodówek z systemem no frost niezmiennie pozostają firmy Beko oraz Samsung – to im ufamy najczęściej i najbardziej.

Fakt ten nie dziwi, ponieważ zarówno w przypadku Beko, jak i Samsunga, cena idzie w parze z jakością, przystępnością i zadowoleniem klientów. Lodówki wolnostojące z no frost, zważając na szerokie udogodnienia, możemy kupić stosunkowo tanio. Ich ceny wahają się w granicach od 1000 złotych w górę, co nie przeraża i nie zniechęca, gdy czytamy opinie usatysfakcjonowanych użytkowników.

Ocena: 4,8/5 (głosów 21)
, aktualizacja 9 października 2019
Zobacz więcej artykułów na temat:
agd praktyczne porady lodówki beko
Komentarze (5)
 • 25 października 2019 01:10 - ~FrankAnaxy napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Наша специализированная компания ОАО ОАУШК Новотроицк организует новейшим способом теле-видео инспекциютехнических систем, сетей хозяйственно-бытовой, сетей хоз. бытовых, технических систем, ливневой канализации и так далее.
  Телеинспекция труб осуществляется видеокамерой, которая перемещается по трубе и передаёт изображение на дисплей и сразу проводится видеозвукозапись изображения.
  Подобная проверка помогает узнать состояние стенок и стыков трубопроводов, зоны расположения свищей, щелей и других дефектов, обнаружить засоры и инородные объекты, несанкционированные врезки и так далее. Телеинспекция также имеет возможность быть использована и в случае приёма трубопроводов впоследствии строительства, ремонта.
  Самым большим плюсом системы телеинспекции считается её мобильность, легкость подхода к трубопроводу, а также возможность получать видеоизображение внутренних частей трубы.

  Наша отечественная производственная компания ЗАО ВУВВ Благовещенск (Амурская область)
  работает на объектах как индивидуальных так и муниципальных объектах.

  Обслуживание скважин : Очистка водоподъемных труб от коррозионных отложений

 • 25 października 2019 02:10 - ~yikuwokiqudom napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  http://mewkid.net/buy-xalanta/ - Amoxicillin 500mg Amoxicillin 500mg pmu.phkn.aniaradzi.pl.eql.tx http://mewkid.net/buy-xalanta/

 • 30 października 2019 02:10 - ~ScottCex napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Вероятно, на школьном собрание преподаватель высказал лично вам, что у вашего ребенка как правило бывают трудности с определенными речевыми или языковыми навыками. Либо, возможно, в свое время общаясь с ребенком заприметили случайное заикание? Вы осознали что это ненормально? Если это так, что нужно сделать? Все детки формируются по разному, и для одних трансформация от обычных слов к отлично сформулированному и грамматически правильному предложению потребуется много времени,а прочие практически сразу( к 1 году) начинают без умолка говорить. Однако к пяти годам ребёнок обязан(на) иметь навык не только лишь произносить легкие предложения, состоящие из двух, трёх слов, одновременно последовательно совершать длинные тексты. Обследование только специалистом логопедом может помочь разобраться, присутствует ли у школьника трудности в речи. Логопедическая терапия - это лечение для подавляющего большинства наших детей с нарушениями речи и / или языка,или ЗПР.
  Детям возможно потребуется помощь логопеда по разнообразным основаниям, нужно привести школьника к логопеду, когда: " Вам лично или близким людям невозможно понять вашего ребенка. " Все полагают, что ребенок младше, нежели все они, так как он плохо говорит. " Вашего ребенка дразнят из-за того момента, как он разговаривает. " Ребёнок при разговоре заикаится.
  ГОСПИТАЛЬ КОРРЕКЦИИ ДИСЛЕКСИИ предназначен(а) для того, что бы вашему малышу навести справку с задержкой речи. Сделайте звонок нам, приходите на пробное занятие, и мы несомненно поможем вашему малышу.

  программа логопеда

 • 08 listopada 2019 08:11 - ~Alonzonunny napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Мы можем помочь организовать свое дело он-лайн, который охватывает в себя исследование рынка, стратегию, рекламу, взаимоотношения с клиентами и настройку процессов, повышение узнаваемости бренда, продвижение, которые бы связывали интернет-компанию с офлайн-работой. Больше 70 предприятий сотрудничают с нашей фирмой. Мы проводим: Содержание. Стабильное создание свежего контента способствует занимать более высочайшие позиции, предоставляя поисковым системам намного больше страниц для индексации, а посетителям - больше причин для перехода на ваш web-сайт. Исследование главных слов. Определяем ключевые определения и первостепенные слова, которые ваша собственная целевая интернет-аудитория использует в целях поискового запроса услуг, товаров и тем, сопряженных с текущей компанией. Местное СЕО. Улучшение и оптимизация наполнения на на web-сайте. По завершению сбора первостепенных слов оптимизируем страницы вашего вебсайта, для того чтобы сосредоточиться вокруг этих определений. Тех. СЕО : используем адаптивный дизайн и структурированные данные,карты сайта,скорость сайта, затем, чтобы улучшить ваш личный показатель. Создание гипертекстовых ссылок. Yandex придает наибольшее авторитетность интернет сайтам с многообразными гиперссылками на них.

  6]Репутация сайта


  На текущий момент сотрудники нашей фирмы помогли многим компаниям в таких направлениях как: онлайн-банкинг туризм и отдых недвижимость бытовая техника мебель, компьютеры информационные технологии розничная торговля. Нашим профессионалам удалось увеличить их трафик, реорганизовать процессы, продажи, улучшить связь. Приглашаем вас лично к сотрудничеству с нашей фирмой. Мы продвинем ваш личный веб-сайт в фавориты google и Яндекс.

 • 17 listopada 2019 09:11 - ~KennethEmicy napisał(a) ocena: 0 głosowało: 0

  Cleansing cottages or homes is a very popular service amongst owners of country houses. Keeping their tidiness is often quite frustrating and also hard, since it is a huge area of the premises as well as the bordering area, there are several restrooms and spaces for various functions. Self-care for a country house can be fairly challenging, considering that the procedure requires the availability of extremely various household chemicals, tools as well as takes a lot of time.

  RAPIDLY AND ALSO EFFECTIVELY
  We make every effort not to waste time, but at the same time do not hurry to the hinderance of the result. Our team consists of professionals of the highest degree in all locations.

  HONEST COSTS WITHOUT CONCEALED SUPPLEMENTS

  Our prices are fixed as well as depend only on the location. We guarantee the safety and security of the price approximately a cent.

  TIME PLAYS ROLE

  We value the moment as well as know a great deal concerning the benefits. We agree on the phone and also come instantly to clean.

  Business currently have all the necessary cleansing equipment, cleaning products of European high quality and skilled staff who can conveniently handle also one of the most hard discolorations. Prior to entering into a contract, the supervisor as well as the customer determine the whole package of services, whether it is just general or detailed cleaning, whether extra window cleansing or upholstered furnishings is required. Leave a demand, and our supervisor will respond to concerns, prompt you on a set of services and compute the expense of cleaning for free. We welcome you to comply.

  In residence cleaning company - best
  Maids day
  - it's easy, beneficial and also budget-friendly with our firm.
  Depend on the sanitation leaders to property cleaning Brooklyn! Our experts utilize qualified cleaning agents as well as technical tools of global manufacturers in our work as well as perform an outstanding task with cleaning of any kind of intricacy.

  8]Home cleaning service provider manhattan

  Cooperation along with the firm is the surety of a flawless, financially rewarding and efficient cleaning of professional home cleansing as well as neighboring areas. Presently, residence cleaning company coming from our business are actually used in New Shirt. Appreciate and you the genuine advantages and functional benefits of our business proposal.

  Through authorizing an irreversible solution contract along with our company, you will definitely have the capacity to desert the need to maintain a sizable workers of technical team, which, subsequently, are going to optimize expenses. The expense of the complicated, daily, general house cleaning of Staten Island, performed by our staff members, will regularly be actually lower than the

Dodaj komentarz
Podpis:
captcha
Powiązane Artykuły
Termostat do lodówki - jak wybrać odpowiedni i jak go samodzielnie wymienić
Termostat do lodówki - jak wybrać odpowiedni i jak go samodzielnie wymienić
Żarówki do lodówek - rodzaje, moc, ceny, opinie, jak dobrać i wymienić
Żarówki do lodówek - rodzaje, moc, ceny, opinie, jak dobrać i wymienić
Lodówki Zanussi - popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady
Lodówki Zanussi - popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady
Lodówki Siemens – popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady
Lodówki Siemens – popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady
Lodówki Ardo – opinie, popularne modele, ceny, zalety, wady
Lodówki Ardo – opinie, popularne modele, ceny, zalety, wady
Filtry do lodówki Samsung - opinie, ceny, podłączenie wody i wymiana filtra krok po kroku
Filtry do lodówki Samsung - opinie, ceny, podłączenie wody i wymiana filtra krok po kroku
Ariston Hotpoint - polskie lodówki - opinie, ceny, popularne modele, zalety i wady
Ariston Hotpoint - polskie lodówki - opinie, ceny, popularne modele, zalety i wady
Lodówki LG - opinie, ceny, rodzaje, zalety, wady, wolnostojące i do zabudowy
Lodówki LG - opinie, ceny, rodzaje, zalety, wady, wolnostojące i do zabudowy
Kolorowe lodówki - przegląd popularnych modeli, opinie, ceny, zalety i wady
Kolorowe lodówki - przegląd popularnych modeli, opinie, ceny, zalety i wady
Lodówki podblatowe - popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady
Lodówki podblatowe - popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady
Lodówki Sharp - najlepsze modele, opinie, ceny, zalety, wady
Lodówki Sharp - najlepsze modele, opinie, ceny, zalety, wady
Lodówki Candy - popularne modele, opinie użytkowników, ceny, zalety, wady
Lodówki Candy - popularne modele, opinie użytkowników, ceny, zalety, wady
Okleina i naklejki na lodówki – rodzaje, opinie, ciekawe motywy, ceny, trwałość
Okleina i naklejki na lodówki – rodzaje, opinie, ciekawe motywy, ceny, trwałość
Wąskie lodówki – popularne modele, ceny, opinie, zalety, wady
Wąskie lodówki – popularne modele, ceny, opinie, zalety, wady
Lodówki Haier – opinie, ceny, popularne modele, zalety, wady
Lodówki Haier – opinie, ceny, popularne modele, zalety, wady
Lodówki Amica - popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady, zużycie prądu
Lodówki Amica - popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady, zużycie prądu
Lodówki dwudrzwiowe – rodzaje, opinie, ceny, popularne modele, zużycie energii, zalety i wady
Lodówki dwudrzwiowe – rodzaje, opinie, ceny, popularne modele, zużycie energii, zalety i wady
Lodówki retro – popularne modele na rynku, opinie, zalety, wady, ceny
Lodówki retro – popularne modele na rynku, opinie, zalety, wady, ceny
Lodówki z kostkarką – popularne modele, opinie użytkowników, ceny, zalety i wady
Lodówki z kostkarką – popularne modele, opinie użytkowników, ceny, zalety i wady
Lodówko-zamrażarki – najlepsze modele i marki, opinie, ceny, wolnostojące i do zabudowy
Lodówko-zamrażarki – najlepsze modele i marki, opinie, ceny, wolnostojące i do zabudowy
Lodówki Whirlpool - do zabudowy i wolnostojące - opinie, ceny, polecane modele
Lodówki Whirlpool - do zabudowy i wolnostojące - opinie, ceny, polecane modele
Lodówki side by side - popularne modele, dodatki, opinie, ceny
Lodówki side by side - popularne modele, dodatki, opinie, ceny
Lodówki Bosch - opinie, ceny, zalety, wady, modele do zabudowy i wolnostojące
Lodówki Bosch - opinie, ceny, zalety, wady, modele do zabudowy i wolnostojące
Lodówki Beko - najlepsze modele, opinie, ceny, zalety, wady, zużycie energii
Lodówki Beko - najlepsze modele, opinie, ceny, zalety, wady, zużycie energii
Lodówki Samsung - popularne modele, opinie, ceny, zużycie energii, zalety, wady
Lodówki Samsung - popularne modele, opinie, ceny, zużycie energii, zalety, wady
Jak przełożyć drzwi w lodówce? Praktyczny poradnik krok po kroku
Jak przełożyć drzwi w lodówce? Praktyczny poradnik krok po kroku
Jak wymienić uszczelkę w lodówce? Wyjaśniamy krok po kroku
Jak wymienić uszczelkę w lodówce? Wyjaśniamy krok po kroku
Jak przewozić lodówkę? Czy można ją przewozić na leżąco? Wyjaśniamy
Jak przewozić lodówkę? Czy można ją przewozić na leżąco? Wyjaśniamy
Samodzielna naprawa lodówek – jak sobie poradzić z najprostszymi awariami
Samodzielna naprawa lodówek – jak sobie poradzić z najprostszymi awariami
Lodówki Gorenje – popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady
Lodówki Gorenje – popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady
Lodówki do zabudowy - najlepsze modele, opinie, ceny, zalety, wady, zużycie energii
Lodówki do zabudowy - najlepsze modele, opinie, ceny, zalety, wady, zużycie energii
Jak i czym umyć lodówkę? Najlepsze sposoby na skuteczne wyczyszczenie lodówki
Jak i czym umyć lodówkę? Najlepsze sposoby na skuteczne wyczyszczenie lodówki
Pochłaniacz zapachów do lodówki - zobacz, jak zlikwidować nieprzyjemny zapach w lodówce
Pochłaniacz zapachów do lodówki - zobacz, jak zlikwidować nieprzyjemny zapach w lodówce
Jaka powinna być temperatura w lodówce? Wyjaśniamy, ile stopni i dlaczego
Jaka powinna być temperatura w lodówce? Wyjaśniamy, ile stopni i dlaczego
Jak rozmrozić lodówkę i zamrażarkę? Sprawdzone i szybkie sposoby
Jak rozmrozić lodówkę i zamrażarkę? Sprawdzone i szybkie sposoby
Woda w lodówce - co zrobić, gdy w lodówce zbiera się woda?
Woda w lodówce - co zrobić, gdy w lodówce zbiera się woda?
Lodówki samochodowe – 12v i 230v – popularne modele, opinie, ceny, zalety i wady
Lodówki samochodowe – 12v i 230v – popularne modele, opinie, ceny, zalety i wady
Lodówki Polar – ceny, opinie, popularne modele, testy, zalety, wady
Lodówki Polar – ceny, opinie, popularne modele, testy, zalety, wady
Lodówki Electrolux - najlepsze modele, opinie, ceny, zalety, wady
Lodówki Electrolux - najlepsze modele, opinie, ceny, zalety, wady
Lodówki Smeg – popularne modele, ceny, opinie, zalety, wady
Lodówki Smeg – popularne modele, ceny, opinie, zalety, wady
Lodówki Liebherr - opinie, popularne modele, ceny, zalety, wady, dodatki
Lodówki Liebherr - opinie, popularne modele, ceny, zalety, wady, dodatki
Lodówki Indesit - popularne modele, opinie użytkowników, ceny, zalety, wady
Lodówki Indesit - popularne modele, opinie użytkowników, ceny, zalety, wady

Wyszukaj na stronie:


Ta strona korzysta z plików cookies.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zbierania danych analitycznych (analizowania ruchu na stronie) oraz profilowania reklam przez naszych partnerów. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, zablokuj pliki cookies w przeglądarce.

Zamknij