Lodówka Siemens – najpopularniejsze modele na rynku

Lodówka Siemens KG36NX46

Jest to dwudrzwiowe urządzenie z zamrażarką umiejscowioną na dole. Chłodziarka ma kolor stalowy, który z powodzeniem wpasuje się w każdą nowocześnie zaaranżowaną kuchnię – z kolei samo wnętrze lodówki wykonane jest w barwach bieli. Urządzenie należy do wolnostojących i przeznaczone zostało głównie do tych większych gospodarstw domowych. Lodówkę wyposażono w opcję zmiany kierunku otwierania drzwi. Klasa energetyczna chłodziarki to A+, a więc zużycie energii będzie w niej bardzo ekonomiczne.

Główne zalety chłodziarki Siemens to doskonała klasa zamrażania, łatwe i intuicyjne sterowanie elektroniczne oraz… opcja automatycznego odszraniania. Prawdopodobnie jedyne wady urządzenia to dość mała głębokość półek w stosunku do sporych gabarytów urządzenia, a także brak alarmu otwartych drzwi. Jeśli szukasz więcej inspiracji, sprawdź także ten artykuł o lodówkach Smeg.

Ceny urządzeń wahają się między 1750 a 1800 zł.

Lodówka Siemens KI86NKD31

Wyjątkowa chłodziarko-zamrażarka Siemens jest przeznaczona do zabudowy – świetnie skomponuje się z większością aneksów kuchennych. Lodówka wyróżnia się chłodnym powietrzem, docierającym do każdego zakamarka urządzenia – wydmuchiwane jest ono przez liczne otwory z poziomu wszystkich półek za pomocą systemu All-Around Cooling. Urządzenie AGD wyposażono w technologię No Frost, która eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki – dzięki temu żywność pozostanie świeża i zachowa swoje wartości odżywcze.

W urządzeniu są zdecydowanie cieńsze ścianki niż w tradycyjnych lodówkach – zwiększa się więc pojemność jej wnętrza, oczywiście przy zachowaniu wymiarów zewnętrznych. Kolejnym plusem urządzenia jest funkcja szybkiego zamrażania, intensywnego chłodzenia i oszczędny silnik. Jego optymalna praca umożliwia obniżenie opłat za prąd – a więc możesz być spokojny o „swoją kieszeń”!

Koszt zakupu lodówki to ok. 2600 zł. A może zainteresuje cię także artykuł o lodówkach marki Indesit?

Lodówka Siemens KI86NKS30

To urządzenie przeznaczone do zabudowy, które po wkomponowaniu w kuchnię na pewno nie straci żadnej ze swoich praktycznych funkcji. Klasa energetyczna lodówki to A++, dzięki czemu oszczędzasz swoje pieniądze. Chłodziarka złożona jest wewnątrz ze szklanych półek i pojemników w drzwiach, które można łatwo przesuwać oraz czyścić. System chłodzenia pozwala utrzymywać w urządzeniu stałą temperaturę, a żywotność jedzenia dłużej zachowa dzięki temu swoją świeżość i smak.

Uśmiechnięta kobieta przy otwartej lodówce oraz lodówka Siemens i jej polecane modele, a także ich wady i zalety
Lodówki Siemens – popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady

Oczywiście, to nie wszystkie zalety lodówki. Opinie użytkowników wskazują na doskonałe działanie technologii No Frost, zapewniającą stały obieg suchego i chłodnego powietrza wewnątrz urządzenia oraz systematycznie usuwająca wilgoć. To z kolei przyczynia się do zapobiegania osadzaniu się szronu na ściankach lodówki – a jak wiadomo, żywność pozostaje wówczas dłużej świeża i bogata w pierwotne właściwości odżywcze.

Ceny lodówek oscylują w granicach 2800 zł.

Modele lodówek Siemens powyżej 3000 zł

Lodówka Siemens KG39NXB35

Jest to urządzenie wolnostojące, z zamrażarką umiejscowioną w jego dolnej części. Czarna lodówka została zaprojektowana w taki sposób, aby wydajnie wykorzystywała ona przestrzeń w swoim wnętrzu. Opinie użytkowników wskazują na łatwość wysuwania w urządzeniu półek i szuflad oraz koszyka Grab’n Go – ułatwia to szybkie wkładanie, porządkowanie oraz wyjmowanie artykułów spożywczych z lodówki.

Sprzęt AGD wyróżnia się również strefą CoolSelect, która zapewnia optymalne warunki przechowywania produktów żywnościowych. Wszystkie funcie lodówki cechują się sporą elastycznością oraz zostały opracowane z uwagi na zapewnienie wygody użytkowania przez wiele lat.

Ta charakterystyczna czarna lodówka kosztuje ok. 3500 zł.

Lodówka Siemens KG36NSW31

Jest to wolnostojąca lodówka, która posiada wygodne półki na drzwiach oraz jest nieco głębsza od standardowych chłodziarek. Możesz z powodzeniem przechowywać na drzwiach urządzenia duże pojemniki na sok czy mleko, dodatkowo umieszczając tam jeszcze dwa rzędy puszek czy butelek z ulubionym napojem! Bez problem schłodzisz w niej również nawet… bardzo wysokie butelki! Stylowe oświetlenie ledowe rzuci światło na każdy kąt lodówki, dzięki czemu z łatwością znajdziesz w niej wszystko to, czego potrzebujesz.

Opinie użytkowników to głównie opinie, w których bardzo cenią system chłodzenia lodówki Siemens, mianowicie No Frost - dzięki czemu w lodówce jest ciągły obieg chłodnego powietrza i usuwana jest z niej na bieżąco wilgoć. Do środka wdmuchiwane jest zimne i pozbawione wilgoci powietrze – a więc ani na ściankach, ani na produktach nie odnajdziesz szronu lub lodu. Żywność na dłużej zachowa swój apetyczny wygląd i nie będzie konieczne regularne rozmrażanie lodówki.

Wady, jakie posiada to wyjątkowe urządzenie, to dość krótki kabel zasilający oraz… wysoka cena zakupu lodówki.

Urządzenie kosztuje bowiem ok. 4000 zł.

ikona podziel się Przekaż dalej