Lodówka Whirlpool – nowoczesne rozwiązanie do kuchni

Chłodziarki Whirlpool pojawiają się w bardzo wielu kuchniach o różnym charakterze i stylu. W ofercie tej marki znajdują się zarówno lodówki wolnostojące, jak i do zabudowy, które można zaaranżować do różnej stylizacji. Możesz także wybrać wymiary, które najbardziej ci odpowiadają. Lodówko zamrażarki Whirlpool side by side są idealne dla dużych rodzin, za to niskie lodówki sięgające wysokością do blatu idealnie sprawdzają się w przypadku małych kuchni w kawalerkach.

Warto także zwrócić uwagę na to, że lodówki tej marki są także maksymalnie funkcjonalne. Zostały wyposażone w idealnie dopasowane półki i szuflady utrzymujące świeżość owoców i warzyw. Większość najnowszych modeli mają wbudowany system No Frost, czyli bezszronowy. Dzięki niemu system odprowadzania wilgoci jest o wiele bardziej wydajny, więc na ściankach nie pozostaje szron. To gwarantuje maksymalną wydajność bez konieczności rozmrażania. Bardzo często duże lodówki, na przykład side by side są wyposażone w kostkarkę do lodu lub dystrybutor zimnej wody.

Lodówka Whirlpool z najnowszych serii bywa jeszcze wyposażona w opcję 6. Zmysł. To system wykrywania poziomu wilgotności i temperatury, który potem dopasowuje te parametry do optimum. Możesz także połączyć lodówkę z Internetem, by móc zdalnie sterować ustawieniami, nawet, gdy cię nie ma w domu. A może zainteresuje cię także artykuł o lodówkach marki Indesit?

Chłodziarka Whirlpool – dwa wiodące modele wolnostojące

Na stronie producenta możesz znaleźć informacje o dwóch wiodących, najbardziej popularnych modelach na świecie. Są to modele wolnostojące: BSNF 8999 PB i BSNF 8452 OX. Obie lodówki pochodzą z serii Supreme NoFrost, mają identyczne, standardowe wymiary (60 cm szerokości).

BSNF 8999 PB to czarna lodówka jednodrzwiowa z zamrażalnikiem umiejscowionym w dolnej części. Ma 296 l pojemności i jest to jedna z najbardziej zaawansowanych lodówek marki Whirlpool. Została wyposażona w technologię FreshControl, która pomaga utrzymać świeżość wszystkich owoców i warzyw na dłużej. Dynamicznie dopasowuje poziom wilgotności i temperatury w zamrażalniku dzięki technologii 6. Zmysł. Nie musisz nic ustawiać, ta lodówka Whirlpool wszystko zrobi za ciebie i wybierze optymalne rozwiązanie. Jej klasa energetyczna to A+++, możesz także ustawić ją w tryb wakacyjny podczas wyjazdu, w czasie którego bardzo zmniejsza pobór prądu.

Lodówka Whirlpool w kolorze białym i lodówko zamrażarka Whirlpool jako najpopularniejsze modele oraz ich ceny i opinie
Lodówki Whirlpool - do zabudowy i wolnostojące - opinie, ceny, polecane modele

Chłodziarka Whirlpool BSNF 8452 OX ma srebrny kolor inox. Została wyposażona w technologie identyczne, jak wcześniej opisywany model. Dodatkowo ma alarm wzrostu temperatury – lodówka Whirlpool przyciągnie twoją uwagę, jeśli włożysz do niej dużo rzeczy i temperatura zacznie wzrastać. To sygnał, by zmienić ustawienia lub zoptymalizować organizację przestrzeni. Jest to także nieco większa lodówka, której pojemność wynosi 310 do 340 l. To kolejna zaleta tego modelu – możesz swobodnie przestawiać półki i pojemniki na napoje. Obie lodówko zamrażarki Whirlpool kosztują ponad 3 tysiące złotych. Ta lodówka Whirlpool to klasa energetyczna A++ i zadowalająca pojemność chłodziarki. Jeśli szukasz więcej porad i inspiracji, sprawdź także te artykuły o sprzęcie AGD.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele lodówek

Szukasz nowej lodówki i zastanawiasz się jaki model wybrać? Poznaj najczęściej wybierane lodówki przez naszych czytelników.

Lodówka Whirlpool do zabudowy – modele i opinie

Marka w swojej ofercie ma także lodówki do zabudowy, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami i uznaniem klientów. Jedną z najtańszych opcji jest biała lodówka ART 6502A. Jej cena wynosi zaledwie 1300 zł, ale ten model nie jest wyposażony w opcję NoFrost, chociaż ma system automatyczego skraplania szronu. Jest jednak dość oszczędna, ponieważ jej klasa energetyczna została oznaczona jako A+, więc zużycie prądu nie jest duże, szczególnie, że lodówka ma standardowe wymiary.

Dużo bardziej zaawansowany model do zabudowy to ART 6612. Jest to także lodówka do zabudowy, o bokach w kolorze inox, ma standardowe wymiary, a pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 195 l. To także lodówka z systemem NoFrost i opcją 6. Zmysł, która samodzielnie steruje ustawieniami temperatury i wilgotności. Lodówka jest wyposażona w specjalne szuflady na owoce i warzywa, które pomagają utrzymać je w świeżości naprawdę na długo. Ceny tego modelu są bardzo zróżnicowane, wahają się w granicach 1900-2400 zł.

Opcją pośrednią jest lodówka Whirlpool biała ART. 880. Jej cena wynosi około 2000 zł Jest wyposażona we wszystkie wspomniane wcześniej technologie, dlatego jest maksymalnie funkcjonalna. Zawiera także funkcję błyskawicznego schładzania i mrożenia, podobnie jak wcześniejszy model. Różnica w cenie podyktowana jest w tym wypadku przede wszystkim klasą energetyczną – A+ w tym wypadku i A++ w przypadku wyżej opisanej lodówki. Obie lodówki świetnie sprawdzają się w każdej kuchni, a możliwość zabudowy sprawia, że dopasują się do każdego stylu i rozwiązania. Lodówka Whirlpool to wybór wart rozważenia.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 92.9% czytelników artykuł okazał się być pomocny