Lodówka Zanussi – wady i zalety

Lodówki Zanussi mają dość dobre opinie użytkowników. Wskazuje się na to, że są trwałe i dobrej jakości. W najnowszych modelach zastosowano różne technologie, które usprawniają pracę i znacznie zwiększają funkcjonalność sprzętu. Nie wszyscy jednak się na nie decydują, głównie ze względu na to, że marka nie jest jakoś szczególnie znana. Funkcjonuje jednak na rynku już od dłuższego czasu i zbiera coraz to nowych, zadowolonych klientów.

Bardzo dużą zaletą są stosunkowo niskie ceny. Dzięki temu możesz kupić lodówkę bardzo dobrej jakości za naprawdę niewielkie pieniądze. Warto także zwrócić uwagę na to, że oferta tej marki jest bardzo szeroka – duża lub mała lodówka, wolnostojąca lub do zabudowy – na pewno znajdziesz wśród nich coś idealnego dla siebie. Zanussi to marka godna zainteresowania przede wszystkim dla osób, które mają w kuchni mało miejsca. Oferta małych lodówek lub w pośrednich wymiarach jest naprawdę bardzo szeroka, więc lodówka Zanussi wpisze się w oczekiwania każdego.

Mała lodówka Zanussi – opinie o modelach

Zanussi oferuje bardzo wiele lodówek o mniejszych wymiarach, do 80-90 cm. Są idealne do małych kuchni w bloku i zupełnie wystarczające w przypadku studentów, singli i par. Są w miarę przestronne – chłodziarka ma około 120 l pojemności, chociaż odbywa się to kosztem zamrażarki wielkości około 20 l. Najczęściej są to lodówki wolnostojące, ponieważ zabudowa może znacznie zmniejszać przestrzeń użytkową w środku lodówki. A może zainteresuje cię także ten artykuł o lodówkach marki Gorenje?

Typowy model to ZRG15805WA, lodówka o wysokości 85 cm. Świetnie wpasowuje się pod blat roboczy. Ma dość wysoką klasę energetyczną, gdyż to klasa energetyczna A+, która sprawia, że roczne zużycie energii plasuje się na poziomie 183 kWh. Niestety model nie jest wyposażony w system bezszronowy, ale łatwo utrzymać go w czystości dzięki temu, że wszystkie półki i szuflady pozwalają się łatwo wyjąć i można je wygodnie umyć w zlewie lub zmywarce. Chłodziarko zamrażarki Zanussi o takich wymiarach są dość tanie, cena tego modelu wynosi między 600 a 700 zł.

Lodówka Zanussi w pięknie zaaranżowanej kuchni oraz polecane chłodziarko-zamrażarki marki Zanussi oraz opinie o lodówkach
Lodówki Zanussi - popularne modele, opinie, ceny, zalety, wady

Bardzo podobnie prezentuje się model ZRG16605WA. Ma takie same wymiary i funkcje, klasa energetyczna jest identyczna - przypominając, to klasa energetyczna A+. To, co różni oba modele to fakt, że ten nie ma zamrażalnika, dzięki czemu chłodziarka ma większą pojemność (około 150 l). To świetne rozwiązanie dla osób, które nie robią zapasów i nie potrzebują przechowywać mrożonek przez długi czas. Cena wynosi 650 zł.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele lodówek

Szukasz nowej lodówki i zastanawiasz się jaki model wybrać? Poznaj najczęściej wybierane lodówki przez naszych czytelników.

Standardowe modele lodówek Zanussi – ceny i opinie

Zanussi w swojej ofercie nie ma najnowszych lodówek do zabudowy, jednak lodówki wolnostojące są naprawdę warte uwagi. Te o standardowych wymiarach także. Ciekawie przedstawia się model ZRA 22800 WA, który ma około 125 cm wysokości. Pojemność chłodziarko zamrażarki jest naprawdę duża – to 214 l. Niestety ten model ma bardzo mały zamrażalnik o wielkości 18 l. Klasa energetyczna A+ pozwala na obniżenie zużycia energii. Lodówka zbiera bardzo dobre opinie ze względu na przemyślany rozkład półek, który sprawia, że wszystko mieści się w środku bez większego problemu. Koszt tego modelu waha się w okolicach 850 zł. Sprawdź także ten artykuł o polecanych modelach lodówek Amica.

Warto zwrócić uwagę także na chłodziarkę wolnostojącą ZRA 33100 WA. Jest jeszcze wyższa niż wcześniej opisany model. Nie ma zamrażalnika, ale za to jej objętość to 320 l. Jest idealna do większych kuchni i dla dużych rodzin. Roczne zużycie energii to około 140 kWh. Wszystkie półki lodówki łatwo się wyciągają, więc można je bez większego problemu umyć, ale niestety nie jest wyposażona w system bezszronowy No Frost. Wewnątrz znajduje się pojemnik Easy Store, który idealnie nadaje się do przechowywania delikatnych produktów, które szybko mogą się psuć, na przykład warzyw czy owoców. To naprawdę godne rozważenia rozwiązanie. Cena tej lodówki waha się w okolicach 1000 zł. Lodówka Zanussi to wybór wart rozważenia.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 85,7% czytelników artykuł okazał się być pomocny