Lodówko zamrażarka – popularne modele

Lodówko zamrażarka Beko RCNA366E40ZXB

Jest to wolnostojąca lodówko-zamrażarka, wyposażona w nowoczesną komorę EverFresh+. Komora ta zapewnia świeżość warzyw i owoców, a także zachowanie ich długiego terminu przydatności – nawet do 30 dni! Komora minimalizuje również wahania temperatury w środku szuflady – wszystko to za sprawą uszczelek znajdujących się wokół pokrywy. Jest ona wytłoczona i perforowana, zapewniając wysoki poziom wilgoci będącym optymalny zarówno dla warzyw, jak i owoców. Klasa energetyczna urządzenia to A+++. Ta chłodziarko zamrażarka to wybór wart rozważenia.

Lodówko zamrażarka Bosch KGN39KL35

Ta wolnostojąca lodówka posiada ledowe diody, będące nowoczesną koncepcją oświetleniową wnętrza urządzenia. Światło zapewni równomierne rozłożenie się jego w środku lodówki, nie oślepiając np. podczas otwierania jej nocą. Dzięki ledowemu oświetleniu roczne zużycie prądu jest zdecydowanie mniejsze niż w przypadku stosowania tradycyjnych żarówek. Klasa efektywności lodówki to A++.

Dodatkowo lodówka ta wyposażona została w czujniki FreshSense, które monitorują stale temperaturę wewnątrz chłodziarki i zamrażarki, a także odpowiednio ją regulują. Dzięki optymalnym warunkom przechowywania w urządzeniu, żywność zawsze będzie miała idealną konsystencję. Co ważne, stała temperatura sprzętu AGD pozwoli na zachowanie świeżości oraz oryginalnego smaku produktów. Ta wyjątkowa lodówka zebrała bardzo pozytywne opinie użytkowników dzięki systemowi MultiAirflow wywołującemu równomierny ruch powietrza na wszystkich poziomach – tam, gdzie produkty są schładzane i mrożone. A może zainteresuje cię także ten artykuł o modelach lodówek Smeg?

W urządzeniu wyróżnia się też funkcję SuperFreezing, chroniącą zamrożone produkty przed rozmrożeniem ich, gdy np. chowasz do zamrażarki kolejne rzeczy. Co ważne, te nowe produkty zamrażane są dość szybko. Ta chłodziarko zamrażarka to wybór wart rozważenia.

Ceny lodówki oscylują wokół 1960 zł.

Lodówko zamrażarka Samsung RB37K63612C

Jest to model z drzwiami otwieranymi za pomocą podchwytów – są one o wiele bardziej praktyczne od standardowych rączek. Podchwyty są ukryte w drzwiach, co powoduje, iż lodówka wygląda niezwykle estetycznie i elegancko oraz nie musisz obawiać się, że uchwyty się… połamią – niestety, ale w przypadku standardowych rozwiązań czasem tak bywa. Dodatkowo ta wolnostojąca lodówko-zamrażarka posiada półki z hartowanego szkła, a więc nawet przy dużym obciążeniu nie będzie problemu z przeładowaniem lodówki. Szkło jest również odporne za zarysowania i niezwykle łatwo się je czyści.

Podobnie jak w przypadku modelu Bosch, lodówka Samsung posiada oświetlenie ledowe – a więc roczne zużycie prądu maleje. Co ciekawe, w omawianym urządzeniu zwiększony jest zakres otwarcia drzwi – nie musisz więc martwić się o korzystanie z niej nawet wówczas, gdy lodówka umiejscowiona jest tuż przy ścianie! A może zainteresuje cię także ten artykuł o lodówkach typu side by side?

Koszt zakupu urządzenia to ok. 3000 zł.

Wolnostojąca lodówko zamrażarka z otwartymi drzwiami na tle białej ściany oraz polecane modele i opinie
Lodówko-zamrażarki – najlepsze modele i marki, opinie, ceny, wolnostojące i do zabudowy

Lodówko zamrażarka - tańsze modele

Lodówko zamrażarka Whirlpool BLF5121OX

Jeżeli szukasz pojemnej lodówki do zabudowy, ten sprzęt będzie dobrym wyborem. Pojemność pojemnika na warzywa w urządzeniu to aż 32 litry. Dodatkowo, zastosowany został w niej separator – dzięki czemu oddzielisz od siebie takie produkty, których nie można przechowywać razem. Urządzenie wyposażone zostało w drzwi otwierane w osi lodówki – ustawisz je zatem we wnęce bądź przy ścianie. Oczywiście, bez trudu wysuniesz wówczas wszystkie półki. Zastosowanie technologii Less Frost powoduje, że lód formuje się tylko na ściankach komory mrożenia.

Koszt lodówki Whirlpool to ok. 1100 zł.

Materiały sponsorowane
Najpopularniejsze modele lodówek

Szukasz nowej lodówki i zastanawiasz się jaki model wybrać? Poznaj najczęściej wybierane lodówki przez naszych czytelników.

Lodówko zamrażarka Beko BU1101

To, co wyróżnia te małe chłodziarko-zamrażarki, to ich wysoka klasa energetyczna A+. Dzięki niej rodzinny budżet zostanie znacznie podreperowany oraz zadbasz z nią o naturalne środowisko. W wolnostojącej wersji tego urządzenia znajduje się również… zdejmowany blat! Dzięki niemu w łatwy sposób zagospodarujesz przestrzeń w kuchni. Co ciekawe, lodówkę wyposażono w zawiasy nożycowe. Cechuje je wyjątkowo wysoka odporność na duże obciążenia, wilgoć bądź zmianę temperatur (głównie gwałtowną). Takie rozwiązanie to gwarancja niezawodności i płynnej pracy urządzenia przez wiele lat.

Ceny lodówek wahają się między 820-850 zł.

Lodówko zamrażarka Bosch KUL15A65

Ta wyjątkowa chłodziarko-zamrażarka jest jednodrzwiowa, z przeznaczeniem do zabudowy. Całkowita pojemność użytkowa lodówki wynosi 125 litrów. W środku znajdują się 2 szklane półki z możliwością regulacji jednej z nich i trzy balkoniki na drzwiach. Mimo, że są to dość małe chłodziarko-zamrażarki, w zupełności zadowolą każdego singla bądź dwoje współlokatorów. Lodówka posiada klasę efektywności energetycznej A++, co na pewno korzystnie odbije się na płaconych rachunkach za prąd. Urządzenie posiada czujniki FreshSense, monitorujące i regulujące temperaturę wewnątrz chłodziarki oraz zamrażarki.

Koszt zakupu lodówki Bosch to ok. 1600 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93.0% czytelników artykuł okazał się być pomocny