Pakiety aplikacji biurowych są w dzisiejszych czasach niezbędnym narzędziem, które pomaga usprawnić funkcjonowanie wszelkiego rodzaju instytucji oraz firm. Jednym z najpopularniejszych na świecie jest właśnie Microsoft Office. Zaprojektowany został tak, by móc bez przeszkód działać na platformach Microsoft, Windows, Apple iOS oraz kilku innych. W pakiecie znajdują się najpotrzebniejsze programy, zarówno podstawowe, jak i dodatkowe. Jednym z nich jest Microsoft Office 2021.

Pakiet Microsoft Office 2021 funkcje
Microsoft Office 2021 – poznaj możliwości jednego z programów Microsoft Windows

Microsoft Office 2021 – co oferuje?

Pakiet Microsoft Office 2021 jest zbiorem nowoczesnych i wielofunkcyjnych programów biurowych. Intuicyjny wygląd sprawia, że aplikacja ta jest niezwykle przyjemna i komfortowa w użyciu. Znajdziemy tam takie programy, jak Word, Excel, PowerPoint czy też OneNote. Posiada wiele różnych pakietów odpowiednio przystosowanych do miejsca, w którym będzie użytkowany. Dzięki skupieniu się na przydatnych narzędziach znajdujących się w aplikacji, praca z programem staje się dużo bardziej wydajna, efektywna oraz pochłania znacznie mniej czasu. Pakiet Microsoft Office 2021 można zakupić na zasadzie licencji wieczystej na teamnet-software.pl. Ciekawymi funkcjami, które debiutują w tej wersji pakietu są zwiększone zabezpieczenia dzięki funkcji Windows Hello w systemie Windows 10 czy też nowy projekt, który zapewnia zgodność z aktualnymi systemami.

Teamnet Software – wysoka jakość usług

Teamnet Software to sklep internetowy umożlwiający zakup specjalistycznych systemów operacyjnych, oprogramowań antywirusowych, pakietów programów biurowych, licencji, a także wielu innych przydatnych rozwiązań, dedykowanych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wysokiej jakości produkty, przystępne ceny, a także profesjonalne doradztwo ze strony specjalistów, gwarantują zadowolenie klientów, nawet tych szczególnie wymagających.  

Microsoft Windows – wielozadaniowy system dla Twojego komputera

Oferowane przez Teamnet Software systemy operacyjne Microsoft Windows umożliwiają wyjątkowo wydajną i efektowną pracę w domu, w szkole, w biurze, oraz w każdym miejscu użytkującym aplikację. Odpowiadają za prawidłowe użytkowanie urządzeń – obsługują konkretne programy, umożliwiają korzystanie z poszczególnych aplikacji, zapisują i odtwarzają multimedia oraz różnego rodzaju pliki, a także gwarantują ochronę danych. Konkretne wydania programu zostały wyposażone w takie funkcje, które będą jak najlepiej odpowiadać danym zadaniom. Każda wersja zapewnia swoim użytkownikom należyte wsparcie oraz nieustannie pojawiające się aktualizacje. Intuicyjny wygląd zapewnia proste i sprawne korzystanie z oprogramowania.

ikona podziel się Przekaż dalej