Mop obrotowy z Biedronki

Mop wirowy – czy warto?

Mop w typie wirowym jest jednym z najbardziej wszechstronnych urządzeń do czyszczenia podłogi. Dzięki swojej obrotowej i ruchomej końcówce wyczyści każdą, nawet dużą powierzchnię. Mop rotacyjny zapewnia dobrą chłonność zarówno zanieczyszczeń, jak i wody. Tego typu urządzenie pozwala też na dokładne usunięcie silnych zabrudzeń – i to bez użycia chemicznych detergentów! Dzięki swojej zróżnicowanej strukturze będzie on doskonały do sprzątania nawet bardzo zakurzonych miejsc – jednocześnie polerując ich powierzchnię! Naprawdę warto przyjrzeć się modelom ze sklepu Biedronka – mopy wyróżniają się bowiem niesamowitą lekkością oraz… wieloletnią trwałością.

Co ważne, ogromną zaletą wirowych mopów z Biedronki jest ich możliwość docierania nawet w trudno dostępne miejsca – przyczynia się do tego również wygodny i ruchomy drążek teleskopowy, którym można dowolnie regulować. Modele „biedronkowe” najczęściej są sprzedawane w zestawie z wiadrami – dzięki czemu unika się niepotrzebnego brudzenia sobie rąk!

Mop obrotowy z Biedronki – opinie użytkowników

Dzięki urządzeniom dostępnym w tym popularnym markecie skutecznie usuniesz zanieczyszczenia z każdej powierzchni. Klienci Biedronki, którzy zdecydowali się na kupno jednego z modelu, wskazują również na wygodę użytkowania mopów w sposobie ich… mocowania. Najczęściej w ofercie pojawiają się dwa urządzenia – Green Blue oraz Eva, które zazwyczaj obejmowane są promocją. O poszczególnych mopach rotacyjnych pomówimy jednak za chwilę. A może zainteresuje cię także ten artykuł o mopach z mikrofibry?

Profesjonalny mop obrotowy to doskonałe rozwiązanie dla obiektów publicznych, dużych zakładów pracy, biurowców oraz magazynów, a także małych i dużych gospodarstw domowych. Produkty wypuszczane do sprzedaży w Biedronce są atestowane i certyfikowane, a także produkowane zgodnie z normami obowiązującymi na terenie Uniii Europejskiej – przy wyborze swojego mopa rotacyjnego zwracaj więc koniecznie uwagę na to, czy posiada wszelakie oznaczenia, świadczące o jego wysokiej jakości!

Mop rotacyjny z Biedronki – popularne modele

Mop obrotowy Green Blue

Urządzenie jest klasycznym zestawem do mycia podłóg, składającym się z wiaderka na wodę i mechanizmu wirującego, który umożliwia płukanie mopa. W zestaw wchodzi również kosz odwirowujący, zapewniający kontrolę stopnia nasączenia sprzętu i odwirowanie go do sucha. Taki mop rotacyjny to niezbędne wyposażenie każdego mieszkania! Dzięki niemu skutecznie i szybko sprzątniesz podłogę. W Biedronce często można spotkać się z aż trzema wersjami kolorystycznymi modelu Green Blue. Co ciekawe, końcówka czyszcząca wykonana jest z chłonnej mikrofibry, a głowica wyposażona została w system blokujący składanie.

Mop obrotowy ze sklepu Biedronka oraz opinie użytkowników na jego temat, ceny i wkład do mopa obrotowego
Mop obrotowy z Biedronki – opinie użytkowników, cena, dodatkowe informacje

Dzięki niemu codzienne obowiązki staną się… przyjemnością. Poprzez wielofunkcyjność mopa doprowadzisz do ładu niemal każdą powierzchnię – panele, terakotę, kafelki bądź linoleum. Wymienne wkłady są dość szerokie, więc czyszczenie podłogi będzie bardzo precyzyjne. Budowa 360 stopni oraz ergonomiczny kształt urządzenia z Biedronki pozwolą na dotarcie do trudno dostępnych miejsc i ułatwią odsączenie z nadmiaru wody! Sprawdź także ten artykuł o mopach płaskich z wyciskaczem.

Mop obrotowy Eva

Urządzenie dość często można spotkać w „biedronkowej” gazetce. Zestaw jest bardzo funkcjonalny, a składa się z mopa o aluminiowym kiju z regulacją długości, wymiennej końcówki oraz pojemnego wiadra z koszem i praktyczną rączką. Końcówkę wymienia się łatwo i to bez konieczności angażowania… rąk. Wiadro i wyżymaczka zyskały specjalnie profilowany kształt, ochraniający przed przypadkowym zachlapaniem podłogi wodą (zwłaszcza podczas płukania mopa). Połączenie bieli i intensywnego odcienia niebieskiego gwarantuje, że sprzęt będzie pasował wizualnie do każdego mieszkania!

Mop obrotowy z wiadrem Eva wykonany jest z trwałych oraz wysoce odpornych na uszkodzenia surowców. Masz zatem pewność, że będzie służył w przez naprawdę długi czas. Obrotowa końcówka wykonana została z chłonnej mikrofibry, doskonale zbierającej brud, włosy i kurz – mało tego, bardzo szybko wysycha. Dzięki urządzeniu z Biedronki zyskasz dodatkowy czas na odpoczynek. Zdecydowanie, taki produkt powinien znaleźć się w każdym domu! Warto śledzić gazetkę Biedronki na bieżąco, by móc kupić ten wyjątkowy mop wirowy.

Porównajmy teraz charakterystyczne parametry obu mopów obrotowych, jakie najczęściej pojawiają się w gazetce marketu. Trzeba brać poprawkę również na to, że cena często jest zmienna – zwłaszcza, kiedy w Biedronce akurat trwa promocja na urządzenia domowe!

Porównanie mopów obrotowych z Biedronki

Green Blue

Eva

Pojemność wiadra

5 l

11 l

Materiał wiadra

Metalowe

Tworzywo sztuczne

Wymiary

45 x 26 x 22 cm

46 x 25 x 24 cm

Wkłady – średnica

42 cm

17 cm

Długość drążka

123 cm

113 cm

Cena

ok. 60 zł

ok. 40 zł

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 96.5% czytelników artykuł okazał się być pomocny