Mop parowy Clatronic

Mop parowy Clatronic szczególnie dobrze usuwa tłuszcz w temperaturze 100 stopni, nie pozostawiając smug i osadów. Mop parowy jest urządzeniem przyjaznym dla środowiska, gdyż pozwala na mycie bez użycia detergentów. Para w temperaturze 100 stopni niszczy bakterie i dezynfekuje podłogi. Mopem tym można czyścić nie tylko podłogi drewniane, lecz także powierzchnie ceramiczne, gumowe czy marmurowe. Idealnie sprawdza się do czyszczenia dywanów, poduszek, mat czy też tapicerki.

Zbiornik na wodę o pojemności 300 ml pozwala na 40 minut pracy urządzenia bez uzupełniania wody.

Mop parowy Clatronic DR 3539 zdobywa świetnie opinie użytkowników jako urządzenie lekkie i wygodne w użyciu. Użytkownicy chwalą również dobry stosunek jakości do ceny. Pojawiają się jednak opinie negatywne na temat jakości urządzenia, które jest zawodne, końcówki odpadają, łamią się. Mimo to większość użytkowników chwali dobrą jakość czyszczenia podłóg i dywanów. A może zainteresuje cię także ten artykuł o mopie do paneli podłogowych?

Myjka ciśnieniowa Clatronic mop - opinie użytkowników

W ofercie Clatronic znajdziemy dwa urządzenia do czyszczenia parą. Są to modele DR 3653 w cenie 95 - 111 zł oraz model DR 3535 w cenie około 137 zł.

Odkurzacz parowy Clatronic DR 3653 posiada w zestawie szereg nakładek, które ułatwiają mycie okien, elementów szklanych, łazienki a nawet kół samochodowych czy też fug. Urządzenie jest lekkie i waży tylko 2 kg, dzięki czemu można je z łatwością trzymać w ręku. Użytkownicy szczególnie chwalą urządzenie za łatwość mycia okien i luster.

Droższy model DR 3535 posiada większy pojemnik na wodę, dzięki czemu możemy czyścić dłużej bez konieczności uzupełniania wody. Ta myjka ciśnieniowa zbiera dobre opinie użytkowników, dzięki temu, że posiada dużo akcesoriów, długi kabel, jest estetycznie wykonana i warta swojej ceny. Użytkownicy zapewniają, że myjka ciśnieniowa dobrze czyści także zaschnięte zabrudzenia. Użytkownicy zwracają uwagę na takie minusy jak konieczność ciągłego trzymania przycisku pary oraz dużą wagę.

Odkurzacz parowy Clatronic

Dobrą opinią użytkowników cieszy się odkurzacz parowy Clatronic DR 3280, który czyści, dezynfekuje i odtłuszcza. Urządzenie zostało zaopatrzone w wiele rodzajów końcówek i szczotek do różnego rodzaju powierzchni. Użytkownicy chwalą duży pojemnik na wodę, który pozwala na długie mycie bez konieczności uzupełniania wody. Odkurzacz parowy Clatronic DR 3280 świetnie sprawdza się do mycia okien, płytek i tapicerki. Można przy jego pomocy umyć również piekarnik oraz panele na tarasie, jak również mocno zabrudzone fugi. Sprawdź także ten artykuł o polecanych mopach parowych.

Mop parowy świetnie sprawdzi się w mieszkaniach, gdzie są małe dzieci i zwierzęta, gdyż dobrze zdezynfekuje podłogi i usunie bakterie i roztocza. W zależności od wielkości mieszkania możesz wybrać myjkę lub odkurzacz Clatronic. Zatem Clatronic mop to wybór wart rozważenia.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 94.5% czytelników artykuł okazał się być pomocny