Mop parowy Karcher – zalety

Myjka parowa a dezynfekcja

Dezynfekcja jest ogromną zaletą tych urządzeń. Dzięki nim, sprężona wewnątrz para będzie działała zarówno przeciwgrzybiczo, jak i bakteriobójczo. Myjka parowa pozwoli bowiem na pozbycie się nawet 99,9% zanieczyszczeń! Jest to również doskonałe urządzenie do fug – zdezynfekuje je i odświeży tak, jak żaden inny sprzęt. Zatem, oczyszczacz parowy Karcher dociera nawet do tych najbardziej odległych i trudno dostępnych miejsc. Każdy model posiada zbiornik z systemem filtracji, dzięki czemu w prosty sposób uzupełnisz w nim wodę – a to wydłuży użyteczność parownicy!

Mop elektryczny – doskonały do każdej powierzchni?

Mop parowy Karcher doczyści nie tylko kafelki bądź panele, ale też płytki, gres, panele laminowane, kabinę prysznicową, okna czy lustra! Mało tego, świetnie sprawdzi się przy czyszczeniu dywanów i wykładzin, sprzętów AGD (jak okap czy piekarnik), baterii umywalkowych, zlewów, mebli, żaluzji, a nawet… materaców! Oczyszczacz parowy firmy Karcher zadba również o wszelakie zagniecenia na obrusie czy ubraniach. Dodatki, jakie zawiera każdy model, pozwolą ci na kompleksowe sprzątnięcie całego mieszkania. A może zainteresuje cię także ten artykuł o myciu paneli podłogowych?

Brak zacieków!

Opinie użytkowników potwierdzają, iż urządzenie Karcher nie zostawia smug na szybach bądź plam po wodzie! Ich specjalna budowa pozwala zapewnić optymalną wilgotność przy czyszczeniu wybranej powierzchni. A więc, nie ma szans na powstawanie zacieków!

Mop parowy to oszczędność!

Mop elektryczny Karcher to urządzenie ekspresowe, pozwalające na pracę już po kilku sekundach od włączenia. Pożegnaj się więc ze zmienianiem ściereczek, wybieraniem chemicznych środków czy poprawianiem niedociągnięć na oknach lub podłogach! Nie dość, że oszczędzisz swój czas pracy, to oszczędzisz również swoje… pieniądze. Zakup zwróci się naprawdę szybko, a ty nie będziesz się więcej martwić kończącymi się zapasami płynów i innych środków chemicznych. Sprawdź także ten artykuł o odkurzaczu myjącym podłogi.

Sprzątanie mopem parowym Karcher, a także opinie o produkcie, rodzaje mopów parowych oraz ceny najpopularniejszych modeli
Mop parowy Karcher – modele, opinie użytkowników, ceny, dodatkowe informacje

Popularne modele mopów parowych Karcher

Parownica Karcher SC 3 EasyFix

To sprytne urządzenie pozwala na czyszczenie każdej powierzchni – i to bez przerwy na wystudzenie bojlera! Zbiornik w nim można bowiem napełnić w dowolnym momencie, natomiast czas nagrzewania myjki parowej firmy Karcher to zaledwie… 30 sekund! Dysza EasyFix służy do wydajnego czyszczenia, oczywiście bez kontaktu z zanieczyszczeniami. Mop parowy Karcher wyposażony został w nowoczesny system „Para non-stop” – pozwala on napełnić zbiornik w każdej chwili. Z kolei zintegrowany z całością filtr odkamieniający zapewni automatyczne usuwanie kamienia na bieżąco.

Parownica ta nie wymaga stosowania środków chemicznych, co pozwala doczyścić całe mieszkanie na wysokim, innowacyjnym poziomie. Nie musisz już więcej szorować powierzchni, by uzyskać idealny rezultat! Co ważne, parownica Karcher SC 3 jest przyjazna… alergikom. Dzięki niej, wyczyścisz każdy zakamarek – urządzenie nada się również do fug, gdyż potrafi sięgnąć wszędzie tam, gdzie jest to fizycznie niemożliwe! Parownica jest zatem sprzętem wysokiej jakości, co oczywiście potwierdzają opinie wielu zadowolonych klientów.

Cena mopa parowego to ok. 600 zł.

Mop parowy Karcher FC 5 Premium

Firma Karcher sprawiła, że nareszcie będziesz mógł doczyścić z brudu i kurzu całe mieszkanie! Za pomocą funkcji samooczyszczania podłoga wyschnie w mniej niż 2 minuty po tym, jak doprowadzisz ją „do ładu”. W urządzeniu zastosowana jest też innowacyjna koncepcja napędu, czyli obracające się do przodu pady. Znajduje się tu również ruchoma głowica, pozwalająca na łatwe czyszczenie zarówno pod meblami, jak i w szczelinach, rogach oraz wokół przeszkód. Dzięki łatwemu demontażowi dwóch zbiorników, szybko opróżnisz brudną wodę i nalejesz do środka tę czystą.

Ogromnym plusem jest stacja dokująca i czyszcząca, pozwalająca na wygodne przechowywanie mopa i proste przemywanie zabrudzonych padów.

Cena urządzenia to ok. 1000 zł.

Mop parowy Karcher SC 2.600C

Dzięki gorącej parze, urządzenie wyczyści wszelakie zabrudzenia oraz zwalczy drobnoustroje. Parownica ta doskonale sprawdzi się również na każdej wodoodpornej powierzchni. Działa bez szkodliwej chemii oraz przy minimalnym zużyciu wody co sprawia, że jest oszczędna oraz… ekologiczna! Za jej pomocą, wyczyścisz zarówno kafelki na ścianach, jak i urządzenia sanitarne, okna, piekarnik, blat kuchenny, kaloryfery, a nawet fugi i armaturę! Do zestawu dołączono bawełnianą ścierkę do dyszy, gwarantującą doskonały rezultat czyszczenia. Czas podgrzewania parownicy to ok. 7 minut.

Co ważne, mop parowy Karcher wyposażony został również w blokadę pistoletu parowego, co zabezpieczy go przed przypadkowym wciśnięciem – to świetna opcja zwłaszcza, kiedy posiadasz małe dzieci.

Koszt urządzenia to ok. 800 zł.

ikona podziel się Przekaż dalej