Mop Vileda Ultramax

Cudeńko z mikrofibry

Mop płaski jest najbardziej wszechstronnym urządzeniem wśród wszystkich mopów. Dzięki swojej szerokiej i płaskiej końcówce wyczyści każdą, nawet dużą powierzchnię. Mop z mikrofibry w modelu Vileda Ultramax zapewnia dobrą chłonność zarówno zanieczyszczeń, jak i wody. Płaski mop pozwoli też na dokładne usunięcie silnych zabrudzeń – i to bez użycia detergentów! Dzięki swojej zróżnicowanej strukturze będzie doskonały do sprzątania nawet bardzo zakurzonych miejsc – jednocześnie polerując powierzchnię! Mopy Vileda Ultramax wyróżniają się również niesamowitą lekkością oraz… wieloletnią trwałością.

Sprzątanie bez brudzenia rąk!

Ogromną ich zaletą jest możliwość docierania w trudno dostępne miejsca – przyczynia się do tego również wygodny drążek teleskopowy, który można dowolnie regulować. Modele Ultramax najczęściej są sprzedawane w zestawie z wiadrem – dzięki czemu unikniesz moczenia i niepotrzebnego brudzenia sobie rąk! A może zainteresuje cię także ten artykuł o myciu paneli podłogowych?

Popularne modele mopów Bileda Ultramax

Mop Vileda Ultramax 140906

System Ultramax jest mocno zaawansowaną technologią, umożliwiającą wygodne korzystanie z mopa. Sprzątanie mieszkania z jego pomocą pozwoli na uniknięcie moczenia rąk – za wszystko odpowiada mechanizm z wiadrem, ułatwiający wyciskanie mopa. Z tym urządzeniem pozbędziesz się każdego uporczywego zabrudzenia!

Opinie użytkowników poświadczają, iż mop zapewnia ogromną wygodę sprzątania. Posiada on drążek teleskopowy z możliwością dopasowania go do wzrostu sprzątającej osoby, a także wyprofilowane punkty nacisku „Power Zone”. Mikroaktywne włókna nakładki doskonale wchłoną wodę, a elastyczny przegub mopa umożliwi pozbycie się kurzu nawet spod… niskich mebli bądź szafek! Sprawdź także ten artykuł o odkurzaczu myjącym podłogi.

Cena urządzenia to ok. 60 zł.

Mop Vileda Ultramax 1-2 Spray 140622

To model ze spryskiwaczem, będący zawsze gotowy do użycia. Mop posiada drążek ze sprayem, który nadaje się do błyskawicznego przetarcia podłogi bądź gruntownego uprzątnięcia jej. Zasada użycia jest prosta – wodę lub płyn do mycia podłóg należy wlać do drążka mopa. Urządzenie wyposażone zostało w gumowe zamknięcie, na którym widoczny jest wskaźnik poziomu napełnienia danym płynem.

Dodatkowym atutem mopa jest ergonomiczny przycisk przy rączce, uwalniający bardzo delikatną mgiełkę wilgoci wprost na czyszczoną podłogę – możesz w ten sposób umyć powierzchnię wykonaną nawet z ... drewna! Mop ze spryskiwaczem jest to więc nieco bardziej unowocześniona wersja tradycyjnego mopa płaskiego.

Cena przedmiotu to ok. 80 zł.

Mop płaski z wiaderkiem, a także mopy płaskie Vileda Ultramax i ich ceny oraz opinie użytkowników
Mop płaski Vileda Ultramax z wiadrem – opinie użytkowników, cena, skuteczność czyszczenia i dodatkowe informacje

Vileda Ultramax Box – mop i wiadro

Jest to mop przeznaczony do usuwania uporczywego brudu.  posiada wiadro, skutecznie ułatwiające wyciskanie i wyżymanie mopa – bez moczenia i bez brudzenia sobie rąk. Jeżeli mimo wszystko wolisz wycisnąć nakładkę ręcznie, wzmocniony i znacznie ulepszony materiał znacznie to ułatwi.

Mop wyposażony został w punkty nacisku pod spodem urządzenia, mikroaktywne włókna w nakładce, teleskopowy drążek z wymiennym wkładem oraz wiadro z wyciskarką.

Cena u to ok. 80 zł.

Mop Vileda Ultramax + wiadro z wyciskaczem

Urządzenie zostało zaprojektowane w celu zwiększenia komfortu podczas prac porządkowych w domu. Nakładka mopa posiada mikroaktywne włókna, świetnie pochłaniające wodę oraz błyskawicznie radzące sobie z brudem i kurzem. Z tego też względu doskonale wyczyści podłogę każdego rodzaju – w tym drewnianą! Model ten na pewno pozostawi podłogę lśniącą i czystą, dając świetny efekt bez użycia specjalistycznych detergentów! Nakładkę na mopa należy prać w temperaturze 60 st. C.

W urządzeniu została zaprojektowana specjalna głowica, która jest odpowiednio wyprofilowana i posiadająca punkty nacisku pod spodem – dzięki nim możliwy jest jednakowy docisk na czyszczonej powierzchni. Ogromnym plusem jest także ruchomy przegub, umożliwiający dotarcie w miejsca nawet trudno dostępne. W nim znajduje się drążek teleskopowy – możesz dostosować jego długość do swojego wzrostu oraz do miejsca, w którym będziesz go przechowywać. Dołączone do zestawu wiadro posiada aż 13 litrów pojemności.

Cena urządzenia to ok. 90 zł.

Mop Vileda Easy Wring Ultramat

W zestawie znajduje się wiadro z systemem obrotowego sita oraz płaski mop Ultramax. Dzięki obrotowemu sitku z łatwością wyciśniesz mop bez żadnego użycia siły! Co ciekawe, elastyczne złącze urządzenia pozwoli na dotarcie pod każdy mebel oraz do miejsc nawet trudno dostępnych. Z kolei znajdujące się na nakładce mopa Easy Wring mikrowłókna umożliwią uzyskanie doskonałego efektu czyszczenia – i to bez użycia detergentów! Urządzenie jest w stanie doprowadzić do porządku każdą powierzchnię – łącznie z panelami i drewnianym parkietem!

Cena u to ok. 120 zł.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 95.7% czytelników artykuł okazał się być pomocny