Mop parowy z funkcją odkurzania - jaki kupić?

Mop parowy z funkcją odkurzania to wydajne urządzenie 2w1, które znacznie ułatwia sprzątanie mieszkania. Jedną z propozycji jest mop parowy Zelmer puris vc1260, który zdobywa świetne miejsca w rankingach odkurzaczy parowych. Parownica Zelmer skutecznie konkuruje z urządzeniami takich firm jak Karcher, Bissel czy Black & Decker.

Mop parowy z funkcją odkurzania jest w stanie czyścić bardzo różne powierzchnie w domu, jak panele i płytki podłogowe, dywany czy wykładzinę podłogową, tapicerkę mebli, jak również okna i lustra.

Ważną cechą mopa parowego jest pojemność zbiornika na wodę. Im większa pojemność, tym dłużej urządzenie pracuje bez konieczności uzupełniania wody. Mop parowy Zelmer puris vc1260 posiada pojemnik na wodę o pojemności 650 ml i pracuje 20 minut bez uzupełniania wody.

Moc silnika sprawia, że mop szybciej wyprodukuje parę i można szybciej zacząć pracę. Parownica Zelmer ma moc 1500 W, dzięki czemu woda w zbiorniku na wodę szybko zmienia się w parę. Urządzenie jest gotowe do pracy po 1 minucie. Odkurzacz parowy Zelmer wyposażono w ciśnienie pary 1 Bar, dzięki czemu strumień pary będzie na tyle delikatny, aby nie uszkodzić dywanów i podłóg. A może zainteresuje cię także ten artykuł o mopach elektrycznych?

Odkurzacz parowy Zelmer

Odkurzacz parowy Zelmer puris vc1260 posiada wydajne elektroszczotki, które zamiatają kurz i okruchy. Parownica Zelmer posiada 4 nakładki z mikrofibry, dwie do średnich zabrudzeń i 2 do usuwania trudnych zabrudzeń. Mając po 2 nakładki z mikrofibry możesz korzystać z urządzenia wtedy, gdy zabrudzone nakładki są w praniu.

Mop parowy z funkcją odkurzania posiada długi kabel 6 m, co pozwala na oczyszczenie dużej powierzchni mieszkania. Mop waży 3.75 kg i przy dłuższym sprzątaniu może męczyć rękę.

Mop parowy Zelmer - opinie użytkowników

Parownica Zelmer Puris vc1260 zdobywa dobre opinie użytkowników dzięki prostocie obsługi i wydajności sprzątania. Pojemnik na wodę uzupełnia się z łatwością. Użytkownicy chwalą nakładki z mikrofibry, które można prać w temperaturze 60 stopni. Dużą zaletą urządzenia jest możliwość mycia bez detergentów oraz wydajny filtr zmiękczający, który chroni mop przed osadzaniem się kamienia.

Niestety użytkownicy narzekają na elektroszczotki, które nie radzą sobie z usuwaniem sierści zwierząt. Ponadto użytkownicy zwracają uwagę, że parownica Zelmer pozostawia na podłodze smugi i wodę, które trzeba zetrzeć ręcznie. Wadą parownicy Zelmer jest również głośna praca. Sprawdź także ten artykuł o polecanych mopach parowych.

Odkurzacz parowy Zelmer to idealne urządzenie dla osób lubiących czystość, zaś funkcje odkurzania i mycia na mokro w jednym urządzeniu znacznie ułatwiają sprzątanie.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 93,3% czytelników artykuł okazał się być pomocny