Mop Spontex – popularne modele systemowe

Mop systemowy Spontex Express System +

Jest to bardzo innowacyjne rozwiązanie, ponieważ mop nie posiada kosza rotacyjnego. Dzięki niezawodnemu systemowi wyciskania można skutecznie pozbyć się wody z końcówki mopa o unikalnym kształcie litery „U”. Dzięki temu korzystanie z niego jest bardzo higieniczne, a wiaderko można o wiele łatwiej umyć. Woda nie będzie rozpryskiwać się na boki, a więc suszenie będzie proste i… przyjemne. Mało tego, końcówka mopa jest składana, a więc z łatwością można włożyć ją do wiaderka. Urządzenie wyposażono również w gumowe boki, w celu zwiększenia efektywności czyszczenia końcówki mopa.

Kontrolować wyciskanie wody możesz bezpośrednio przez… kij. Właśnie dzięki temu utrzymasz odpowiednią szybkość wyciskania i to bez zbędnego wysiłku! Kij do mopa obrotowego rozkłada się automatycznie – wystarczy lekko przesunąć go w swoją stronę. Opinie użytkowników wskazują na szybką gotowość sprzętu do pracy – dzięki niemu bez problemu uprzątniesz nawet trudno dostępne miejsca (schody, kąty).

Cena mopa Spontex Express System + to 139 zł brutto.

Systemowy mop Spontex Aqua Revolution System

Aqua Revolution System jest to mop systemowy z wiadrem, będący absolutną nowością na rynku! Jest on wydajny i kompaktowy, pozwalając na oddzielenie czystej i brudnej wody dla efektu jeszcze lepiej wyczyszczonej podłogi. Użytkownicy potwierdzają, że mop pozostawia podłogę czystszą o 30 %, będąc przy tym naprawdę bardzo prosty w użyciu. Po jego wypłukaniu, końcówka mopa automatycznie wskakuje na wyższy poziom osuszania – dostosować je możesz za pomocą mechanizmu obrotowego, w zależności od typu podłogi. Sprawdź także ten artykuł o wyborze mopów elektrycznych.

Kij do mopa obrotowego wystarczy nieco przechylić do siebie, aby odłączyć końcówkę. Co ważne, mop rotacyjny posiada końcówkę w 100 % z mikrofibry, a więc doskonale nada się on do mycia również… listew przypodłogowych. Przy jego pomocy umyjesz niemal 50 m2 mieszkania – i to tylko jednym wiadrem z czystą wodą!

Cena mopa systemowego Aqua Revolution to 165 zł brutto.

Mop Spontex – popularne modele płaskie

Mop Spontex Quick Max Profi

To najbardziej popularny mop Spontex, który jest szybki w użyciu. Posiada on bardzo praktyczny system wyciskający wodę, przez co dłonie pozostają suche i czyste. Mop wykonano z mikrofibry, która bardzo dobrze czyści nawet bez użycia detergentów. Co ciekawe, mop ten posiada obrotową nakładkę 360 stopni, która umożliwia czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc. Kij teleskopowy posiada ok. 140 cm, doskonale sprawdzając się z wiadrem Quick Max.

Opinie użytkowników wskazują na wygodę korzystania z przycisku zwalniającego – działa w nim magnes pozwalający na szybszy powrót nakładki do pozycji gotowej do wyciskania. Jak wiadomo, mop płaski jest niezawodny niemal w każdym pomieszczeniu – dlatego świetnie sprawdzi się na większości powierzchni. A może zainteresuje cię także ten artykuł o mopie ze spryskiwaczem?

Cena mopa płaskiego Quick Max Profi to 88 zł brutto.

Mop Spontex płaski podczas mycia podłogi, na przykład mop rotacyjny Spontex Express i inne polecane modele
Mopy Spontex – popularne modele, ceny, opinie użytkowników, dodatkowe informacje

Mop płaski Microwiper Extra

To wysokiej jakości mop, będący superchłonny i służący do mycia dosłownie wszystkich rodzajów powierzchni. Mop ten wykonany jest w 100% z mikrofibry, która doskonale wyczyści podłogę bez użycia detergentów! Kij teleskopowy posiada długość 140 cm – więc podobnie do poprzednika, możesz dostać się z jego pomocą nawet do trudniej dostępnych zakamarków! Pętelki mikrofibry świetnie usuwają kurz nawet na sucho, a 100 % mikrofibry to możliwość stosowania mopa do każdego podłoża.

Cena mopa Microwiper Extra to 40,30 zł brutto.

Mop Spontex – popularne modele paskowe

Mop Spontex paskowy Ampli +

To niezwykle chłonny mop, bardziej efektywny niż standardowe mopy paskowe. Na pewno wyczyści on podłogę dokładniej, jak tradycyjne frędzle. Nowy kształt mopa, jednolita struktura oraz zwiększona powierzchnia czyszcząca zapewniają szybkie umycie podłogi za… jednym pociągnięciem. Co ciekawe, specjalna gąbka wewnątrz mopa usunie nawet trudne zabrudzenia. Mop wykonano z mikrofibry, a więc nie będzie on pozostawiał smug i doskonale wchłonie wodę.

Cena mopa to 19,99 zł brutto.

Mop paskowy Fashion

To wyjątkowy mop wiskozowy, który wykonany został z grubej włókniny. Wyróżnia się swoją wysoką chłonnością wody, a także metalowym niebieskim kijem o długości 120 cm. Mop ten posiada specjalny skrobak do plam, który pomoże zwalczyć nawet największe zabrudzenia na podłodze! Końcówka mopa sprawdzi się przy czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni – paneli laminowanych i drewnianych, parkietów, płytek i linoleum. Sznurki z włókniny dotrą w każde zagłębienia, dlatego taki rodzaj mopa sprawdzi się w szczególności przy myciu powierzchni o nieregularnych kształtach (np. płytek ceramicznych z fugami).

Cena mopa paskowego Fashion producenta Spontex to 18,85 zł brutto.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Oceń
Dla 95.6% czytelników artykuł okazał się być pomocny